ASUS представила ROG Mjolnir — портативне джерело безперебійного живлення для геймерів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

цікаво який oem вони забрендували під себе? :D
gamersfan
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

10к-15к грн easun инвертор на 3kw.
300$ б.у. модуль аккумулятора от теслы на 24v (2 шт параллельно)
Получаю 20-36 часов работы пк, 2 ноута и холодильника. :rotate:
Жаль что ланет столько не держит на ибп свое оборудование в доме.
И меня терзают смутные сомнения, что это все вместе дешевле сабжа.

У папы на работе 6 аккумов, 3 паралельно, и к ним 3 других последовательно, что бы 48v было. С 2мя инверторами victron multiplus. Там правда цена заоблачная :insane:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Gelonyrum: 05.06.2024 19:08 Одна порада вам, хлопаки, якщо будете думати "та нашо мені те брендове лайно, візьму собі дешмана якогось і горя знати не буду", я по такому принципу собі купив зарядку для ПК на 1228 ВатГодин, тримає 8 годин (в іграх 5-6) ПК, монітор, роутер, лампочку (щоб зір не садити), кайф нереальний, але є мінус, вона смердить, думав вивітриться, але вона так неймовірно тхне китайським дешевим пластиком, що аж очі виїдає, якщо не провітрювати приміщення то там нереально всидіти, приходиться використовувати з відкритими вікнами, я вже і духами запшикував (тхне так само, але тепер ще й аромат духів розносить всією квартирою), і на балкон на пів року ставив щоб там провітрювалось, але нічого з цього результату не дало, через 3 роки тхне ніби з заводу, хоч запаковуй в коробку і продавай як нове) :gigi:
Так що краще переплатити якихось пару тисяч, але лютий дешман брати точно не раджу)

P.S. Netsodis NS1000 якщо раптом комусь захочеться болю та страждань) :gigi:
в ігрха 5-6 годин? щось забагато як для 1228вт, максимум 3-4 і то з локом фпс та низькими налаштуваннями графіки.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 06.06.2024 22:28 в ігрха 5-6 годин? щось забагато як для 1228вт, максимум 3-4 і то з локом фпс та низькими налаштуваннями графіки.
От буквально тільки що сидів від павер станції то ПК+монітор+модем+роутер+лампочка сумарно віджирають 190ват коли граю щось типу доти (165 герцовий монітор тому локу по фпс як такого нема), в простої в районі 140, андервольтнутий 12400ф в зв'язці з андервольтнутою 4060 доволі енергоефективна комбінація, а якщо запаритись і залочити фпс в районі 60 то думаю ще трішки можна придусити енергоспоживання. В вимогливих іграх думаю в районі ~5 годин протягне.
demguf13
Junior

Повідомлення

Екофлоу показали що населенню в нас легше ходити на роботу ніж думати та рахувати))Скоро багато компаній буде лохам батарейки по х5 прайсу впарювати.Але може й на краще - чим вище конкуренція,тим нижче ціна :up:
Собі поставив 200А літокала + бу упс з олх.Навіть не замислююсь за вимкнення,продовжую працювати.А коли хочу - граю(14700К+3080ti)
Відкриваєм калькулятор:
Літокала 200А*12.8V, тобто 2500Вт*г + упс = 20к
Екофлоу 288Вт*г = 23к :lol: ,але справидливіше порівняти з іншим - знаходив без гарантії 512Вт*г за 25к але все одно немає слів)Виходить 5к за акум та 20 за коробку з інвертором та екранчиком :up: :laugh:
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

demguf13
А шо по часу заряду акума виходить? І головне чим?
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ось ми дожили до геймерського електрохарчування.
demguf13
Junior

Повідомлення

Enombre de soberano: 10.06.2024 08:53 demguf13
А шо по часу заряду акума виходить? І головне чим?
Я його ще жодного разу не посадив) При тому,що одного разу вимкнули світло як раз коли бігав рдр2, я навіть не зупинявся) А заряджає його упс,залізофосфату не шкодять низькі токи,на відмінну від свинцево-кислотних де треба підбирати силу току залежно від ємності. Але в мене також є imax на випадок якщо будуть вимикати часто й на довго.
Як на мене, ідеальний комплект.Я собі довго перебирав варіанти й намагався врахувати всі нюанси.По-перше, літокала хороший бренд,який слідкує за якістю і головне - має правдиву ємність.По-друге, залізофосфат кращий з варіантів.Як в плані кратно вищої кількості циклів ніж у літію,так і в стабільності напруги,бо в нього немає рівномірного падіння напруги як в літію.Я навіть без упса,через піко планував його підєднати))І це можна реалізувати при нестачі ємності,щоб зберегти заряд на непотрібному перетворенню з 12,8v в 220 упсом і знову в 12 блоком живлення) Ну і по-третє, звичайно, це безпека.Залізофосфат безпечніше навіть за літій тим паче,за свинцевокислотний який доводилось тримати на балконі через шкідливі випари.Та й взагалі, літокала дуже зручні - вони продають свої батареї банками будь якої ємності, тобто можна зібрати самому необхідну напругу та ємніть і це буде навіть дешевше ніж готовий варіант.А якщо ще й замовляти на алі з купонами та кешбеком... :idea:

PS після такого вихваляння літокали, тут напевно має бути моя рефералка :gigi: А якщо серйозно - сподіваюсь, мої 30хв витрачені на це повідомлення, збережуть години життя тим, для кого зараз актуальне питання резерву 🙌
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

demguf13
Пробачте, не стримався
Знімок екрана 2024-06-11 090043.jpg
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

demguf13: 10.06.2024 05:55Собі поставив 200А літокала + бу упс з олх.Навіть не замислююсь за вимкнення,продовжую працювати.А коли хочу - граю(14700К+3080ti)
Відкриваєм калькулятор:
Літокала 200А*12.8V, тобто 2500Вт*г + упс = 20к
Екофлоу 288Вт*г = 23к ,але справидливіше порівняти з іншим - знаходив без гарантії 512Вт*г за 25к але все одно немає слів)Виходить 5к за акум та 20 за коробку з інвертором та екранчиком
Його можна підключати тільки до UPS із зовнішнім АКБ, чи можна і замість внутрішнього підключити? (у мене отакий APC BR1200G-RS)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Enombre de soberano: 05.06.2024 18:35Чую цену 1$ per Watt
_nevermind: 05.06.2024 18:51Это на цену так намекнули, стоить тоже будет как GeForce RTX 4080.
Я вибачаюсь, але китайського виробництва зарядна станція на LiFePO4 1048 Вт·год коштує зараз недалеко від GeForce RTX 4080.
А в ній немає OLED дисплею, RGB підсвітки, пластикової ручки у вигляді молоту та найголовніше - слово ігровий! Тож ціна може бути космічною. :shuffle:
Відповісти