Chieftec представила нові блоки живлення Atmos стандарту ATX 3.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Chieftec представила нові блоки живлення Atmos стандарту ATX 3.0

Компания Dolby не подаст на них в суд за куражу торгового названия (Dolby Atmos)? :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Як слово "атмосфера" можна зареєструвати як торгову марку? :facepalm: Вони ж не брали слово Долбі - фамілію засновника одноіменної фірми.
Мало того, як показує практика того щоб відмазатись від Нантендо Play Station, Соні вистачило всьго лиш зробити PlayStation.
Востаннє редагувалось 20.10.2023 15:06 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
Tessier-Ashpool
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро/Батумі

Повідомлення

Клієнтський сервіс в них лайно повне, ніколи більшле не куплю жодного їх пристрою.

Звертався цього року із запитом де мені знайти 6+2 PCI кабель для модульного блоку живлення, бо ні на амазоні, ні на newegg немає нічого, може в них є можливість по RMA вислати чи направлять як в них замовити. Відповідь буквально була "де купували, туди й звертайтесь".

Дякую, звернусь та куплю в інших. І вам рекомендую так робити.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tessier-Ashpool: 20.10.2023 15:04Клієнтський сервіс в них лайно повне, ніколи більшле не куплю жодного їх пристрою.
Оооо ну ти попав.....
Зараз прибіжить Хейтфілд і "пояснить тобі за матчасть" :lol:
Tessier-Ashpool
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро/Батумі

Повідомлення

Sanьka, битва між Інтел/АМД вже дісталася до блоків живлення?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tessier-Ashpool: 20.10.2023 15:12 Sanьka, битва між Інтел/АМД вже дісталася до блоків живлення?
У нього своя битва - чіфтека і ліанлі пісі57 проти всього світу :D
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tessier-Ashpool
не пробовали на барахолке найти? это как у производителя автомобилей запаску требовать приобрести
Tessier-Ashpool
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро/Батумі

Повідомлення

Conqistador, пішов більш складним шляхом та вибрав відеокарту лише із одним портом живлення
Ostin
Member

Повідомлення

Conqistador
Якщо запаска входить в штатний комплект, то чому б не запитати у виробника, де її взяти?
Нормальний сервіс на те і сервіс, щоб допомогти клієнту.
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tessier-Ashpool
я тоже был на вашем месте, искал дополнительный модульный шнур питания pciex и нашёл на барахолке, у меня до сих пор валяются где то от ФСП и Чифтека лишние
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

По традиції, преміум БЖ з гарантією 2 роки? :gigi:
7_s_7
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tessier-Ashpool: 20.10.2023 15:04 Клієнтський сервіс в них лайно повне, ніколи більшле не куплю жодного їх пристрою.

Звертався цього року із запитом де мені знайти 6+2 PCI кабель для модульного блоку живлення, бо ні на амазоні, ні на newegg немає нічого, може в них є можливість по RMA вислати чи направлять як в них замовити. Відповідь буквально була "де купували, туди й звертайтесь".

Дякую, звернусь та куплю в інших. І вам рекомендую так робити.
Здесь есть тема по кабелям. Обратитесь туда и вам сделают или даже сразу предложат готовый.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

waryag: 20.10.2023 17:48По традиції, преміум БЖ з гарантією 2 роки?
Я тоже жду такого трюка, когда-то чифтеки были бест-баями в средне-бюджетные сборки и в принципе был синоним стабильного качества, когда наступил закат этого бренда - непонятно :-/
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Prescott: 20.10.2023 21:07Я тоже жду такого трюка, когда-то чифтеки были бест-баями в средне-бюджетные сборки и в принципе был синоним стабильного качества, когда наступил закат этого бренда - непонятно :-/
Он был качеством только на полупустом рынке, где большая часть БП была вообще нонеймами. По мере наполнения рынка он стал лишь одним из многих, з завышенной, по старой памяти, репутацией.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

А ось та кнопка ЕСО, це так можно подбати про екологію власноруч? Вимкнути крутилятор достатьньо?
А що таке ATX 3.0 я десь прогавив 2.0 теж. Як воно визначається?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Devijack

підтримка нового роз'єму і короткочасних пікових перевантажень.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack: 21.10.2023 13:24 А що таке ATX 3.0 я десь прогавив 2.0 теж. Як воно визначається?
3.0 = 12VHPWR роз'єм зі сторони блока, хоча бачив варіант де пропонували кабель 3х8пін зі сторони БЖ і 12VHPWR зі сторони карти.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Devijack: 21.10.2023 13:24 А що таке ATX 3.0 я десь прогавив 2.0 теж. Як воно визначається?
https://compx.ua/ru/chym-vidrizniaiutsi ... pci-e-5.0/
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

waryag: 21.10.2023 09:06Он был качеством только на полупустом рынке, где большая часть БП была вообще нонеймами. По мере наполнения рынка он стал лишь одним из многих, з завышенной, по старой памяти, репутацией.
У меня чифтек отработал больше 10 лет без обслуживания :dontknow: Покупал ещё будучи студентом, умер не так давно, ничего с собой не забрал, просто щёлкнул и потух.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Потребительские видеокарты для PCI-e 5.0 пока только анонсированы — начало их продаж придётся на конец октября 2022 года.
З статті :gigi:
А вони навіть до жовтня 2024 не вийдуть :rotate:
Відповісти