Fallout 4 вийшла на перше місце з продажів у Європі

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Sunrise007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Fallout 4 вийшла на перше місце з продажів у Європі

Враховуючи що гра зараз по знижці, то нічого дивного.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

«головний хіт цього року Helldivers 2» Черговий «хіт» про який наступного року і не згадають… Ех що роблять гроші вкинуті у рекламу… :(
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 19.04.2024 10:47 «головний хіт цього року Helldivers 2» Черговий «хіт» про який наступного року і не згадають… Ех що роблять гроші вкинуті у рекламу… :(
Снова какое-то непонятное нытьё :laugh:
В первую часть до сих пор играют и помнят, что это за игра и вообще, может ничего тогда не выпускать!?
Чтоб никто не расстроился :laugh:
Если в следующем году про игру будут помнить, ты с горя в окно выйдешь!? :lol:
Ну, а по поводу Фолыча... сериал и правда ТОП, а выкрики про первое место по продажам... Ну, такое. Учитывая, что F4 в двадцать раз дешевле HII, то неудивительно :idea:
docentlx
Member

Повідомлення

Дана статистика свіжих продажів зараз повязана з виходом серіалу, а не аж ніяк не з самою грою. Розраби навіть кинули допилювати фолаут лондон, аби збацати і втюхати швиденько якесь нове ДЛС для 4го фола на цьому хайпі.
Серіал доречі більше розчарував аніж зайшов. ну просто дивишся комедію а не про суворий виживач в похмурому і безнадійному світі апокаліпсису що був в іграх.
Цирк і ідіотизм так і пре з ісіх щілин серіалу. ніякої логіки вчинків та не витримує жодної критики. просто кумедна насмішка над усім всесвітом фолича. дивишя оце і розумієш деградацію франшизи. цільова аудиторія мабуть 10+ і розрахунок на фанатів 76фола. грусть печаль.
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Купил 4ку GOTY чисто спасибо за сериал сказать. В игру играть может и не буду, но сериал повеселил, 162 грн, считаю что за билет в кино. :)
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

а я не играл ни в одну из частей, а теперь наверное придется
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Павло: 19.04.2024 10:47 «головний хіт цього року Helldivers 2» Черговий «хіт» про який наступного року і не згадають… Ех що роблять гроші вкинуті у рекламу… :(
игра категории double a, на которую похоже не рассчитывал даже сам издатель внезапно стал массово успешной игрой. Оказывается что кроме маркетинга, важен хороший геймдизайн, качественная оптимизация помноженная на трудолюбие и контакт с сообществом.
Востаннє редагувалось 19.04.2024 11:45 користувачем Shaolin_Style, всього редагувалось 1 раз.
ramm
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx: 19.04.2024 11:03Розраби навіть кинули допилювати фолаут лондон, аби збацати і втюхати швиденько якесь нове ДЛС для 4го фола на цьому хайпі.
Чув дзвін, та не знає де він. Після обнови ф4 треба буде оновлювати моди під нинішню версію.
RomulusXIII
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

docentlx: 19.04.2024 11:03 фолаут лондон, аби збацати і втюхати швиденько якесь нове ДЛС для 4го
Емммм, Fallout London - це фанатська модифікація. І так після оновлення основної гри скоріше всього доведеться оновляти деяку кількість модів.
docentlx
Member

Повідомлення

RomulusXIII: 19.04.2024 11:54
docentlx: 19.04.2024 11:03 фолаут лондон, аби збацати і втюхати швиденько якесь нове ДЛС для 4го
Емммм, Fallout London - це фанатська модифікація. І так після оновлення основної гри скоріше всього доведеться оновляти деяку кількість модів.
десь в новинах недавно була інфа, що розраби кинули все над чим працювали(про лондон то не точно, да) до того і швиденько пиляють оновлення для 4го фола, на фоні популярності свіжозпеченого калосеріала. це та мисль яку я хотів донести, а ви мені про дзвін і всяку чуш.
RomulusXIII
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

docentlx: 19.04.2024 12:00 десь в новинах недавно була інфа, що розраби кинули все над чим працювали(про лондон то не точно, да) до того і швиденько пиляють оновлення для 4го фола, на фоні популярності свіжозпеченого калосеріала. це та мисль яку я хотів донести, а ви мені про дзвін і всяку чуш.
Ніхто нічого не кидав. Про некст ген оновлення до Фо4 вже напевно рік чутки ходять. Ви взагалі хоч в ігри серії грали і цікавитесь сферою?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

doc-oc: 19.04.2024 10:55
Павло: 19.04.2024 10:47 «головний хіт цього року Helldivers 2» Черговий «хіт» про який наступного року і не згадають… Ех що роблять гроші вкинуті у рекламу… :(
Снова какое-то непонятное нытьё :laugh:
В первую часть до сих пор играют и помнят, что это за игра и вообще, может ничего тогда не выпускать!?
Чтоб никто не расстроился :laugh:
Если в следующем году про игру будут помнить, ты с горя в окно выйдешь!? :lol:
Ну, а по поводу Фолыча... сериал и правда ТОП, а выкрики про первое место по продажам... Ну, такое. Учитывая, что F4 в двадцать раз дешевле HII, то неудивительно :idea:
Що у Вас в голові? Що за дич про вийти у вікно? Лікуйтесь!
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx: 19.04.2024 11:03Серіал доречі більше розчарував аніж зайшов. ну просто дивишся комедію а не про суворий виживач в похмурому і безнадійному світі апокаліпсису що був в іграх.
Цирк і ідіотизм так і пре з ісіх щілин серіалу. ніякої логіки вчинків та не витримує жодної критики. просто кумедна насмішка над усім всесвітом фолича. дивишя оце і розумієш деградацію франшизи.
Так і є, повністю згоден. Ті самі думки після перегляду цього "серіалу". Якийсь недолугий фансервіс.

Отправлено спустя 36 секунд:
Павло: 19.04.2024 12:31Що у Вас в голові? Що за дич про вийти у вікно? Лікуйтесь!
спойлер
Не звертайте уваги, то місцевий сонібой-неадекват.
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 19.04.2024 12:57
docentlx: 19.04.2024 11:03Серіал доречі більше розчарував аніж зайшов. ну просто дивишся комедію а не про суворий виживач в похмурому і безнадійному світі апокаліпсису що був в іграх.
Цирк і ідіотизм так і пре з ісіх щілин серіалу. ніякої логіки вчинків та не витримує жодної критики. просто кумедна насмішка над усім всесвітом фолича. дивишя оце і розумієш деградацію франшизи.
Так і є, повністю згоден. Ті самі думки після перегляду цього "серіалу". Якийсь недолугий фансервіс.

Отправлено спустя 36 секунд:
Павло: 19.04.2024 12:31Що у Вас в голові? Що за дич про вийти у вікно? Лікуйтесь!
спойлер
Не звертайте уваги, то місцевий сонібой-неадекват.
Ахаха, зато вы тут сладкая парочка не таких как все :lol:
Настоящие бунтари с тонким вкусом :lol:
Ценители высокого и сериал им не такой и игры отвратные и кто ещё тут неадекват :laugh: Вопрос риторический :super:
Padoneg2024
Junior

Повідомлення

docentlx: 19.04.2024 11:03 Дана статистика свіжих продажів зараз повязана з виходом серіалу, а не аж ніяк не з самою грою. Розраби навіть кинули допилювати фолаут лондон, аби збацати і втюхати швиденько якесь нове ДЛС для 4го фола на цьому хайпі.
Серіал доречі більше розчарував аніж зайшов. ну просто дивишся комедію а не про суворий виживач в похмурому і безнадійному світі апокаліпсису що був в іграх.
Цирк і ідіотизм так і пре з ісіх щілин серіалу. ніякої логіки вчинків та не витримує жодної критики. просто кумедна насмішка над усім всесвітом фолича. дивишя оце і розумієш деградацію франшизи. цільова аудиторія мабуть 10+ і розрахунок на фанатів 76фола. грусть печаль.
Це якийсь ментальний розлад, з максималньо агресивною позицією нести відверту нісенітницю? По перше, ніхто навіть не сперечався про те, що гра вийшла на перше місце продажів завдяки серіалу і знижкам. По друге, ви хоч в один фолл після 1го грали? Вже 2й фоллаут, з виживача перетворився на море гегів і крінжового гумору, за це його в принципі люблять більше ніж перший. Далі гумору ставало все більше з кожною частиною. По третє, фол 76 ви напевно знаєте тільки за релізним хайпом. Зараз це зовсім інша гра, на голову краще за те що було на релізі. Щодо ДЛС, дуже смішно дивитись як ви видаєте з себе людину, якій аби щось ляпнути. ДЛС про Лондон, це користувацька модифікація, і її не просто так відклали, а тому, що самі розробники з Бесідки переводять Ф4 на некстген версію, через це, розробники Лондону чекають на ці зміни, щоб їх ДЛС не навернулось мідним тазом. Проте, судячи з контексту, вам просто нема куди негатив діти, а про ігри і всесвіт ви знаєте хіба що з новинних заголовків, не читаючи їх вміст.
docentlx
Member

Повідомлення

люди, я старий фан серії, я пройшов УСІ фоличі, а деякі і не один раз. я грав у перший і другий фолич у далекому 98-99 році на пеньку 133 Mгц. я навіть клять купив і грав фолич4 VR (графоній там шлак, вирвиглаз. не купуйте). я прошов усі схожі навіть ігри (вейстленд і тд). ну тобто усіііііі ігри які є були і може ще будуть.
тому не дратуйте старого олдсукльного папу. і майте трохи поваги -)))
в мене була така історя кохання з фоличем: перший, другий, тактікс,3,нювегас,4,4VR,76,+калосеріал
і да, серал я теж дивлюсь, але якби не під пиво то незнаю чи мої нерви б витримали таке надругательство над святим.
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

everme: 19.04.2024 13:00 Я когда это читаю, у меня лицо как у Макконахи, когда он сигарету затягивает
:laugh:
спойлер
Зображення
D_Sarif41
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Всегда думал, что гули в fallout люди которые получили огромную дозу радиации во время великой войны. В сериале показали, что гулем может стать любой, достаточно хлебнуть какой-то жижи.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

docentlx: 19.04.2024 13:35 люди, я старий фан серії, я пройшов УСІ фоличі, а деякі і не один раз. я грав у перший і другий фолич у далекому 98-99 році на пеньку 133 Mгц. я навіть клять купив і грав фолич4 VR (графоній там шлак, вирвиглаз. не купуйте). я прошов усі схожі навіть ігри (вейстленд і тд). ну тобто усіііііі ігри які є були і може ще будуть.
тому не дратуйте старого олдсукльного папу. і майте трохи поваги -)))
в мене була така історя кохання з фоличем: перший, другий, тактікс,3,нювегас,4,4VR,76,+калосеріал
і да, серал я теж дивлюсь, але якби не під пиво то незнаю чи мої нерви б витримали таке надругательство над святим.
Вподобайка за мнение :up:


Я не для того через всю игру псину подобранную в Джанктауне таскал за собой и унижался перед братством стали лазая в Свечение за сломанной силовой броней, что бы теперь смотреть как какая то Мэри Сью отыгрывает косплей на Fallout в сериале.
Востаннє редагувалось 19.04.2024 14:56 користувачем Shaolin_Style, всього редагувалось 1 раз.
anyname
Member

Повідомлення

docentlx: 19.04.2024 12:00
RomulusXIII: 19.04.2024 11:54
Емммм, Fallout London - це фанатська модифікація. І так після оновлення основної гри скоріше всього доведеться оновляти деяку кількість модів.
десь в новинах недавно була інфа, що розраби кинули все над чим працювали(про лондон то не точно, да) до того і швиденько пиляють оновлення для 4го фола, на фоні популярності свіжозпеченого калосеріала. це та мисль яку я хотів донести, а ви мені про дзвін і всяку чуш.
Модери кинули допилювати Ф Лондон ,бо через майбутнє оновлення перестане працювати старий Ф4 скрипт екстендер й все одно прийдеться чекати поки інший модер його оновить.
Відповісти