ASUS вивела на український ринок ігрову гарнітуру ROG Cetra True Wireless SpeedNova

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
yupi
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS вивела на український ринок ігрову гарнітуру ROG Cetra True Wireless SpeedNova
а донгл в кармане носить отдельно?
bes
Member

Повідомлення

ну это такое себе решение оно явно выломает разъем если этим пользоваться на постояннку будешь постоянно задевать его
ackstarvinta
Member

Повідомлення

В українських магазинах ігрова гарнітура ASUS ROG Cetra True Wireless SpeedNova доступна за рекомендованою ціною 8849 гривень.

на цьому можна завершити
Dilfin
Member

Повідомлення

ackstarvinta: 18.04.2024 16:26 В українських магазинах ігрова гарнітура ASUS ROG Cetra True Wireless SpeedNova доступна за рекомендованою ціною 8849 гривень.

на цьому можна завершити
ASUS пішла по стопах Apple, девайси ROG ними вважаються як преміум клас і стараються заробити на них максимум на початку, а потім можуть бути і знижки, наприклад старіша модель ASUS ROG Cetra True Wireless 7.1 Black (90YH03G1-B5UA00) коштує 2999 грн.
nick_ii
Junior

Повідомлення

Щось я не зрозумів. "Це універсальна геймерська гарнітура з Bluetooth та бездротовим з'єднанням ROG SpeedNova на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує наднизьку затримку звуку." Низька затримка тому що 2,4ГГц, чи чому? Чому акцент на 2,4? Це маркетолохи писали? А от LC3+ це потенційно круто. Вінда його підтримує?
Melki
Member

Повідомлення

не понятно, это новая версия или старая с пипкой по цене трёх?
Nemo4k
Member

Повідомлення

за 8000 я купую мат плату і проц.
WarraxUA
Member

Повідомлення

nick_ii: 18.04.2024 17:03 Щось я не зрозумів. "Це універсальна геймерська гарнітура з Bluetooth та бездротовим з'єднанням ROG SpeedNova на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує наднизьку затримку звуку." Низька затримка тому що 2,4ГГц, чи чому? Чому акцент на 2,4? Це маркетолохи писали? А от LC3+ це потенційно круто. Вінда його підтримує?
тому що вони зазвичай порівнюють свій пропрієтарний протокол SpeedNova з іншими wireless-рішеннями, які працюють на значно нижчих частотах,
але Bluetooth - це тіж 2,4 ГГц :)
більше того, з офіційної інформації на сайті виробника, через SpeedNova саме ця гарнітура працює - до 36 годин,
а через Bluetooth - до 46 годин :)
P.S. Windows11 підтримує LC3
кодек LC3 - це Bluetooth SIG
а LC3plus - це ETSI
відповідно вони несумісні, а LC3plus стандартизований для DECT наприклад,
тому в цій гарнітурі останній кодек реалізований завдяки SpeedNova, через окремий донгл, а хостова ОС - тут взагалі ні до чого
konb999
Member

Повідомлення

ackstarvinta: 18.04.2024 16:26 В українських магазинах ігрова гарнітура ASUS ROG Cetra True Wireless SpeedNova доступна за рекомендованою ціною 8849 гривень.

на цьому можна завершити
Скажи! Вот если б на шару раздавали то ты бы взял!

Отправлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Nemo4k: 18.04.2024 19:23 за 8000 я купую мат плату і проц.
Або пару ящиків мівіни, або мішок шкарпеток! Кому шо треба!
ackstarvinta
Member

Повідомлення

konb999: 19.04.2024 12:04

на цьому можна завершити
Скажи! Вот если б на шару раздавали то ты бы взял!

Отправлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Nemo4k: 18.04.2024 19:23 за 8000 я купую мат плату і проц.
Або пару ящиків мівіни, або мішок шкарпеток! Кому шо треба!
жінка не дала, машина не завелась, криза середнього віку, чи в грі вас перемогли? ніби не дитя, а ведете себе як агрошколяр, який заробив чуть більше ніж 2 копійки)
Melki
Member

Повідомлення

konb999: 19.04.2024 12:04Або пару ящиків мівіни
уже больше двух лет я не ел Мивину, скучаю по ней, она лучшая из подобного
WarraxUA: 18.04.2024 19:39пропрієтарний протокол SpeedNova
это тот-же протокол и донгл, по которому работают их клавиатуры и мышки?
skip2mylou
Junior

Повідомлення

кто хочет игровые tws по адекватному прайсу советую обратить внимание на soundcore vr p10, работает через донгл, LC3.
Tailmon
Junior

Повідомлення

- Armoury Crate
:(
Melki
Member

Повідомлення

у кого уже есть АСУС, для тех не проблема, хотя и без него можно обойтись (на материнке сейчас обхожусь)
Відповісти