Серверні чипи AMD EPYC 7002 (Rome) зависають через 1044 дні безперервної роботи

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Loz: 04.06.2023 13:29
Steelmax: 04.06.2023 13:11 С6 который крашит Рузены в стоке при андершуте напруги - классика жанра. :facepalm:
Зависання намертво на мому старому R5 2600 на штатних частоті і напрузі, при включеному XMP профілі памяті, на мінімальних нагрузках з тоїж опери. При цьому залізобетонна стабільність в стрес-тестах і іграх.
XMP - це розгін протестований виробником памʼяті. Це не сток.

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
kolio: 04.06.2023 13:01 боже, чи й ни проблема. Вимкнув C6 і забув, але тут будуть нити ще сторінок 10.
Для цього певно треба виключити сервер. :-/
Nick22
Member

Повідомлення

Синій сектант порівняй ціни, а тоді щось пиши!!
Borix
Junior
Звідки: Дніпропетровщина

Повідомлення

kolio: 04.06.2023 13:01 боже, чи й ни проблема. Вимкнув C6 і забув, але тут будуть нити ще сторінок 10.
У мене також FX-4170 який почав видавати синій екран коли ввімкнутий C6 - вирубив і забув про проблему.
А потім дивуються, звідки глобальне потепління
Borix
Junior
Звідки: Дніпропетровщина

Повідомлення

kolio: 04.06.2023 13:01 боже, чи й ни проблема. Вимкнув C6 і забув, але тут будуть нити ще сторінок 10.
У мене також FX-4170 який почав видавати синій екран коли ввімкнутий C6 - вирубив і забув про проблему.
А потім дивуються, звідки глобальне потепління
Borix
Junior
Звідки: Дніпропетровщина

Повідомлення

kolio: 04.06.2023 13:01 боже, чи й ни проблема. Вимкнув C6 і забув, але тут будуть нити ще сторінок 10.
У мене також FX-4170 який почав видавати синій екран коли ввімкнутий C6 - вирубив і забув про проблему.
А потім дивуються, звідки глобальне потепління
Borix
Junior
Звідки: Дніпропетровщина

Повідомлення

kolio: 04.06.2023 13:01 боже, чи й ни проблема. Вимкнув C6 і забув, але тут будуть нити ще сторінок 10.
У мене також FX-4170 який почав видавати синій екран коли ввімкнутий C6 - вирубив і забув про проблему.
А потім дивуються, звідки глобальне потепління
Borix
Junior
Звідки: Дніпропетровщина

Повідомлення

kolio: 04.06.2023 13:01 боже, чи й ни проблема. Вимкнув C6 і забув, але тут будуть нити ще сторінок 10.
У мене також FX-4170 який почав видавати синій екран коли ввімкнутий C6 - вирубив і забув про проблему.
А потім дивуються, звідки глобальне потепління

Отправлено спустя 1 секунду:
kolio: 04.06.2023 13:01 боже, чи й ни проблема. Вимкнув C6 і забув, але тут будуть нити ще сторінок 10.
У мене також FX-4170 який почав видавати синій екран коли ввімкнутий C6 - вирубив і забув про проблему.
А потім дивуються, звідки глобальне потепління
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 04.06.2023 11:52Невже сервери настільки стабільні, що за 3 роки ні разу не перезавантажуються?
Не все ж в світі обмежується контейнерами з хламосайтиками. Якщо баг знайшли і підтвердили, то значить зіштовхнулись на практиці неодноразово.
nikolaiii: 04.06.2023 11:46Тобто патчити полінувалися. І це "серверне" обладнання.
Проблема апаратна, переповнення всіх 64 біт фізичного лічильника. Немає що патчити.

Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
Не те щоб дуже критичний баг для пересічного сервера, але АМД в мішн крітікал ставити - ССЗБ. А уявіть що це був би супутниковий проц на тій же архітектурі. Або щось промислово важливе.
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Borix: 04.06.2023 14:51
kolio: 04.06.2023 13:01 боже, чи й ни проблема. Вимкнув C6 і забув, але тут будуть нити ще сторінок 10.
У мене також FX-4170 який почав видавати синій екран коли ввімкнутий C6 - вирубив і забув про проблему.
А потім дивуються, звідки глобальне потепління

Отправлено спустя 1 секунду:
kolio: 04.06.2023 13:01 боже, чи й ни проблема. Вимкнув C6 і забув, але тут будуть нити ще сторінок 10.
У мене також FX-4170 який почав видавати синій екран коли ввімкнутий C6 - вирубив і забув про проблему.
А потім дивуються, звідки глобальне потепління
У тебе вірус чи пластелін під enter(ом) :gigi:
Mad Dog
Member

Повідомлення

Alex+: 04.06.2023 11:52 Невже сервери настільки стабільні, що за 3 роки ні разу не перезавантажуються?
Пару місяців тому відправили старі сервери на Хетзнері на пенсію. Їх як засетапили у 19 році так без жодного перезавантаження і працювали. При чому відправили на пенсію не тому, що погано працювали, а тому що на них ціни підняли, і вони стали неконкурентноспроможні у порівнянні з сучасними серверами.

і це вони на десктопних камнях були, а не на серверних. i7-6700 (EX42-NVMe)
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Но что самое интересное, устранять этот дефект AMD не планирует.
Ибо это не баг, это фича :laugh:
Чтобы админ не лысого гонял а делал ребут вовремя :learn:
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Минутка бесполезной информации:
У облака оракла максимальный аптайм конкретного сервака в лучшем случае месяц...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WWQ
Мені подобаються хмари майкрософту: "ваш сервер було перезавантажено, ми працюємо над пошуком проблеми, якщо проблема буде знайдена то ми вас сповістим, а якщо нє, то нє" :laugh:

Відправлено через 8 хвилин 19 секунд:
І саме прикольне що СЛА порушене на секунди всього: віртуалка ж перезапустилась на іншому сервері, що ви ще хочете? Все згідно з договором. А те що всередині якась умовна сап хана стартуватиме години 3 просто тому що от так от, то не їхні проблеми :D
Я все чекаю поки ця мода на хмари пройде.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

І процесорам потрібна відпустка і перерва на кофе брейк чи як там :D :D :D :lol:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

теоретично можна значення лічильника передавати через віртуальну комірку з більшою розрядністю, а сам лічильник збивати
TANK7777
Junior

Повідомлення

Краще зробити самому проц і все :gigi: :gigi: :gigi: вічний ап тайм :idea: :idea: :idea:
Pil Ferer
Member

Повідомлення

n+gibat[]r: 04.06.2023 21:55 Чтобы админ не лысого гонял а делал ребут вовремя :learn:
Перезагрузку на сервере? Вы когда-нибудь что-нибудь администрировали, кроме домашнего компьютера?

Отправлено спустя 1 минуту 5 секунд:
WWQ: 04.06.2023 22:30 Минутка бесполезной информации:
У облака оракла максимальный аптайм конкретного сервака в лучшем случае месяц...
Я бы сказал, не только бесполезной, а ещё и неправдивой.

Отправлено спустя 3 минуты 32 секунды:
Scoffer: 04.06.2023 22:41 Я все чекаю поки ця мода на хмари пройде.
Конечно, это не просто мода, и никуда облака уже не денутся, потому что удобны.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pil Ferer
Зручність це сильно відносне поняття. Мінусів там неменше ніж плюсів. Мій роботодавець вже вдруге заїхав у хмари, і вдруге починає звідти принаймні частково з'їжджати. Але, не думаю, що востаннє, бо миші кактус ще не зжерли :D
Абсолютний плюс хмар це два випадки: або навантаження сильно нелінійне в часі і гарно масштабоване в паралельність, або це стартап, котрий треба продати через 3 місяці і стандартні 6 років життя залізяки це не про нього, він, стартап, стільки не протягне. Інші випадки дуже спірні.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Pil Ferer: 05.06.2023 01:31
n+gibat[]r: 04.06.2023 21:55 Чтобы админ не лысого гонял а делал ребут вовремя :learn:
Перезагрузку на сервере? Вы когда-нибудь что-нибудь администрировали, кроме домашнего компьютера?
Отправлено спустя 1 минуту 5 секунд:
WWQ: 04.06.2023 22:30 Минутка бесполезной информации:
У облака оракла максимальный аптайм конкретного сервака в лучшем случае месяц...
Я бы сказал, не только бесполезной, а ещё и неправдивой.
Отправлено спустя 3 минуты 32 секунды:
Scoffer: 04.06.2023 22:41 Я все чекаю поки ця мода на хмари пройде.
Конечно, это не просто мода, и никуда облака уже не денутся, потому что удобны.
Такий пафос... Але життя буремне. От, наприклад, минулого тижня довелося пережити ребут усіх серверів включно до UAT (патчили). Прод теж перезавантажується, під час щорічних тренувань перемикання з прода на бекап та обратно. Ніхто ще не помер та збитків не поніс.

Це один з найбільших інвестиційних банків, якщо що.
JohnTiger
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

tablestikus: 04.06.2023 12:01
Alex+: 04.06.2023 11:52 Невже сервери настільки стабільні, що за 3 роки ні разу не перезавантажуються?
Та і їх же зазвичай декілька, для стабільності - просто увімкнути їх не одночасно, відповідно і зависнуть вони не одночасно :)
Можуть і по 10 років мати аптайм.
На AMD EPYC 7002 (Rome) не можуть ))
Відповісти