VESA затвердила стандарт Adaptive-Sync 1.1a для дворежимних моніторів

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Пропоную обговорити VESA затвердила стандарт Adaptive-Sync 1.1a для дворежимних моніторів

Цікавий монітор.
Особливо якщо крутити ним можна. Тоді зручно буде працювати з документами, а для іграшок розвернув й змінив розподільну здатність.
Все класно, як би не ціни... :D
l-m
Member

Повідомлення

_clawfinger_
з якими документами? На 32" у звичайному положені влазить 3 сторінки А4 вертикально поруч, або 4 сторінки у горизонтально плиткою 2*2 в масштабі 1:1
А от роздільну здатність, особливо якщо структура субпікселів буде нетрадиційна, можна було б й більшою зробити за 4к. Наприклад подвійне 2560*1440 - 5120*2880@180Гц та можливість включати 2560*1440@360 :rolleyes:
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

l-m: 04.01.2024 17:11з якими документами? На 32" у звичайному положені влазить 3 сторінки А4 вертикально поруч, або 4 сторінки у горизонтально плиткою 2*2 в масштабі 1:1
З таблицями наприклад, у мене вони в одну сторінку не влазять. Тож постійно скролити, повернув монітор й більше влазить у вікно, менше доводиться скролити, ато інколи задовбує.
l-m: 04.01.2024 17:11А от роздільну здатність, особливо якщо структура субпікселів буде нетрадиційна, можна було б й більшою зробити за 4к. Наприклад подвійне 2560*1440 - 5120*2880@180Гц та можливість включати 2560*1440@360 :rolleyes:
Я не кібер атлет, мені 120Гц вистачає, що для іграшок, що для роботи, що для читання. От тільки розподільну здатність, наприклад 2560*1600, доводиться масштабувати. У підсумку виходить ті ж 1920*1200, щоб нормально читати. Що не ахти. А для іграшок й фільмів, то там дійсно чим більше тим краще. :)
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

ещё б видимокарточки погромисты игорей (чит. оптимизация) поспевали за тем, как они наращивают разрешение и герцовку... :insane:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

интересно, водянка на мониторах появится скоро?
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Melki: 04.01.2024 20:53 интересно, водянка на мониторах появится скоро?
Думаю, недовго чекати. Багато хто жаліється на шумні вентилятори в топових моделях :help: :facepalm:
Відповісти