Nvidia спростила використання згладжування DLAA в останній версії DLSS SDK

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Пропоную обговорити Nvidia спростила використання згладжування DLAA в останній версії DLSS SDK

Вот DLAA - это обьективно лучшее сглаживание, я тут думаю, что никто спорить не будет с этим !
Kravan
Member

Повідомлення

MetalistForever: 07.06.2023 16:41 Пропоную обговорити Nvidia спростила використання згладжування DLAA в останній версії DLSS SDK

Вот DLAA - это обьективно лучшее сглаживание, я тут думаю, что никто спорить не будет с этим !
В сравнении с распространенным ТАА - небо и земля. Не понимаю чего разрабы везде тулят его.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

MetalistForever
Підтримаю, в тій же форці практичніше розміняти фепеси на DLAA ніж на сумнівні рефлекти на склі/кузові автівок.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Хорошая штука, но пока что мало распространённая.
stoned: 07.06.2023 18:05Підтримаю, в тій же форці практичніше розміняти фепеси на DLAA ніж на сумнівні рефлекти на склі/кузові автівок.
одно другому не мешает.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Vpupkin
Профільній таки заважає. :gigi:
VanyaYlianov
Junior

Повідомлення

MetalistForever
по соотношению жор\выдаваемая картинка. постпроцессинги вообще не вижу смысла учитывать. они так гадят картинку что та же шикарная 3 мафия хуже гта са выглядит. единственная игра, где все эти таа, фхаа и прочая муть более-менее выглядит, это гта 5. а так у 3 мафии только в этом году 2 крайне достойных конкурента по мыловарению, хогвартс и alone in the dark prologue.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VanyaYlianov: 07.06.2023 20:18 MetalistForever
по соотношению жор\выдаваемая картинка. постпроцессинги вообще не вижу смысла учитывать. они так гадят картинку что та же шикарная 3 мафия хуже гта са выглядит. единственная игра, где все эти таа, фхаа и прочая муть более-менее выглядит, это гта 5. а так у 3 мафии только в этом году 2 крайне достойных конкурента по мыловарению, хогвартс и alone in the dark prologue.
Це треба все гарно до купи скласти. А піхати аби що діло такє якщо нема QC... Дякую що пояснили за те чому більшість ігор виглядають якось не так.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MetalistForever: 07.06.2023 16:41 Вот DLAA - это обьективно лучшее сглаживание, я тут думаю, что никто спорить не будет с этим !
Не во всех играх. Пауки, Хогвартс, ноуменскай и т.д. да. Но в фарше например dlaa даже просто дичайший гостинг, такого с времён длсс 2.0 не видел. Так что там только мсаа.
Leeman
Member

Повідомлення

Поки пробував DLAA тільки в Control Ultimate Edition, на жаль добавляє набагато більше шумів при використанні RT.
crzsotona
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Leeman: 08.06.2023 09:42 Поки пробував DLAA тільки в Control Ultimate Edition, на жаль добавляє набагато більше шумів при використанні RT.
Загалом DLSS у комбінації з трасуванням променів продукує забагато шуму в цій грі, але з новішою версією неофіційного патча на HDR* шуму набагато менше , хоча й він не прибирає його повністю.

*важко назвати це модом, коли це робить співробітник студії, збираючи файли гри з модифікованих сорців
Відповісти