Apple представила робочі станції Mac Studio та Mac Pro на базі M2 Ultra

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
slv
Member

Повідомлення

Sterkh: 06.06.2023 10:50
slv: 06.06.2023 10:24

Працює шікарно, мені, навіть, дали перекладача , коли я звертався до техпідтримки
Зараз вже державною з порогу)
І при повторному звернені в той же день, підключають того ж самого оператора, щоб два рази про свою проблему не переказувати, і не починати все з початку.

Державною було с самого початку спілкування , я мав на увазі перекладача с английськой на нашу мову ( вони зв'язували мене з офісом у Пало-Алто) :)
chipsy
Junior

Повідомлення

artko: 06.06.2023 16:32
chipsy: 06.06.2023 16:18 Насправді коли кажуть, що епл просто працює, це правда, вам нічого майже не потрібно налаштовувати, ви просто купуєте и через 5 хвилин вже пряцюєте. Дорого, мабуть так. Але для роботи це круті рішення.
особенно если приходится работать в среде не только с макбуками :) только на днях лечил файл из Microsoft Excel. Создан на машинке под windows, отправлен руководство на проверку на макбук ( с официальным мс офис) - не открывается.
применяю странное решение - открываем файл на линухе libreoffice, ничего не меняя сохраняем, отправляем опять - опа, работает.
это, конечно, не в огород маков камень - но забавный прикол.

выпиленый pptp протокол из айфонов - кому он мешал? (да, я знаю что несекурно, но задача создать просто тоннель, по которому ходит шифрованый другими методами трафик). любой андроид, вин машины - без проблем. для айфонов потребовался l2tp/ipsec - опа, иногда по неясным причинам через мобильную сеть киевстара он не проходит. а pptp - идет.

и вот таких мелких приколов встречалось достаточно много, даже притом что плотно макос/айфонами не пользуюсь. сколько бы их было в другом случае - не хочу и представлять.
Буває різне, навіть на вінді одна й та сама программа але різних версій може не відкривати свої рідні файли. Знаю точно, що при експорті файлів створенних на мак в кейнтоут в поверпоінт, злітає майже вся анімація (доречі в кейнтоут анімація сильно краща ніж в поверпоинт), злітють деякі поля, гадаю в інших программах может бути таке саме. Кожен повинен розуміти для чого йому потрібен ноутбук.
slv
Member

Повідомлення

Втім, дивлюся я на ці дискусії з відтінком нескриваної і невмотивованої злобі і просто іржу. Таких срачів по всіх інтернетах мільйон, на кшталт "цей еппл нам не потрібний". І щось не бачив не однієї дискусії зі зворотним дискурсом . Ну чому саме так, га ? :lol:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

slv: 06.06.2023 17:48 Втім, дивлюся я на ці дискусії з відтінком нескриваної і невмотивованої злобі і просто іржу. Таких срачів по всіх інтернетах мільйон, на кшталт "цей еппл нам не потрібний". І щось не бачив не однієї дискусії зі зворотним дискурсом . Ну чому саме так, га ? :lol:
Не правда! iPhone 3G порівнювали з камнем, він не міг знімати відео маючи фотокамеру, iPhone 6 Plus гнувся під мізерним навантаженням, iPhone X на старті зависав тупо в меню, мав уродливу "монобров" яку всі скопіювали, а зараз відхрещуються.. ось про інше окрім ціни так з голови сказати й дійсно немає що.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

slv: 06.06.2023 17:48 Втім, дивлюся я на ці дискусії з відтінком нескриваної і невмотивованої злобі і просто іржу. Таких срачів по всіх інтернетах мільйон, на кшталт "цей еппл нам не потрібний". І щось не бачив не однієї дискусії зі зворотним дискурсом . Ну чому саме так, га ? :lol:
чому не потрібний? дуже потрібен, монополія це погано. нещодавний приклад з амд дуже яскравий. тому я , наприклад, тільки за те, щоб була альтернатива. якбі ще епл трохи перестала цінник накручувати за "елітність". а так маємо що маемо. зворотних срачів нема з простих причини - розповсюждення win машин настільки більше, чем маків - що заперечувати "вона потрібна" безглуздо.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Extra: 06.06.2023 01:17 Поясніть мені, старому віндобою, що може Мак такого, чого не може ПіСі за ті ж кошти? Із-за чого усе це тотальне вульгарне безпринципове макодрочево? :)
Кожний купляє те, що йому подобається.

Отправлено спустя 2 минуты 28 секунд:
Scoffer: 06.06.2023 01:44 Ти ще про ігрульки спитай :laugh:
ну я наприклад час від часу запускаю стім на макбуку і дивлюсь що з моєї коллекції стіма може встановитися - то вже десь 50% є, як на мене це непоганий результат за останні років 10

Отправлено спустя 5 минут 8 секунд:
Alligator: 06.06.2023 14:36
artko: 06.06.2023 14:15мой ноутбук весом в 1,2кг и временем автономной работы 10+ часов (не смог проверить ни разу, не садится, зараза, за день рабочий) обошелся в 650 баксов.
а, да, озу у него в два раза больше, чем у стартового эйра.
свои задачи выполняет, что дал бы мне в два раза более дорогой эйр?
Прекрасный экран и отклик тачпада. С той же категории, зачем мне фольцваген если жигули ланос так же имеет 4-ре колеса.
хех так, і якщо з екранами від інших виробників можна знайти щось таке ж але і не за дешево, то з тачпадом я так ніде і не побачив чогось схожого.

Отправлено спустя 8 минут 35 секунд:
artko: 06.06.2023 17:00 макбукам до тех синкпадов как до луны :) опять сравниваете теплое с мягким (с) причем здесь синкпады, которая отдельная линейка вообще у вендора, к обычным бытовым ноутам типа дешевых ленов/асеров/хп/делл/макбук эйров?
ІМХО порівняння не досить корректне, але я сам і макбук і сінкпад - речі обидві гарні. І для вінди я б сказав би що сінкпад це найбільш надійніша річ що можна знайти на ринку.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 06.06.2023 01:44Ти ще про ігрульки спитай
То виходить так, що Apple дарма портує DX 12? :idea:
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Extra: 06.06.2023 01:17 Поясніть мені, старому віндобою, що може Мак такого, чого не може ПіСі за ті ж кошти? Із-за чого усе це тотальне вульгарне безпринципове макодрочево? :)
Нічього, мак це просто оверпрайс понти :rotate:
chipsy
Junior

Повідомлення

quadrotony: 07.06.2023 07:21
Extra: 06.06.2023 01:17 Поясніть мені, старому віндобою, що може Мак такого, чого не може ПіСі за ті ж кошти? Із-за чого усе це тотальне вульгарне безпринципове макодрочево? :)
Нічього, мак це просто оверпрайс понти :rotate:
Зазвічай це думка тих, кто ніколи не користувався пристроями від єпл. А що стосується оверпрайсу, колись так казали про айфони, але зараз самсунг та китайці коштують так само, а інколи дорожче, але то звичайно не оверпрайс. Поки ви росповсюджуєте шаблонні думки, люди працюють і заробляють кошти на цих пристроях (програмісти, дизайнери, друкарі, фотографи, відеографи, лікарі, пілоти і ще багато багато інших фахівців). Коли ви відкриєте на своему віндовс ноутбуці проект у фотошопі розміром понад 10гб, та понад 1000 шарів, ві зрозумієте чому люди оберають маки.
venom253
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Taran: 06.06.2023 13:17 Юзаю макбук про 14 на М1 про - юзаю для бровзера, рдп ссш на серваки та дивитися серіали коли нема світла, бо від батареї тримає 12 годин.
Юзаю для таких же задач хромбук за 250дол, теж тримає до 10 годин)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

chipsy: 07.06.2023 11:50 Зазвічай це думка тих, кто ніколи не користувався пристроями від єпл. А що стосується оверпрайсу, колись так казали про айфони, але зараз самсунг та китайці коштують так само, а інколи дорожче, але то звичайно не оверпрайс. Поки ви росповсюджуєте шаблонні думки, люди працюють і заробляють кошти на цих пристроях (програмісти, дизайнери, друкарі, фотографи, відеографи, лікарі, пілоти і ще багато багато інших фахівців). Коли ви відкриєте на своему віндовс ноутбуці проект у фотошопі розміром понад 10гб, та понад 1000 шарів, ві зрозумієте чому люди оберають маки.
судячи з дискуссіі, маки - залізяка однієї програми - фотошоп. його тільки и бачу у прикладах :)
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

artko: 07.06.2023 13:28маки - залізяка однієї програми - фотошоп
нене, аблетон еще и скетч и куда ж без икскода...)
по правде говоря, суть фотошопа на маке не особо ясна. ядер и памяти можно и в х86 напихать гораздо дешевле
а вот с аблетоном - ну тут реально нативный тхандерболт решает, хотя с приходом аи "музыканты" пойдут вслед за "художниками"
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Shpoker: 07.06.2023 13:36 нене, аблетон еще и скетч и куда ж без икскода...)
Я так понял, основные целевые категории две:
1) Специфические задачи.
2) Это же эээээппппл :eek: :lol:
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

chipsy: 07.06.2023 11:50 А що стосується оверпрайсу, колись так казали про айфони, але зараз самсунг та китайці коштують так само, а інколи дорожче, але то звичайно не оверпрайс.
доречи - ось китаєць. poco m5s. коштує 7500грн, виконує все що потрібно пересічному чоловіку. наведіть, будь ласка, приклад айфона (офіциал, нового) в таку ж саму ціну?

чи знов буде "єппл краще з пам'ятью працює, та батарейка емна не потрібна, амолед це теж не потрібно" ?

поки бачу на конкретні питання щодо підтверження тезісів про "таку саму ціну" та "супер-пупер" параметри тільки мовчазні мінуси.
а в базові моделі макбуків (той же єйр) - вже завезли матові екрани? (не слідкував, цікаво)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WalkMan: 07.06.2023 07:04То виходить так, що Apple дарма портує DX 12?
Куди вона його портує? Епл забила навіть на вулкан на користь металу, чи як його там, і точно не буде портувати чужу вендорлокнуту технологію
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 07.06.2023 16:06Куди вона його портує?
для свого Game Porting Toolkit https://www.codeweavers.com/blog/mjohns ... ort-update
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WalkMan
Це стороння розробка, котра до епла не має жодного стосунку. Порт форку вайна на макос.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

artko: 07.06.2023 15:46 чи знов буде "єппл краще з пам'ятью працює, та батарейка емна не потрібна, амолед це теж не потрібно" ?
в чем смысл этих вопросов? показать свою малограмотность ? мало того что айфоны одни из самых автономных смартфонов на рынке так уже и давно используют oled :laugh: :lol:
chipsy
Junior

Повідомлення

artko: 07.06.2023 13:28
chipsy: 07.06.2023 11:50 Зазвічай це думка тих, кто ніколи не користувався пристроями від єпл. А що стосується оверпрайсу, колись так казали про айфони, але зараз самсунг та китайці коштують так само, а інколи дорожче, але то звичайно не оверпрайс. Поки ви росповсюджуєте шаблонні думки, люди працюють і заробляють кошти на цих пристроях (програмісти, дизайнери, друкарі, фотографи, відеографи, лікарі, пілоти і ще багато багато інших фахівців). Коли ви відкриєте на своему віндовс ноутбуці проект у фотошопі розміром понад 10гб, та понад 1000 шарів, ві зрозумієте чому люди оберають маки.
судячи з дискуссіі, маки - залізяка однієї програми - фотошоп. його тільки и бачу у прикладах :)
Я вам навів приклад 7 професій (а їх значно більше), кожна з котрих використовує свій софт, що стосується мене, я вікористовую софт для дизайну та поліграфії, і можу вас запевнити, такий же софт на ПК працює значно тугіше. Я нікому нічого не навьязую, мені байдуже на чьому ви будете працювати... Але хейтити те чим ви не користувалися особисто, не розумно.

Отправлено спустя 9 минут 5 секунд:
artko: 07.06.2023 15:46
chipsy: 07.06.2023 11:50 А що стосується оверпрайсу, колись так казали про айфони, але зараз самсунг та китайці коштують так само, а інколи дорожче, але то звичайно не оверпрайс.
доречи - ось китаєць. poco m5s. коштує 7500грн, виконує все що потрібно пересічному чоловіку. наведіть, будь ласка, приклад айфона (офіциал, нового) в таку ж саму ціну?

чи знов буде "єппл краще з пам'ятью працює, та батарейка емна не потрібна, амолед це теж не потрібно" ?

поки бачу на конкретні питання щодо підтверження тезісів про "таку саму ціну" та "супер-пупер" параметри тільки мовчазні мінуси.
а в базові моделі макбуків (той же єйр) - вже завезли матові екрани? (не слідкував, цікаво)
Ви мислете своїм кругозором, наводете приклад з розряду, я купив собі китайську автівку, навіщо мені ауді чи порше, за ціну в 10 китайских автівок. Але коли ви сядете в айді чи порше, и покористуєтесь ними деякий час, ви зрозумієте за що такі кошти. Так само і за айфоном, чи самсунгом, поперше це якість і стабільність, подруге це сервіс, потретє це софт і цей список можно подовжувати довго. Коли ви покористуетесь маком, побачите як працьює ОС та програми, які кольори показує екран, а потім пересядите за той же синкпад за такуж ціну, зрозумієте чого люди у всьому світі обирають саме мак.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

chipsy: 07.06.2023 17:25 Ви мислете своїм кругозором, наводете приклад з розряду, я купив собі китайську автівку, навіщо мені ауді чи порше, за ціну в 10 китайских автівок. Але коли ви сядете в айді чи порше, и покористуєтесь ними деякий час, ви зрозумієте за що такі кошти. Так само і за айфоном, чи самсунгом, поперше це якість і стабільність, подруге це сервіс, потретє це софт і цей список можно подовжувати довго. Коли ви покористуетесь маком, побачите як працьює ОС та програми, які кольори показує екран, а потім пересядите за той же синкпад за такуж ціну, зрозумієте чого люди у всьому світі обирають саме мак.
позвольте, именно ВЫ указали, что нынче китайцы стоят так же, как айфоны. На предложение дать альтернативу конкретному китайцу - пошли обвинения в кругозоре и т.п.
все что на протяжении всех этих постов пытаюсь показать - что у эппла НЕТ бюджетных устройств. там всегда есть наценка на марку. их право. и все!

В ответ получаю аргументы вида "сперва добейся". Причем здесь машины вообще?

А, про самсунг не надо. покупал их первых галакси за безумные деньги, это ж самсунг! Был неоднократно брошен по поддержке софтом (ну да, устарело - иди покупай такой же, только с другим названием).
Или эппл не ловили на замедлении старых айфонов под предлогом "мы ж стараемся чтобы батарейка жила дольше"?

Нравится вам - без проблем. И где хейт нашли - вообще не понимаю. Единственная у меня претензия к эпплу - неоправданно высокая цена (на мой взгляд) и ограничения экосистемы (проприетарные кабеля, привязки к серверами и т.п.).
Відповісти