У новій Battlefield буде безплатна королівська битва

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

ЕА - робіть баттлрояль у V.
DICE - роблять.
Нікому не цікаво.
ЕА - робіть баттлрояль у 2042.
DICE - роблять.
Нікому не цікаво.
ЕА - робіть баттлрояль у новій батлі.....
Ви знаходитесь тут :rotate:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якщо ця нова КБ буде кращою, ніж наприклад Варзон 2.0, то я мабуть на неї переїду

до речі, Актівіжн в минулому році не зрозуміло по яким причинам вбив першу Варзону, хоча вона вийшла і так дуже вдалою, і багато геймерів полбюили її

P.S.: я досі скучаю за Верданськ
Robostyle
Member

Повідомлення

А помните еще срач был - BF3 vs MW3?..

Зображення
0kie
Member

Повідомлення

Grava
Может и так, только здесь анонсируют бесплатный "рояль", а раньше надо было игру покупать. Ну как бы разница есть? Сподобились Активижину, у которого Варзона реально бесплатная.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

За досвідом Актівіжн, продовжуєм карго-культ :apes:
Battlefield 2042 стартувала у 2021 році та не виправдала очікувань фанатів.
Ставка на масштабність та 128 гравців у матчі не спрацювала через поганий дизайн та технічні проблеми.
Це ще планка очікувань була доволі низько. Останнім іграм ще далеко по геймплею до 4ої частини, а мап дизайн досяг свого апогею ще в 3
sagifire
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Все залежить від реалізації, може бути конфета а може бути гоVнота.
Я б покатав рояль з танками і системою руйнувань будівель ))
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Я уже вообще не верю EA. Вот прям насрать на инфу про баттлрояль, и на все последующие новости и трейлеры, которые выйдут перед новой батлой.
Пока игра не выйдет, пока я не увижу первые отзывы и реальный геймплей, даже смотреть в ту сторону не буду. Иметь на руках базу, из которой можно дальше клепать отличный шутер, они умудрились просрать туеву хучу лет на полный шлак :censoured:
0kie
Member

Повідомлення

Для меня третья Батла была идеальной по геймплею. Всё последующее было какое-то "пластмассовое", чтоли...
lamer
Member
Аватар користувача
Звідки: стольний град Русі -- Київ

Повідомлення

гра вмерла (для мене) із-за тьми читерів з якими роками нічого не роблять.

писи. третья батла найбільш цікава. п'ята найбільш збалансована.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

А можна ремастр Battlefield 1942 ? :D :rolleyes:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lamer: 28.02.2024 14:58 гра вмерла (для мене) із-за тьми читерів з якими роками нічого не роблять.
є чутки, що чітерів спеціально не прибирають, щоб був привід вбити гру, якщо вона не виправдає надій в фінансовому плані, а для цього треба знизити її онлайн і знову ж завдяки чітерів
already_over
Member
Звідки: zt

Повідомлення

огромные разочарования от 2042. неиграбельная совсем на релизе была, потом шо то допилили, даже играть можно было - но уже ж доверие утеряно, ну и огромные карты, на которых до движняка надо бежать 5 минут - это жуть. про scoreboard я молчу, как можно было додуматься это сделать.

в 3 баттле ощущался масштаб событий, танки, авиация, прям движ, война. а тут...в общем разочаровался, и попробовал играть в серию COD. поиграл, сравнил. мда, у обеих игр кризис жанров и идей.

баттл рояль в колде в принципе интересный, но все вот эти приколы с транспортом - на 20 лет отстали от колды. я как на бмп прокатился, которая не может куст раздавить - сгорел совсем и удалил. прогресс во времен гта вайс сити)

в целом, если игра вернется к истокам баттлы 3/4, с элементами баттл рояля - я буду счастлив, но то что сейчас - слабо верится что ЕА еще может.
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

Питання лише такі:
1. Чи можна буде виключати кросплей на ПК, щоби не грати проти аімасисту та читу Кронус у консольщиків
2. Як буде з Неткодом, котрий у БФ був завжди такий собі, особливо коли виходила нова гра
sagifire
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 28.02.2024 15:03 А можна ремастр Battlefield 1942 ? :D :rolleyes:
Він вже є зроблений в 2042, а також Bad Company 2
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Вони навмисно роблять те що нафіг не сдалось як безкоштовну демку. Батлфілди не про батлроялі, а ось подивитись як воно віглядає можно.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Ainger
Так то не до ЕА питання а до шведів.
Тільки проекти з їх толерантних рук потрапляють до американців, вжух, цукерочка.
already_over
Member
Звідки: zt

Повідомлення

already_over: 28.02.2024 15:27 огромные разочарования от 2042. неиграбельная совсем на релизе была, потом шо то допилили, даже играть можно было - но уже ж доверие утеряно, ну и огромные карты, на которых до движняка надо бежать 5 минут - это жуть. про scoreboard я молчу, как можно было додуматься это сделать.

в 3 баттле ощущался масштаб событий, танки, авиация, прям движ, война. а тут...в общем разочаровался, и попробовал играть в серию COD. поиграл, сравнил. мда, у обеих игр кризис жанров и идей.

баттл рояль в колде в принципе интересный, но все вот эти приколы с транспортом - на 20 лет отстали от бф3. я как на бмп прокатился, которая не может куст раздавить - сгорел совсем и удалил. прогресс во времен гта вайс сити)

в целом, если игра вернется к истокам баттлы 3/4, с элементами баттл рояля - я буду счастлив, но то что сейчас - слабо верится что ЕА еще может.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

C режимом PORTAL обосрались, решили КБ выпустить которая не интересна совсем, это можно на практике видеть в БФ5
Самое главное да! - античит дырявый! читеров ой ой ой, как много и с ними ничего не делают, к тому ещё и EA play который позволяет читерам заходить на новых аккаунтах и глумится над честными игроками
Читеры в БФ настолько продвинулись что научились даже ронять сервера
Відповісти