Огляд та тестування 27″ WQHD-монітору MSI Optix G27CQ4 E2

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
forger33
Member
Аватар користувача
Звідки: Reykjavik

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування 27″ WQHD-монітору MSI Optix G27CQ4 E2

І знову ця пришепкувата ніжка... "Доколє" подібне лайно будуть встановлювати в монітори?
Востаннє редагувалось 07.06.2023 15:13 користувачем Android, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Не видаляйте посилання на матеріал!
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Огляд додати забули
https://www.overclockers.ua/ua/peripher ... g27cq4-e2/
Rage86
Junior

Повідомлення

forger33: 07.06.2023 15:07 Пропоную обговорити Огляд та тестування 27″ WQHD-монітору MSI Optix G27CQ4 E2

І знову ця пришепкувата ніжка... "Доколє" подібне лайно будуть встановлювати в монітори?
У меня предыдущая модель G32CQ4 ( на 32"), эта ножка металлическая и очень тяжелая, её дёргаешь - стол шатает, а моник на месте стоит :beer:
Kanebckuu
Junior

Повідомлення

Автор забув внизу дописати
"МОНІТОР НЕ ВАРТИЙ УВАГИ"
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kanebckuu: 07.06.2023 15:57 Автор забув внизу дописати
"МОНІТОР НЕ ВАРТИЙ УВАГИ"
а чим поганий ?
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

big_bang: 07.06.2023 16:20а чим поганий
Мілке криве лайно. Для 27" забувають додавати мікроскоп, щоб шрифт без масштабування можна було читати. А виробників "кривих" матриць вже давно пора офіційно причислити до ЛГБТ руху.
Kanebckuu
Junior

Повідомлення

big_bang: 07.06.2023 16:20
Kanebckuu: 07.06.2023 15:57 Автор забув внизу дописати
"МОНІТОР НЕ ВАРТИЙ УВАГИ"
а чим поганий ?
Тому, що це клон ще мільйона таких же моніторів массмаркета.
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Wonderboy: 07.06.2023 17:00щоб шрифт без масштабування можна було читати
Знов ці свідки "піксель в піксель" :banghead:
На фуллхд смартфоні у себе масштабування вимкніть...
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

до моніторів все ще поставляють "ноутбучні" БП? а то я думав, це стосується лише малопотужних , маленьких та ВГА...
імхо, вбудований БП був б кращим варіантом...
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

В плані ремонтопридатності це скоріше плюс. Як вбудовані, так і зовнішні БП часто виходять з ладу. Тут раптом що, спокійно за 300~400 купуєш новий зовнішній та продовжуєш користуватись :beer: А у випадку з вбудованим - це розборка, заміна конденсаторів... :down:
EvGenius
Junior

Повідомлення

Yaroslav: 07.06.2023 22:21 часто виходять з ладу
Сколько у вас БП мониторов вышло из строя за последние 5 лет?
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

EvGenius: Сколько у вас БП мониторов вышло из строя за последние 5 лет?
2 шт, на обох схожі симптоми - починає миготіти матриця, по мірі прогріву БП мерехтіння проходило.
IPS237L
AGON 27" 4K
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvGenius: 07.06.2023 22:41
Yaroslav: 07.06.2023 22:21 часто виходять з ладу
Сколько у вас БП мониторов вышло из строя за последние 5 лет?
У мене два, обидва лагодив я сам. Один із зовнішнім бп, а другий із вбудованим. Повірте, розбирати монітор це ще той емейзінг експірієсн.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

EvGenius: 07.06.2023 22:41Сколько у вас БП мониторов вышло из строя за последние 5 лет?
В мене вбудований БП у LG мон із ips-s матрицею (приблизно 13 років йому було). Лагодив в сервісі.

Відправлено через 4 хвилини 5 секунд:
Купив дружині Samsung Odyssey G7 32" з VA матрицею, а там HDR в WOW дає помітно тьмяну картинку.
Хто знає - це фікситься, чи треба брати OLED? В мене OLED телевізор замість монітора - жодних проблем із HDR не було (включно з консоллю)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Wonderboy: 07.06.2023 17:00
big_bang: 07.06.2023 16:20а чим поганий
Мілке криве лайно. Для 27" забувають додавати мікроскоп, щоб шрифт без масштабування можна було читати. А виробників "кривих" матриць вже давно пора офіційно причислити до ЛГБТ руху.
У даний час читаю форум на 27" 2560x1440 (WQHD) без маштабування. У чому проблема? :think:
-falconer-
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Alligator: 08.06.2023 10:04
Wonderboy: 07.06.2023 17:00
Мілке криве лайно. Для 27" забувають додавати мікроскоп, щоб шрифт без масштабування можна було читати. А виробників "кривих" матриць вже давно пора офіційно причислити до ЛГБТ руху.
У даний час читаю форум на 27" 2560x1440 (WQHD) без маштабування. У чому проблема? :think:
У вас масштабування виконано в самому браузері, скоріш за все, якщо говорити про відображення сайтів, або зір 100%. Ну, це діло індивідуальне. Комусь дрібно, комусь нормуль. Не бачу перешкод вмикати масштабування у вінді. Якщо не подобається мильне відображення тексту в старих програмах і деяких меню і вікнах в самій вінді при масштабуванні вище за 125% (до 125 включно все чітко), то як варіант придивитись до fullHD на 24 або 27", там масштабування взагалі не потрібне.
Dezmond993
Junior

Повідомлення

Певний час вже розглядаю даний монітор для покупки, може хтось зможе порадити достойні або кращі альтернативи? Був би дуже вдячний :beer:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Dezmond993: 08.06.2023 11:51 Певний час вже розглядаю даний монітор для покупки, може хтось зможе порадити достойні або кращі альтернативи? Був би дуже вдячний :beer:
На смак та колір усі фломастери різні, але точно більше ніж 2560x1440 (WQHD) при 27" не треба брати.
-falconer-: 08.06.2023 10:19У вас масштабування виконано в самому браузері, скоріш за все, якщо говорити про відображення сайтів, або зір 100%. Ну, це діло індивідуальне. Комусь дрібно, комусь нормуль. Не бачу перешкод вмикати масштабування у вінді. Якщо не подобається мильне відображення тексту в старих програмах і деяких меню і вікнах в самій вінді при масштабуванні вище за 125% (до 125 включно все чітко), то як варіант придивитись до fullHD на 24 або 27", там масштабування взагалі не потрібне.
Мені з масштабуванням на 3840x2160 надоїло гратися та я просто зменшив до 2560x1440, він у мене другим монітором. Так текст трохи менший ніж при FullHD на основному ~25" FullHD моноблоці але не викликає дискомфорту як при рідному 4к коли без лупи чи масштабування у кожній вкладці не обійтись.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alligator: 08.06.2023 22:01 Мені з масштабуванням на 3840x2160 надоїло гратися та я просто зменшив до 2560x1440, він у мене другим монітором. Так текст трохи менший ніж при FullHD на основному ~25" FullHD моноблоці але не викликає дискомфорту як при рідному 4к коли без лупи чи масштабування у кожній вкладці не обійтись.
Я на 27 fullHD збiльшую масштаб в браузерi :gigi: Є такий фокус при роботi з текстом, менше напружуються очi.
Коли дiйде черга до змiни монiтору, однозначно буду брати бiльшу дiагональ. Висока роздiльна здатнiсть на маленьких монiторах взагалi дивує.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 08.06.2023 22:01Мені з масштабуванням на 3840x2160 надоїло гратися та я просто зменшив до 2560x1440, він у мене другим монітором. Так текст трохи менший ніж при FullHD на основному ~25" FullHD моноблоці але не викликає дискомфорту як при рідному 4к коли без лупи чи масштабування у кожній вкладці не обійтись.
Ну, 4К на 27" це взагалі діагноз. На таку резолюцію просто проситься 41" матриця. Тоді зберігається стандартний розмір пікселю, плюс дійсно велике робоче поле. А так - екранчик малюсінький, і навантаження відеокарти геть не відповідає діагоналі.

У роки панування FullHD 24" не раз бачив FullHD 22", любили такий дешман організації купляти. Ну наче усього-то різниця два дюйми, але розмір шрифту вже викликав дискомфорт, та й екран здавався малюсіньким. Те ж саме з QHD на 27 і 32", варто просто посидіти на більшій діагоналі, і 27" вже буде просто сурогатом.

Те ж саме про кривизну. Я не уявляю, скільки бабла відвалили в якості премії маркетологу, який переконав людей, що це саме те, що їм потібно. Я навіть з 32" не можу зрозуміти, для чого їх викривлювати, не те що 27".
Відповісти