GeForce RTX 3060 залишається найпопулярнішою відеокартою у користувачів Steam

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити GeForce RTX 3060 залишається найпопулярнішою відеокартою у користувачів Steam

Якісь трохи всраті в них дані. Навіщо вказувати дельту в процентах від проценту не зрозуміло.
От перше місце : NVIDIA GeForce RTX 3060 персентедж : 4.89% зміна : -4.79%
Це означає, що було 9.68, впало на 4.79 і стало 4.89?
Чи це означає що було 4.89, впало на 4.79 і стало 0.1%?
Чи було 4.89%, впало на 4.79% від 4.89% і стало 4.65%?
Чи було невідомо скільки, впало на 4.79% і стало 4.89% від загальної?
Олсо амуде має 2.00%, але нижче в списку є всякі AMD AMD Custom GPU 0405, AMD Radeon RX 6700 XT, AMD Radeon RX 570 і тд. І от що означає то перше амуде з 2%?
Понабирають всяких всяких індусів які нормальний чарт не можуть скласти.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.12.2023 15:18 Пропоную обговорити GeForce RTX 3060 залишається найпопулярнішою відеокартою у користувачів Steam

Якісь трохи всраті в них дані. Навіщо вказувати дельту в процентах від проценту не зрозуміло.
Да у габена маленький штат тому місцями там крінжово і зроблено програмістами :rotate: Навіть зараз велв це інді контора :gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 02.12.2023 15:24
daesz: 02.12.2023 15:18 Пропоную обговорити GeForce RTX 3060 залишається найпопулярнішою відеокартою у користувачів Steam

Якісь трохи всраті в них дані. Навіщо вказувати дельту в процентах від проценту не зрозуміло.
Да у габена маленький штат тому місцями там крінжово і зроблено програмістами :rotate: Навіть зараз велв це інді контора :gigi:
Андерстендабл :D
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Монополія вона така, але звичайно ніхто її не бачить.
Так що дивуватись х400% вартості відеокарт не варто.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

daesz: 02.12.2023 15:18Олсо амуде має 2.00%
Ні, 16.19%
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava: 02.12.2023 15:29
daesz: 02.12.2023 15:18Олсо амуде має 2.00%
Ні, 16.19%
спойлер
Зображення
Я говорив про конкретно AMD Radeon Graphics, хоча там ще є AMD Radeon(TM) Graphics, це помимо модельних %тів :D
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Ну звичайно це -4.79% від 4.89(як від від 100%) тобто -0.24% приблизно.
То АПУшки так позначають, вбудовану графіку тобто загалом.

Здогадатись не важко, а хоча знаєте от тепер я не впевнений, адже так ви згадали про Індусів які там працюють, а я стикався реально з їх математикою, як один дуже потужний кодер Індус мені доводив, що 100% від числа 400, це число 200...
Я тому Індусу побажав щоб він все життя 100% зарплатню отримував, у такому випадку, а він образився та мене забанив.
falameezaar
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

daesz: 02.12.2023 15:18 Пропоную обговорити GeForce RTX 3060 залишається найпопулярнішою відеокартою у користувачів Steam

Якісь трохи всраті в них дані. Навіщо вказувати дельту в процентах від проценту не зрозуміло.
От перше місце : NVIDIA GeForce RTX 3060 персентедж : 4.89% зміна : -4.79%
Це означає, що було 9.68, впало на 4.79 і стало 4.89?
Чи це означає що було 4.89, впало на 4.79 і стало 0.1%?
Чи було 4.89%, впало на 4.79% від 4.89% і стало 4.65%?
Чи було невідомо скільки, впало на 4.79% і стало 4.89% від загальної?
Олсо амуде має 2.00%, але нижче в списку є всякі AMD AMD Custom GPU 0405, AMD Radeon RX 6700 XT, AMD Radeon RX 570 і тд. І от що означає то перше амуде з 2%?
Понабирають всяких всяких індусів які нормальний чарт не можуть скласти.
Там все доволі просто, влобно і прямолінійно про відсотки:
percent.jpg
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 02.12.2023 15:35 То АПУшки так позначають, вбудовану графіку тобто загалом.
Там же в списку Intel Xe Graphics, а це вже не АПУшки, а дискретки?

Відправлено через 1 хвилину 57 секунд:
falameezaar: 02.12.2023 15:39
спойлер
daesz: 02.12.2023 15:18 Пропоную обговорити GeForce RTX 3060 залишається найпопулярнішою відеокартою у користувачів Steam

Якісь трохи всраті в них дані. Навіщо вказувати дельту в процентах від проценту не зрозуміло.
От перше місце : NVIDIA GeForce RTX 3060 персентедж : 4.89% зміна : -4.79%
Це означає, що було 9.68, впало на 4.79 і стало 4.89?
Чи це означає що було 4.89, впало на 4.79 і стало 0.1%?
Чи було 4.89%, впало на 4.79% від 4.89% і стало 4.65%?
Чи було невідомо скільки, впало на 4.79% і стало 4.89% від загальної?
Олсо амуде має 2.00%, але нижче в списку є всякі AMD AMD Custom GPU 0405, AMD Radeon RX 6700 XT, AMD Radeon RX 570 і тд. І от що означає то перше амуде з 2%?
Понабирають всяких всяких індусів які нормальний чарт не можуть скласти.
Там все доволі просто, влобно і прямолінійно про відсотки:
percent.jpg
Та не дуже :)
Зображення
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не удивительно, 3060-12 вышла сбалансированным решением для fhd, даже с небольшим заделом на будущее для не требовательных пользователей...
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

falameezaar
Тоді я не розумію, куди вимкнулись сотні тисяч, якщо не мільйонів 3060, адже такого майже х2 падіння актуальних карт бути не може за місяць.

WWQ
Так ви не зрозуміли, он вище людина дала данні що сотні тисяч а то і мільйони 3060, виходить згоріли чи випарувались за місяць.
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 02.12.2023 15:43Так ви не зрозуміли, он вище людина дала данні що сотні тисяч а то і мільйони 3060, виходить згоріли чи випарувались за місяць
Да я это и не оспаривал, я лишь согласился с объективным утверждением что карта популярна.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Коротше якщо реально переглянути усі відсотки, то виходить лише одне
- статистика steam це брехня та маркетинг, та до дійсності відношення не має.
Зовсім фантастичні там %, вже занадто, дякую тепер зрозумів.
falameezaar
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Захар Беркут: 02.12.2023 15:55 Коротше якщо реально переглянути усі відсотки, то виходить лише одне
- статистика steam це брехня та маркетинг, та до дійсності відношення не має.
Зовсім фантастичні там %, вже занадто, дякую тепер зрозумів.
Вона напряму залежить від того, чи запускали ви стім на початку місяця та де ви його запускали, погодились ви на survey чи ні, і всяке таке. Я он дивлюсь на свій скріншот, на попередні та на ще більш ранні за вчора - відсоток троха різний. Можна припустити що дані ще продовжують надходити.
Ну і щодо точності - в мене наприклад комп і декілька ноутів. Вчора першим в стім я влогінив комп і хардваре сурвей пройшов там. Минулі три місяця поспіль мені "везло" на ноут з мобільною 1050ті, тобто минулі рази від мене в статистику Стіма про gpu попадала вона.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Захар Беркут: 02.12.2023 15:35 Здогадатись не важко, а хоча знаєте от тепер я не впевнений, адже так ви згадали про Індусів які там працюють, а я стикався реально з їх математикою, як один дуже потужний кодер Індус мені доводив, що 100% від числа 400, це число 200...
Я тому Індусу побажав щоб він все життя 100% зарплатню отримував, у такому випадку, а він образився та мене забанив.
З моєї спеціальності - майже в меми війшли індійські журнали по хімії, методики з них відтворюються 50/50. Сертифікати на субстанції теж бувають цікаві. Був в мене ментол, де реакція на свинець мала специфікацію - випавший в процесі реакції осад мав бути не темніше чорного кольору. Тобто в них, якщо осад аипаде темніiе, ніж чорний, то це брак )
MrGeronimo
Junior
Звідки: Харків

Повідомлення

Цікаво, у мене два компи і один аккаунт. Яку карту вони урахували?
_VM_
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

Чудова карточка с фантастичним співвідношенням ціна/FPS.

Хуанг просто красень, вже 3й десяток років радує нас ідеальними відеокартами.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

_VM_: 02.12.2023 21:04 Чудова карточка с фантастичним співвідношенням ціна/FPS.

Хуанг просто красень, вже 3й десяток років радує нас ідеальними відеокартами.
а ты умеешь в сарказм :gigi: :laugh: :lol:
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MrGeronimo: 02.12.2023 18:05 Цікаво, у мене два компи і один аккаунт. Яку карту вони урахували?
Рахували карту, яка стоїть в системі, де прийшло сповіщення про опитування, і де ви погодилися взяти участь. Вони формують вибірку, а не фіксують залізо з усіх акаунтів
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 02.12.2023 15:55статистика steam це брехня
Це зрозуміло абсолютно всим, хто хоч раз брав у ній участь.
Оті неадеквати, які тикають тою статистикою в кожному срачі, ніколи тих опитувань не проходили і думають що стім пасивно збирає дані з усих користувачів. Просто не сперичайтесь з такими людьми :dontknow:
Відповісти