Microsoft додасть Call of Duty у Game Pass та змінить тарифи

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Предлагаю обсудить Microsoft додасть Call of Duty у Game Pass та змінить тарифи

Наверно впервые посмотрю в сторону Game Pass, чтобы поиграть кампании Call of Duty, они вроде интересные, но с их прайсами всё пропускал (мультиплеер не интересует).
В остальном Game Pass система как-то совсем не моя. Может и странно, но люблю коллекционировать игры, чтобы они всегда у меня были, со всеми ачивками, галереей скриншотов и возможностью в любой момент зайти снова, а при аренде какие-то совсем другие ощущения (да да, я знаю, что по сути все мы везде только арендуем игры, если вчитываться в пользовательские соглашения).
FurryGentleman
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

как раз за 14-ти дневной период можно будет пробежать кампании и не вспоминать больше про эти игры :beer:
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

А ще Microsoft поновила работу на болотах. Не блоканула бізнес як обіцяла з 20 березня, а зараз відкрила оновлення операційок і офісу для фізиків. Було б не погано оверам про то написати щоб надати розголосу і привернути увагу до проблеми.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ainger: 19.05.2024 11:12Наверно впервые посмотрю в сторону Game Pass, чтобы поиграть кампании Call of Duty, они вроде интересные, но с их прайсами всё пропускал (мультиплеер не интересует).
Если таки добавят все части колды в гейм пасс, то за стоимость месячной подписки можно пройти одиночные кампании, очень выгодно получится.
Я тоже пропускал все части колды, которые не взламывались, т.к. покупать за фуллпрайс игру ради 6-часовой сюжетки не было желания, а мультиплеер не интересен. В 2022 году решил купить Modern Warfare 2 за фуллпрайс - кампания того точно не стоит, мультиплеер шлак. Затем на OLX взял в аренду на неделю аккаунт за 300грн и прошел буквально за 3 дня MW2019, BO CW и Vanguard. MW3 покупал в декабре прошлого года, но по скидочной цене и за кейс от CS, кампания в ней такая же одноразовая, мультиплеер шлак и своих денег не стоит.
Но, если захочется вдруг колдового мультиплеера, есть бесплатная Warzone - те же яйца, только в профиль.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Это уже не игра а игросервис
TJ-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

FurryGentleman: 19.05.2024 11:18 как раз за 14-ти дневной период можно будет пробежать кампании и не вспоминать больше про эти игры :beer:
Вони приберуть тріал при виході чогось ААА, а якщо вже була підписка наче тріал взагалі в сторі є, але не дасть його взяти на цей аккаунт, як варіант створити новий :)
Але я впевнений тріали відключать на той період.

Як раз Stalker + COD комплект економ+
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

white_noise: 19.05.2024 11:28 А ще Microsoft поновила работу на болотах. Не блоканула бізнес як обіцяла з 20 березня, а зараз відкрила оновлення операційок і офісу для фізиків. Було б не погано оверам про то написати щоб надати розголосу і привернути увагу до проблеми.
Є в цьому і плюс - виведення бабок за кордон ФашиФедерації.
Наприклад:

Райффайзен-банк досі працює вна рф.
Мінуси: платить податок до бюджету
Плюси: виводить прибуток

Якщо Райффайзен піде з ринку Мордору, то його місце займуть російські банки, що так само платитимуть податок до бюджету, але бабло за кордон вже не будуть виводити.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

taras_cs: 19.05.2024 21:14Якщо Райффайзен піде з ринку Мордору, то його місце займуть російські банки, що так само платитимуть податок до бюджету, але бабло за кордон вже не будуть виводити.
То хай займають. Рівень технологій/послуг/якості вони за собою не принесуть, зв'язок з зовнішнім світом зменшиться.
Вже імпортозамістили макдональдс, хай майкрософт теж імпортозаміщають астра лінуксами, теремок офісами і іншими лаптями
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TJ-ua: 19.05.2024 21:01Вони приберуть тріал при виході чогось ААА, а якщо вже була підписка наче тріал взагалі в сторі є, але не дасть його взяти на цей аккаунт, як варіант створити новий
Але я впевнений тріали відключать на той період.
Для України підписка PC Gamepass коштує 190грн/місяць, доступна офіційно. Ціна більш, ніж приємна. По кількості та якості ігор набагато краща, ніж 2-4 роки назад.

Відправлено через 6 хвилин :
Denvys5: 19.05.2024 22:05То хай займають. Рівень технологій/послуг/якості вони за собою не принесуть, зв'язок з зовнішнім світом зменшиться.
Вже імпортозамістили макдональдс, хай майкрософт теж імпортозаміщають астра лінуксами, теремок офісами і іншими лаптями
В рашці доступне усе те західне, що було до повномаштабного вторгнення. Просто трохи інакше імпортується, але усе є. Інколи дорожче, а інколи навіть дешевше.
Гроші в цьому світі вирішують тупо все, як би того деякі не хотіли визнавати.
TJ-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Dremjke: 20.05.2024 00:10
TJ-ua: 19.05.2024 21:01Вони приберуть тріал при виході чогось ААА, а якщо вже була підписка наче тріал взагалі в сторі є, але не дасть його взяти на цей аккаунт, як варіант створити новий
Але я впевнений тріали відключать на той період.
Для України підписка PC Gamepass коштує 190грн/місяць, доступна офіційно. Ціна більш, ніж приємна. По кількості та якості ігор набагато краща, ніж 2-4 роки назад.
Я ж не заперечую що зараз ціна ОК, але мова про те що вони для всіх регіонів її піднімуть, а от наскільки не відомо!
Сам пройшов декілька ігор, місяці за 3 заплатив. Думаю в будь якому випадку ціна буде доступною.
Там пан про тріал казав який коштує 27 грн за 14 днів я просто відповів що така шара не проконає в момент виходу сталкера :)
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TJ-ua: 21.05.2024 20:45Там пан про тріал казав який коштує 27 грн за 14 днів я просто відповів що така шара не проконає в момент виходу сталкера
А зараз цей тріал хіба є?
TJ-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Dremjke: 21.05.2024 22:13
TJ-ua: 21.05.2024 20:45Там пан про тріал казав який коштує 27 грн за 14 днів я просто відповів що така шара не проконає в момент виходу сталкера
А зараз цей тріал хіба є?
Якщо зайти в microsoft store то показує що є, але треба свіжий аккаунт щоб перевірити чи дає придбати, бо мені в останній раз коли туди тикав писало що мені не можна бо на моєму аккаунті вже був баттлпас плати 190 грн. Якраз якщо дає придбати, то можно майже безкоштовно пройти senua's saga hellblade 2. :) економія!
Відповісти