Cyberpunk 2077 повернулася до списку найпопулярніших ігор Steam

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Как бы я хорошо не относился к игре, и не защищал ее некоторые сомнительные аспекты, но действительно называть ее "вылизанной" - такое себе.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kawalot: 27.09.2023 17:15
AntonyKandaurov: 27.09.2023 15:38 P.S. здається деякі люди спеціально заходять лише щоб відловити якийсь баг, бо це ж кіберпанк - розсадник багів.
Ну ось, спеціально не шукав. Шукав по квесту жінку-копа на ринку, а натрапив на чергового мутанта :gigi: Це ось прямо тільки-но скрін зробив.
спойлер
Screenshot_1.png
Ну типу вилизано, вони ще й стрибають на тих двох колесах :gigi: Я б мб і не помітив, але проїжджав повз і почув неладні звуки :shuffle:
спойлер
Зображення
Ще мав випадок, коли посередині перехресня були уламки від трьох вибухнувших/згорівших машин і пробка зі всіх сторін. Щось таки поляки знову зламали :D

Відправлено через 22 хвилини 45 секунд:
І подорозі назад :D
спойлер
Зображення
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

daesz
Так от і я про те. Критичних багів звісно поки не бачив, але багів на ділі вдосталь. В релізній версії я теж баги бачив і теж всі некритичні, але за 80 годин проходження я бачив лише з десяток багів, а тут ще навіть не заразився Сільверхендом, а вже мінімум 4 баги зустрів.
Одне можу точно сказати, що оточення стало більш живим і краще реагує на дії ГГ. Хоча смішить, що у більшості водіїв, як тільки зачепиш їх на дорозі, починається кіберпсихоз і вони з випученими очима несуться куди попало і збивають все, що трапляється на дорозі)
Rameron
Junior

Повідомлення

The_Rusik: 27.09.2023 13:16 Есть смысл качать на мой «корч»? На низких настройках в 30 фпс нет желания играть.
Дивлячись який корч. Гру непогано оптимізували і зараз на моєму ноутбуці 2019 року з I7-9750H і GTX1660Ti вона йде на високих в майже стабільних 60 кадрів. При чому на релізі вона ледве 30 кадрів видавала, але вже налаштування не пам'ятаю, можливо навіть на мінімалках. Головне її на HDD не ставити, бо гра перетвориться на симулятор завантажень. Якщо залізо схоже або потужніше, то варто спробувати, рефанд ще ніхто не відміняв.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

AntonyKandaurov: 27.09.2023 15:38 здається деякі люди спеціально заходять лише щоб відловити якийсь баг, бо це ж кіберпанк - розсадник багів.
Чесно, спеціально не шукав)
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Там всюди таке :laugh: Та це не робить гру поганою!
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Rameron
В профиле, райзен 3600, 16гб, 1600 супер.

Значит куплю, попробую поиграть. А то и так все игры мимо проходят.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

DLC дейтвительно хорошее. Первая миссия довольно дианмичная, и опять постановка сцен в DLC лучше, чем в оригинале. Порадовало изменение подхода к второстепенным квестам(задания фексеров), теперь там появились нормальные развилики и выбор в диалогах. Ну и сам Догтаун очень хорошо проработан и не похож на оригинальные локации
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Spiryt
Пішов на перше завдання з тим білдом що був раніше, тільки навички трохи розподілив. Не всі, бо складно от так одразу розібратись з новою системою (яка не краще за стару, просто інша, не знаю нашо було чіпати). І перед боєм з химерою мене за секунду виносили, відчув себе в якомусь соулсі. І перегревати було вже пізно, бо завдання повністю коридорде і до ріпера не вийдеш. Потім я вже з'ясував, що треба було імпланти замінити/доповнити ПЕРЕД початком DLC, а ще що трохи неправильно вкачав навички. Заново у всьому різко розбиратись мені дуже не сподобалось, так не робиться.
На зараз вже пройшов декілька етапів основного квесту доповнення і враження змішані. То гра душить, то стає дуже цікаво. І ще якось швидко розрурилася проблема з Маєрс, може ще випливе.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nutbar: 28.09.2023 13:19 І перед боєм з химерою мене за секунду виносили, відчув себе в якомусь соулсі. І перегревати було вже пізно, бо завдання повністю коридорде і до ріпера не вийдеш. Потім я вже з'ясував, що треба було імпланти замінити/доповнити ПЕРЕД початком DLC, а ще що трохи неправильно вкачав навички. Заново у всьому різко розбиратись мені дуже не сподобалось, так не робиться.
Да, всё зависит от того, как прокачан персонаж на моменте перед входом в DLC. Я загрузил сохранение перед встречей с Ханукой Арасакой и на тот момент у меня уже были приличные импланты и куча всякого легендарного оружия с модулями. Очки прокачки навыков перераспределил в угоду нетраннерству, чуть в меньшей степени на силу, по итогу у меня сейчас машина для убийств, выношу всех врагов без особого напряга + имплант для регенерации здоровья очень выручает, медикаменты уже нет смысла использовать :laugh:
Відповісти