Новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl з Xbox Games Showcase

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

CrackYu23: 10.06.2024 13:01 Складається враження, що в поклик Прип'яті ніхто не грав,або виявляється, що це не канон.Бо не розумію чого так багато невдоволення щодо темношкірого сталкера.
Я в армії темношкірих бачу частіше ніж в Києві :gigi:
TheDmytrius
Member

Повідомлення

avuremybe: 10.06.2024 14:00
TheDmytrius: 10.06.2024 12:32На DOU есть интервью с ним.
Не знайшов.
Лінк є?
Ось. Одразу перемотав на той момент.
https://gamedev.dou.ua/articles/develop ... 1%8F%D1%85
Востаннє редагувалось 10.06.2024 22:55 користувачем TheDmytrius, всього редагувалось 1 раз.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

VladimirV: 10.06.2024 19:15 Начало трейлера прям напоминает начало Метро 2033, тоже вдвоем залазят по лестнице и открывают бункер.
Вообще движок видно что идентичный, понятно что в каждой версии измененный.
Взагалі різні і не пов'язані рушії.
У Сталкера Unreal Engine 5, у Метро їхній власний 4A Engine.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Як там було: Короче, GSC, я предзаказ сделал и в благородство играть не буду. Выполнишь для меня пару стандартных заданий на уровне первых игр и мы в расчете. :gigi:
З приводу озвучення персонажів. Я зрозумів чому воно ріже вухо. Воно студійно стерильне. Без атмосфери, якихось невеличких ноток, шумів. Тупо запис з ізольованої кімнати.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Enjthesilence: 10.06.2024 20:09Рівень складності ніяк не вплине на якість ші ботів, він лише регулює їх реакцію, аїм і хп гг, все. Ніякий рівень складності не виправить крабоходу на 2:13 з трейлеру, це просто дубовий тупенький ші зі смішними анімаціями.
У деяких іграх його спеціально ріжуть на низькій/середній складності.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 10.06.2024 13:54 Стрибаючий псевдогігант трішки виглядає крінжово - в природі багатотонних стрибаючих істот немає
І багато ти таких істот «бачив» у природі? :laugh:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

amfiton: 10.06.2024 17:25
Kashtan: 10.06.2024 12:02
Що означає слово замаслинили? Якщо в гарячці бою, то якось дуже довго вимовляти, неприродно.
І що робить негр в зоні? Не по канону.
ти в своему розумі? це ж гра
Зрозуміло що мова про гру. Нічого не ясно з твоєї репліки.
Як це відноситься до "замаслинили" і негра, якого досі не було. Але ввели. Для західної публіки вочевидь.
Що значить чи в своєму я розумі? Поясниш?
Mainkoon
Member
Аватар користувача
Звідки: ми з України

Повідомлення

Pathfinder: 10.06.2024 22:57 З приводу озвучення персонажів. Я зрозумів чому воно ріже вухо. Воно студійно стерильне. Без атмосфери, якихось невеличких ноток, шумів. Тупо запис з ізольованої кімнати.
Та й голос, на мій погляд, якийсь занадто молодий та оптимістичний. Сюди краще б актора з низьким голосом, хрипами, такого собі побитого життям чолов'ягу.
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Mainkoon: 11.06.2024 13:10такого собі побитого життям чолов'ягу
Зеленського, наприклад :D
Mainkoon
Member
Аватар користувача
Звідки: ми з України

Повідомлення

Борщ: 11.06.2024 13:12 Зеленського, наприклад :D
Це буде... потужно :laugh:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kashtan: 11.06.2024 12:30і негра, якого досі не було. Але ввели. Для західної публіки вочевидь.
І що, шо не було? Тобі чим заважає?
Kashtan: 11.06.2024 12:30Що значить чи в своєму я розумі? Поясниш?
Та мабуть тобі що расист та й трохи того(або не трохи). Якого закидати розробникам за канон? ВОНИ(їх дії та продукт) і є канон.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

VladimirV: 10.06.2024 19:15 Начало трейлера прям напоминает начало Метро 2033, тоже вдвоем залазят по лестнице и открывают бункер.
Вообще движок видно что идентичный, понятно что в каждой версии измененный.
Обожнюю таких експертів, знайти 4a engine в Unreal engine 5 це сильно! Хочу більше такої глибокої аналітики :D

Відправлено через 4 хвилини 18 секунд:
7mindfields: 11.06.2024 12:11
MqM: 10.06.2024 13:54 Стрибаючий псевдогігант трішки виглядає крінжово - в природі багатотонних стрибаючих істот немає
І багато ти таких істот «бачив» у природі? :laugh:
Якраз таки не бачив, слони і жирафи точно не скачуть, навіть носоріг з бегемотом в розгоні до такого не доходять :lol: Те, що там експериментували вчені на фізику живих організмів не змінює. Занадто великі затрати енергії, треба надзвичайно потужні мускули та серце, від таких перевантажень псевдич міг би і вмерти)))
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 11.06.2024 12:30негра, якого досі не було. Але ввели. Для західної публіки вочевидь.
А в чому проблема, власне?
По Україні в кожному місті, не сильно більшому за типове село, можна зустріти чорного який там живе.
А якщо пригадати оригінальну трилогію - так там на кожному кроці нам нагадують, що в Зону їдуть ледь не з усього світу (і не лише мерки).
VladimirV
Member

Повідомлення

Telcontar: 10.06.2024 22:44
VladimirV: 10.06.2024 19:15 Начало трейлера прям напоминает начало Метро 2033, тоже вдвоем залазят по лестнице и открывают бункер.
Вообще движок видно что идентичный, понятно что в каждой версии измененный.
Взагалі різні і не пов'язані рушії.
У Сталкера Unreal Engine 5, у Метро їхній власний 4A Engine.
Да, ну ок, я помилився за "двіжок". Досить схожі моделі. Я по пам'яті написав, що розробники метро працювали над сталкером (першим) на X Ray, з чого напевно потягнули щось собі в свою гру.
Просто візуально, стилістично схожі. Тим більше я прямо зараз завершую трилогію метро, і мені так здалось.
Не являюсь "спеціалістом та фанатом" конкретно сталкера чи метро, просто запам'ятав що розробники були пов'язані.
fatality
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Pathfinder: 10.06.2024 22:57 З приводу озвучення персонажів. Я зрозумів чому воно ріже вухо. Воно студійно стерильне. Без атмосфери, якихось невеличких ноток, шумів. Тупо запис з ізольованої кімнати.
Шуми додаються пізніше. Мабуть, ще в процесі.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

VladimirV: 11.06.2024 18:44 Я по пам'яті написав, що розробники метро працювали над сталкером (першим) на X Ray, з чого напевно потягнули щось собі в свою гру.
Саме так, розробники Метро взяли багато напрацювань з X-ray у свій 4А. А от другий Сталкер стали робити на UE4, а потім переїхали на 5-у версію.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Барбарис: 11.06.2024 14:59
Kashtan: 11.06.2024 12:30і негра, якого досі не було. Але ввели. Для західної публіки вочевидь.
І що, шо не було? Тобі чим заважає?
Kashtan: 11.06.2024 12:30Що значить чи в своєму я розумі? Поясниш?
Та мабуть тобі що расист та й трохи того(або не трохи). Якого закидати розробникам за канон? ВОНИ(їх дії та продукт) і є канон.
Розкривай свою думку до кінця, бо тебе не зрозуміти. Як розуміти " та й трохи того(або не трохи)"? Ти прямо пиши, або не пиши нічого.
Я не расист, відповідаю на твоє "расист".
В мене є знайомі негри, були до війни, зникли потім, мабуть виїхали.
А ще представники інших етносів, і в мене нормальні стосунки, більш того кращі ніж зі більшістю сусідів.
Мене дратує що негрів впихують там де історично їх не було, в давній греції, в британії за часів бриттів, в фільмах та іграх останніх років.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 12.06.2024 12:26Мене дратує що негрів впихують там де історично їх не було
Гуталін в книжці був, не нервуй так))
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

avuremybe: 11.06.2024 17:53
Kashtan: 11.06.2024 12:30негра, якого досі не було. Але ввели. Для західної публіки вочевидь.
А в чому проблема, власне?
По Україні в кожному місті, не сильно більшому за типове село, можна зустріти чорного який там живе.
А якщо пригадати оригінальну трилогію - так там на кожному кроці нам нагадують, що в Зону їдуть ледь не з усього світу (і не лише мерки).
Проблема в тому, що дехто намагається мені дещо натякнути, але що саме точно не зрозуміло, не може сформулювати чітку думку до кінця, ніби расиста чи що.
В нашому місті, точніше в селі під ним, був негр, точніше пуерторіканець, працював роботягою на будівництві, жінка подарувала йому сина та снід, син пізніше виріс та став чемпіоном району по бігу, здається навіть рекорд оновив по бігу. Я поважаю негрів, а не расист. Я їх поважаю хоча б за те, що вони кращі атлети за інших в середньому. В мене один клієнт був негр, нічого поганого не можу зазначити.
Не поділяю політики що їх зараз пхають в усі серіали, фільми та ігри останні роки, там де вони недоречні.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 12.06.2024 14:07Не поділяю політики що їх зараз пхають в усі серіали, фільми та ігри останні роки, там де вони недоречні.
З цим згоден.
А з твердженням, що негр в Зоні недоречний - ні. написав з великої, а то і мене расистом почнуть обзивати :lol:
Відповісти