Colorfire представляє відеокарти GeForce RTX для любителів котиків

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Приємний колір
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

карта для любителів котиків без самого котика на карті :-/
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сам дизайн кожуха БIМБА, а котики - это такое...
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

Клас :up:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В повністю білому корпусі виглядала б гарно :)
NucLeaR
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Детский сад. На фоне массовой нехватки vram у бюджетных и мидл карт, рисовать котиков это facepalm. Что мешает запилить кастомные карты аля 3070 на 16gb. Ведь ноунэйм соседи смогли :super:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Гидота.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Який приємний дизайн

Отправлено спустя 1 минуту 41 секунду:
NucLeaR: 04.06.2023 13:29 Детский сад. На фоне массовой нехватки vram у бюджетных и мидл карт, рисовать котиков это facepalm. Что мешает запилить кастомные карты аля 3070 на 16gb. Ведь ноунэйм соседи смогли :super:
В цьому немає сенсу на тлі виходу 4060ті 16гб
Alex646
Member

Повідомлення

NucLeaR: 04.06.2023 13:29 На фоне массовой нехватки vram у бюджетных и мидл карт
Вон вам 12 гб у 3060. Правда, зачем её столько на сравнительно слабом чипе, - вопрос актуальный.
Polyaan
Member

Повідомлення

Aхааха, то есть мяу. У меня кот черный британец, вот если б в таком стиле да amd, ,точно б заказал бы) :lol:
vovo
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Alex646: 04.06.2023 13:56 Вон вам 12 гб у 3060. Правда, зачем её столько на сравнительно слабом чипе, - вопрос актуальный.
Last Of Us Part 1
Forspoken
Star Wars Jedi Survivor
Resident Evil 4 Remake
уже готовы покушать больше 8Гб
Alex646
Member

Повідомлення

vovo: 04.06.2023 15:12 Last Of Us Part 1
Forspoken
Star Wars Jedi Survivor
Resident Evil 4 Remake
уже готовы покушать больше 8Гб
3 из 4 игр плохо оптимизированное гoвно, так что аргумент так себе.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646: 04.06.2023 15:25 3 из 4 игр плохо оптимизированное гoвно, так что аргумент так себе.
З теми в тему одне і те ж переливаєте. Нікто вам там оптимізувати нічолго не буде. Забудьте.
Коли вийшла Тлоу всі тут кричали що гра з плохою оптимізацією. Окей 40-50 кадрів. А вот в РЕ4 там краще. Картинка гірше 40-60 кадрів є, гра взагалі не переживає переповнення vram і показує 1 фпс... Ну тут кожен собі пан :facepalm:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646: 04.06.2023 15:25
vovo: 04.06.2023 15:12 Last Of Us Part 1
Forspoken
Star Wars Jedi Survivor
Resident Evil 4 Remake
уже готовы покушать больше 8Гб
3 из 4 игр плохо оптимизированное гoвно, так что аргумент так себе.
від того що ти їх назвав погано оптимізованими, вони такими бути не перестали, а відеокарти без відеопам'яті зправлятися з ними від того не почали. а наступні ігри будуть ще гірші
так що так, це аргумент
WhiskeyInTheJar
Member

Повідомлення

vovo: 04.06.2023 15:12
Alex646: 04.06.2023 13:56 Вон вам 12 гб у 3060. Правда, зачем её столько на сравнительно слабом чипе, - вопрос актуальный.
Last Of Us Part 1
Forspoken
Star Wars Jedi Survivor
Resident Evil 4 Remake
уже готовы покушать больше 8Гб
А готова 3060 полностью использовать больше 8гб? Если она просто по чипу ультра пресет в тлоу не тянет, то зачем ей 12?
anyname
Member

Повідомлення

NucLeaR: 04.06.2023 13:29 Детский сад. На фоне массовой нехватки vram у бюджетных и мидл карт, рисовать котиков это facepalm. Что мешает запилить кастомные карты аля 3070 на 16gb. Ведь ноунэйм соседи смогли :super:
Нонейм может ибо Хуангу не ведомо где этого нонейма искать.ить нвидия сверху спускает технические спецификации , что можно и что нельзя .
Память нужно экономить для серверного монстра с 144Тб памяти под искусственный интеллект.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WhiskeyInTheJar: 04.06.2023 15:40
vovo: 04.06.2023 15:12
Last Of Us Part 1
Forspoken
Star Wars Jedi Survivor
Resident Evil 4 Remake
уже готовы покушать больше 8Гб
А готова 3060 полностью использовать больше 8гб? Если она просто по чипу ультра пресет в тлоу не тянет, то зачем ей 12?
давно налаштування графіки стали визначатися лише пресетами?
Alex646
Member

Повідомлення

Donate: 04.06.2023 15:28 З теми в тему одне і те ж переливаєте. Нікто вам там оптимізувати нічолго не буде. Забудьте.
Коли вийшла Тлоу всі тут кричали що гра з плохою оптимізацією. Окей 40-50 кадрів. А вот в РЕ4 там краще. Картинка гірше 40-60 кадрів є, гра взагалі не переживає переповнення vram і показує 1 фпс... Ну тут кожен собі пан :facepalm:
Ого, який офігенний аргумент. "Ніхто вам оптимізовувати не буде, тому жріть лайно мовчки". Ну ок, чо. Тоді покупки не буде, і, якщо в мене буде час і натхнення, то я піду розведу срач на форумі і на відгуках. Оно розробники ласт оф ас трохи попустилися, патчі якісь роблять.
Щодо ре4 не знаю, я тільки недавно піратку качнув, на 4-гіговій карті при переповненні врам нічого до 1 фпс не падає.
kalakawa: 04.06.2023 15:36 від того що ти їх назвав погано оптимізованими, вони такими бути не перестали, а відеокарти без відеопам'яті зправлятися з ними від того не почали. а наступні ігри будуть ще гірші
так що так, це аргумент
Взагалі-то, ні. Достатня критична маса лайна у відгуках та на форумах поки що працює. А якщо розробники упороті і ігнорують, то низький користувацький рейтинг вбиває продажі.
Востаннє редагувалось 04.06.2023 15:58 користувачем Alex646, всього редагувалось 1 раз.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646: 04.06.2023 15:54 Ого, який офігенний аргумент. "Ніхто вам оптимізовувати не буде, тому жріть лайно мовчки". Ну ок, чо. Тоді покупки не буде, і, якщо в мене буде час і натхнення, то я піду розведу срач на форумі і на відгуках. Оно розробники ласт оф ас трохи попустилися, патчі якісь роблять.
А що в нас є оптимизація як в відьмакі 3 та крайзісі 3? Щось я не бачу щоб всякі красоти працювали на таких собі картах та вміщувалися в 2 ГБ VRAM. Воно з кожним роком жере все більше більше і більше. І тут взагалі без варіантів. Де? Коли? Я щось взагалі не бачу нічого на горизонті :lol: Я бачу дубові ігри в яких інтерактивності як у першому халфлайфі :lol:
Відповісти