На TennoCon 2024 показали Warframe: 1999 і Soulframe

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити На TennoCon 2024 показали Warframe: 1999 і Soulframe

відсилання до дарксектору, прикольно)
в варфрейм грав ну дуже давненько, це чудово що гра має такий насичений і довгий розвиток
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кайфова гра була поки вони не почали вводити опенворлди, кількість гринду тоді переважила всі адекватні межі. Не так давно намагався вкатитись в гру знову, проходив квести, коли для одного квесту мені прийшлось ТИЖДЕНЬ гриндити (привіт некромеху), я згорів та видалив гру, більше не встановлю ніколи. Ховати квест за більш ніж тижневим гриндволом де тобі треба прокачати мало не всі опенворлди з їх кінченою системою репутації НПС з денними лімітами, ловнею риби, ковирянням супер жирних босів та іншим трешем бажання грати пропадає абсолютно. А це я ще тоді безробітним був, а коли в безробітнього, який весь день сидить вдома за ПК, закрадується думка, що йому не вистачає часу на гру, це як мінімум говорить щось про гру...

Буду задротити в кролів, надіюсь там продовжать радувати контентом, останні апдейти були нічого такі та й до фідбеку людей прислухаються, а там побачим як воно буде)
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum
Потому, что f2play хорошим не бывает :laugh:
Специально сломанный баланс и т.д. прелести. Такую фигню никогда ненужно ставить на свой ПК :beer:
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

doc-oc: 22.07.2024 13:38 Gelonyrum
Потому, что f2play хорошим не бывает :laugh:
Специально сломанный баланс и т.д. прелести. Такую фигню никогда ненужно ставить на свой ПК :beer:
Від гри залежить, деколи гра на стільки хороша, що аж самому хочеться девам занести щоб її далі розвивали, та ж Path of Exile як приклад)
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Enjthesilence: 22.07.2024 12:54 відсилання до дарксектору, прикольно)
Дарксектор дуже тісно пов'язаний з Warframe - там і назва Тенно і Лотус і глефа. В розробників була ще прев'юшка гри, яка так і не вийшла, але містила в собі задуми Варфрейма фактично.
Для мене Warframe завжди був не кібер-ніндзя, як пишуть в статті, а космічний ніндзя - так краще розкривається суть гри.

Пісня-кліп за мотивами гри, кому цікаво:
спойлер
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

taras_cs: 22.07.2024 18:19
Enjthesilence: 22.07.2024 12:54 відсилання до дарксектору, прикольно)
Дарксектор дуже тісно пов'язаний з Warframe - там і назва Тенно і Лотус і глефа. В розробників була ще прев'юшка гри, яка так і не вийшла, але містила в собі задуми Варфрейма фактично.
Для мене Warframe завжди був не кібер-ніндзя, як пишуть в статті, а космічний ніндзя - так краще розкривається суть гри.

Пісня-кліп за мотивами гри, кому цікаво:
спойлер
я думав, що вони просто заюзали асети з дс для варфрейм, взагалі наче планували варфрейм робити, а зробили те на що видавник дав бабла. а воно ще й лорно пов'язано? пам'ятаю, що гг звали Хейден Тенно і лотус на руці в нього був - то типу він перший варфрейм? це підтверджено десь лорно, якісь комікс там чи ще щось
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Enjthesilence: 22.07.2024 18:52я думав, що вони просто заюзали асети з дс для варфрейм, взагалі наче планували варфрейм робити, а зробили те на що видавник дав бабла. а воно ще й лорно пов'язано? пам'ятаю, що гг звали Хейден Тенно і лотус на руці в нього був - то типу він перший варфрейм? це підтверджено десь лорно, якісь комікс там чи ще щось
Ні, не лорно. Просто таке художнє самонаслідування.
А може й навпаки - брали з задуму для майбутньої Warframe елементи до Дарк Сектору.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тільки що прийшло, похвалюсь раз вже така нагода випала) :D
спойлер
Зображення
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Gelonyrum: 22.07.2024 21:43 Тільки що прийшло, похвалюсь раз вже така нагода випала) :D
спойлер
Зображення
Вітаю!
Але ж там має бути аналогічний гринд, як у WF, з чого це йому бути меншим.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 23.07.2024 18:20 Вітаю!
Але ж там має бути аналогічний гринд, як у WF, з чого це йому бути меншим.
Спочатку думаю буде з цим простіше, це з часом навалять контенту та 100500 різних валют для крафту від яких голова йде обертом
Figarist
Junior

Повідомлення

Пушка груля, обнова ще краще робить гру. Стиль витриманий аля дарксектор :beer:

Буду чекати підгнічик зимою :super:
Відповісти