MSI GeForce RTX 4090 Suprim Fuzion отримала вбудовану систему рідинного охолодження

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити MSI GeForce RTX 4090 Suprim Fuzion отримала вбудовану систему рідинного охолодження

Наскільки я розбираюсь в медицині, водяне охолодження використовується для того, щоб по трубках вивести тепло на радіатор подалі від всього гарячого це раз, а по друге щоб задувати холодне повітря ззовні і проганяти через радіатор.

А тут нахіба воно?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

ackstarvinta: 28.05.2024 15:17 Пропоную обговорити MSI GeForce RTX 4090 Suprim Fuzion отримала вбудовану систему рідинного охолодження

Наскільки я розбираюсь в медицині, водяне охолодження використовується для того, щоб по трубках вивести тепло на радіатор подалі від всього гарячого це раз, а по друге щоб задувати холодне повітря ззовні і проганяти через радіатор.

А тут нахіба воно?
Сам не розумію. Температури в 4090 і на повітрі не високі, розгінного потенціалу особливого немає. Річ в собі.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Це для того хто хоче справді цеглу в пк :idea:
aryom
Junior

Повідомлення

Пять слотов и всего лишь на 15% эффективнее. Было бы очень интересно посмотреть на нормальный воздух на пять слотов, думаю эффективность была бы даже более чем на 15% лучше. А так. действительно, вещь в себе, вода, но которая не дает всех плюсов воды.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На 5 слотів мабуть навіть турбіна вивезла б краще ніж це одоробло :laugh:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

откуда ни взяли что им надо пять слотов, не понятно, это 100 мм в толщину...
на фото я вижу максимум 4 слота...

современный тонкий радиатор 20мм толщиной + вентиляторы 15мм = 35мм
плата с водоблоком это около 30мм...

научатся, доведут до нормальной толщины, только вот зачем, если воздух с трубками на такой толщине будет не хуже
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Основной вопрос кто это будет брать за несколько месяцев до выхода 5090?
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

в мене рішення одне - ніколи не брати залізаки, які не можна охолодити радіатором та кульком. коротше того, що я не можу розібрати, продути та зібрати
спойлер
та в мене й гривень нуколи не буде на те що потрібно водою холодити :gigi:
Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
erkins007: 28.05.2024 16:11 Основной вопрос кто это будет брать за несколько месяцев до выхода 5090?
ті, кому китай заборонить хуангу продавати 5090
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

ackstarvinta: 28.05.2024 15:17 Пропоную обговорити MSI GeForce RTX 4090 Suprim Fuzion отримала вбудовану систему рідинного охолодження

Наскільки я розбираюсь в медицині, водяне охолодження використовується для того, щоб по трубках вивести тепло на радіатор подалі від всього гарячого це раз, а по друге щоб задувати холодне повітря ззовні і проганяти через радіатор.

А тут нахіба воно?
У меня водянка чтобы видюха была в 1 слот и можно было остальными пользоваться
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

kalakawa: 28.05.2024 16:32 ті, кому китай заборонить хуангу продавати 5090
Китай не забороняє хуангу продавати 5090,
США забороняє хуангу продавати 5090 китаю.
Тому Хуанг продає китаю 5090Н з потужністю на 0.01% менше, яка повертається офіційним драйвером в якому "забули" про зменшення потужності. :rotate:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 28.05.2024 16:44
kalakawa: 28.05.2024 16:32 ті, кому китай заборонить хуангу продавати 5090
Китай не забороняє хуангу продавати 5090,
США забороняє хуангу продавати 5090 китаю.
Тому Хуанг продає китаю 5090Н з потужністю на 0.01% менше, яка повертається офіційним драйвером в якому "забули" про зменшення потужності. :rotate:
ми друг другу не суперечимо :rotate:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 28.05.2024 16:44Китай не забороняє хуангу продавати 5090
Ну це поки що. Трішечки китайської магії з флотом, і китай вже забороняє хуангу продавати 5090 штатам :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Ghody: 28.05.2024 16:33
ackstarvinta: 28.05.2024 15:17 Пропоную обговорити MSI GeForce RTX 4090 Suprim Fuzion отримала вбудовану систему рідинного охолодження

Наскільки я розбираюсь в медицині, водяне охолодження використовується для того, щоб по трубках вивести тепло на радіатор подалі від всього гарячого це раз, а по друге щоб задувати холодне повітря ззовні і проганяти через радіатор.

А тут нахіба воно?
У меня водянка чтобы видюха была в 1 слот и можно было остальными пользоваться
А тут х5 слотів :gigi:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

4090 наверное самая холодная видеокарта среди тех что у меня были за все время. Куда там воду то еще :think:
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

ackstarvinta: 28.05.2024 15:17 Пропоную обговорити MSI GeForce RTX 4090 Suprim Fuzion отримала вбудовану систему рідинного охолодження

Наскільки я розбираюсь в медицині, водяне охолодження використовується для того, щоб по трубках вивести тепло на радіатор подалі від всього гарячого це раз, а по друге щоб задувати холодне повітря ззовні і проганяти через радіатор.

А тут нахіба воно?
вода для того, щоб ефективніше/швидше передати тепло від основи на радіатор, така СО буде менш ефективна за виносний радіатор, але скорш за все більш ефективна за звичайні термотрубки, такий собі проміжний варіант для тих, хто хоче температури нижче і не хоче заморочуватися з монтажем повноцінної водянки
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Зайшов чекнути коменти про карту на 5 слотів, а тут Корею ділять :popcorn:
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

При каких условиях испарительная камера (испарения, пар, жидкость, сечёте, да?) перестанет быть собой, и превратится в СВО СРО СЖО? :gigi:
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

zaqik: 28.05.2024 23:33 При каких условиях испарительная камера (испарения, пар, жидкость, сечёте, да?) перестанет быть собой, и превратится в СВО СРО СЖО? :gigi:
напевно коли там з'явиться помпа і замкнутий контур
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

коли там з'явиться помпа
Теплотрубки с помпой: эффективность та же, только "пшшш"икают при работе и светятся потребляют ток... Да это же мечта маркетолога!
Grimmjow
Member

Повідомлення

скоро системник можно будет собрать в кожухе от видюхи :eek:
Відповісти