Відбувся офіційний анонс Kingdom Come: Deliverance II

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Пропоную обговорити Відбувся офіційний анонс Kingdom Come: Deliverance II
Мені здається чи графіка самого Інджіха стала якоюсь гіршою?
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

erazel: 18.04.2024 22:42 Пропоную обговорити Відбувся офіційний анонс Kingdom Come: Deliverance II
Мені здається чи графіка самого Інджіха стала якоюсь гіршою?
Здається, навіть в 4к ютубу можно побачити ліпшу графіку. Інша справа, що там буде потрібна гпу не з бюджетних для всього цього добра, рослинність непогана, ліса у першій вельми реалістичні були
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

erazel: 18.04.2024 22:42графіка самого Інджіха стала якоюсь гіршою?
Лицо у актёра изменилось, повзрослело, всё-таки шесть лет прошло. И его модель изменилась тоже, соответственно. Вот сир Ханс больше остался похож на себя шестилетней давности, и в нём изменений почти не видно. Но голоса те же, такие ламповые)

Это будет GOTY однозначно)
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Я как раз прохожу первую часть, игра огонь :up:
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

er[socrates]: 18.04.2024 22:52
erazel: 18.04.2024 22:42графіка самого Інджіха стала якоюсь гіршою?
Лицо у актёра изменилось, повзрослело, всё-таки шесть лет прошло. И его модель изменилась тоже, соответственно. Вот сир Ханс больше остался похож на себя шестилетней давности, и в нём изменений почти не видно. Но голоса те же, такие ламповые)

Это будет GOTY однозначно)
Первая часть была про Генри мальчика, а вторая будет про Генри скуфа.

Відправлено через 45 секунд:
Но готи, естественно, сталкер B-)
mertvei
Member
Аватар користувача
Звідки: львов

Повідомлення

Игра супер была ,первая часть,но требования конечно но оно ,того оправдывало, красивая игра и очень интересная.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Раныше був більш схожий на Ремонтяша))) Перша частина виглядала аж челипа відвісала але так і не потужив в неї грати занабто своєбразне керування у бійках.
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Devijack: 18.04.2024 23:36 але так і не потужив в неї грати занабто своєбразне керування у бійках.
я теж в боях не освоївся, тому відігрував конного лучника , з тим було простіше чим з ближнім боєм
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

"set in the realistic world" посмеялся :lol: реализм уровень Ведьмак
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Зайшов написати, що головний герой ніфіга не Генрі :beer:
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну потанцевал у игры есть. Если это будет первая честь без уг боевки. Музыкальное сопровождение даже в трейлере крутое, мб в игре будет ещё лучше. Вообще в первой части очень много недостатков. Она в один момент становится душной, бесцельной и неинтересной
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Devijack: 18.04.2024 23:36 Раныше був більш схожий на Ремонтяша))) Перша частина виглядала аж челипа відвісала але так і не потужив в неї грати занабто своєбразне керування у бійках.
Так, ну просто вилитий Ремонтяш :lol:
Warhorse ж не знають цього блохера.

1-а частина дуже сподобалася, і як же давно це було. Ліси, монастирі, пещери, замки - атмосфера чіпляла.
Навіть до системи боя звик.
З задоволенням пограю в 2-у частину, якою би поганою вона не вийшла. :)
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Зображення
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark Knight: 19.04.2024 01:39 1-а частина дуже сподобалася, і як же давно це було. Ліси, монастирі, пещери, замки - атмосфера чіпляла.
Та там одна сцена п'янки з священником була кращою за 90% терепішнього ААА ігропрому) :gigi:

А до бойовки можна було звикнути, правда в новій частині її перероблять (на мою думку), так як судячи з трейлеру очікується солідна така кількість групових боїв з осадами замків і т.д..
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erazel: 18.04.2024 22:42Мені здається чи графіка самого Інджіха стала якоюсь гіршою?
Перша гра орієнтувалася на потужності тодішніх топових ПК, друга частина - на можливості соснольок, котрі в кращому випадку ледь витягують до рівня сучасних ПК-середнячків.
І цим все сказано.
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Первую часть так и не прошел, несколько раз начинал, но бросал из-за душной боёвки. Посмотрим какой получиться вторая.
Tetronga
Junior

Повідомлення

stakanctl: 18.04.2024 23:00
er[socrates]: 18.04.2024 22:52
Лицо у актёра изменилось, повзрослело, всё-таки шесть лет прошло. И его модель изменилась тоже, соответственно. Вот сир Ханс больше остался похож на себя шестилетней давности, и в нём изменений почти не видно. Но голоса те же, такие ламповые)

Это будет GOTY однозначно)
Первая часть была про Генри мальчика, а вторая будет про Генри скуфа.

Відправлено через 45 секунд:
Но готи, естественно, сталкер B-)
GOTY 2026? B-)
Mikes
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Оооо привет новая куча багов, даунгрейд графики на релизе уровня ВачДогс и пролие прелести, типа колещей атаки топором.
IronWithin
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Люди, якщо ви вважаєте що перша частина це гарна гра, то що для вас The last of us, god of war, bloodborne, ghost of tsushima, resident evil(remake), starcraft 2, elden ring, bioshock, cyberpunk, witcher, dead space, detroit become human, the order 1886 і так далі до нескінченності? Невже після всього вищеописаного і не тільки можна щось гарного сказати про «ось це»? А тим більше чекати… соромно має бути за такий «смак»! :insane:
docentlx
Member

Повідомлення

Першу частину також незміг пройти, кинув на тритині. Через бойовку. Ну я незнаю як. Я гриз граніт, прокачувався, купував топ шмот та зброю, а мене все одно затикували пару яничар як сосунка. Ну не те щось там з бойовкою було. Пригадую потратив спецом тиждень в тринувальних боях (там у місті є арени). Але все одно. Гра мега крута, світ детальний, відкритий, куча цікавого. але бойовка мене зламала. і це при тому що середньовічна тема то мое (Маунт анд блейд, банерлорд, і тд...) памятаю яе довго чекав на кіндом кам.....і яке було розчарування....лук без преціла то окрема тема для пекельного казана розрабам. (моди вже згодом зявились трохи). Короче, мені цікаво яким буде в них дубль два. жду. (але можливо Манорлордс, що виходить через тиждень втілить мої мрії швидше)
Востаннє редагувалось 19.04.2024 09:13 користувачем docentlx, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти