Офіційна заява GSC Game World щодо витоку даних S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
slv
Member

Повідомлення

dret09: 02.06.2023 11:32
Spiryt: 02.06.2023 11:32 Пропоную обговорити Офіційна заява GSC Game World щодо витоку даних S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
Объективно, надо было меньше с русней заигрывать в своем дискорде
Об'єктивно русня повинна пійти слідом за своїм недокораблем
Язык интерфейса: русский
Язык озвучки: русский (частично)
Це обов'язково було робити? Без "изика" ніяк не злетить? Я впевнений, що 90 відсотків тих тварин не качало б навіть у такому стані :D
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 03.06.2023 12:16 Nutbar
Те, що ви не знайшли ніяких проблем з грою на релізі говорить тільки про це, що ви дуже багато в неї грали :-/
Як ви читаєте? Де я писав, що в грі на релізі не було проблем? :lol: Мова про те, що між 1.03 на релізі, 1.06 та 1.12 різниця настільки мінімальна, що не зрозуміло чому на одній версії гру не захотілось проходили, а на іншій вже норм. І навіщо було починати гру спочатку, а не допройти з вже існуючого сейву.
спойлер
Карту буквально пропилососив, пройдено все що можна було. Ачівки всі, крім тих де треба зарізати 100 людей тощо.
gametime.JPG
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 02.06.2023 22:09Кстати, в очередной раз хочется обратиться к мовным поцреотам диванных войск - русский язык не только в кацапии используется, ВНЕЗАПНО, а еще в дофига каких странах, вполне дружественных нам. Но вы на столько тупоголовые, что вам это не понять. У вас других проблем нет, кроме как за мову кукарекать.
А шо, тебе или мне кто-то запрещает писать на русском? Вроде не было таких проблем никогда.
slv
Member

Повідомлення

washburn_t15: 03.06.2023 13:58
Dremjke: 02.06.2023 22:09Кстати, в очередной раз хочется обратиться к мовным поцреотам диванных войск - русский язык не только в кацапии используется, ВНЕЗАПНО, а еще в дофига каких странах, вполне дружественных нам. Но вы на столько тупоголовые, что вам это не понять. У вас других проблем нет, кроме как за мову кукарекать.
А шо, тебе или мне кто-то запрещает писать на русском? Вроде не было таких проблем никогда.
Та це ж гнійний кацапський нарратив « за мову кукарекать » , он уже протух и актуален , оказывается, не только у z- гнид, а и на оверах.UA :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nutbar: 03.06.2023 13:49 Як ви читаєте? Де я писав, що в грі на релізі не було проблем? :lol:
А де я писав, що пробелма була тільки з глітчами і багами? Гра з регулярністю в кожні 2-3 години само закривалась, статерила то ту то там, "тупняки" з прогрузкою деяких текстур, що як на мене не є преміум експірієнс при проходженні. Найгірше - це реліз в 2 ночі по нашому часу (11 вечора по європі лол) з енкриптом тривалістю в більш ніж 2 години. Кайф, коли ждеш гру з першого анонсу, а вона фактично релізится в 4 ночі по місцевому часі, ще й наступного дня на роботу. Те, що гра мала проблеми - ще м'яко сказано, деякі з яких навіть не були пов'язані з перформенсом :-/
Nutbar: 03.06.2023 13:49 Мова про те, що між 1.03 на релізі, 1.06 та 1.12 різниця настільки мінімальна, що не зрозуміло чому на одній версії гру не захотілось проходили, а на іншій вже норм. І навіщо було починати гру спочатку, а не допройти з вже існуючого сейву.
Тому, що на релізі (1.0 і до незнаю скільки, закинув менше ніж за тиждень з 30+ годин, незнаю, можливо навіть 50 годин було на момент коли я дропнув) було багато сайдів та івентів які глітчило без можливості закінчити, те що найбільше напам'яталось - сайберсайко івент з ритуалом/холодильником-ванною, сам(-а) сайберсайко звідтіля не вилазила, пробував загружати попередні сейви, нічого не фіксило його. На 1.06 його не було, на 1.12 також.
nVidia
Junior

Повідомлення

Посты с инакомыслием удаляются. Понятно, пропаганда как в рашке, вряд-ли я когда-либо задоначу сюда.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

nVidia
Не донатил и теперь точно не задоначу? :laugh:
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

nVidia: 03.06.2023 16:19 Посты с инакомыслием удаляются. Понятно, пропаганда как в рашке, вряд-ли я когда-либо задоначу сюда.
удалили просто флуд за определенный период а не конкретно твой
nVidia
Junior

Повідомлення

Grava: 03.06.2023 16:33 nVidia
Не донатил и теперь точно не задоначу? :laugh:
Да, не донатил, ожидал понравится ли мне ресурс или нет. А ты че, думал я просто так буду донатить из-за того, что это украинский овер? Читаю, к примеру, редит и получаю удовольствие, читаю тут - один пан*сный луч ненависти
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

nVidia: 03.06.2023 22:01Да, не донатил, ожидал понравится ли мне ресурс или нет
12 лет ожидал? :D
slv
Member

Повідомлення

nVidia: 03.06.2023 16:19 Посты с инакомыслием удаляются. Понятно, пропаганда как в рашке, вряд-ли я когда-либо задоначу сюда.
Вы это точно трезвым написали... ну позорище же, право слово ... Впрочем, " хорошие русские" они такие-неежные и ранимые :D
voldemarcik
Member
Аватар користувача
Звідки: БандерШтат

Повідомлення

Предзамовлення зробив. Чекаємо вихід гри.
Все буде Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦!

Отправлено спустя 4 часа 16 минут 11 секунд:
nVidia: 03.06.2023 22:01
Grava: 03.06.2023 16:33 nVidia
Не донатил и теперь точно не задоначу? :laugh:
Да, не донатил, ожидал понравится ли мне ресурс или нет. А ты че, думал я просто так буду донатить из-за того, что это украинский овер? Читаю, к примеру, редит и получаю удовольствие, читаю тут - один пан*сный луч ненависти
То якого милого, ти дитя аборту тут сидиш?
anti4hiter
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Скажімо так. Мав дуже великі сумніви щодо якості гри та відповідності трейлерів до реальності. Коли побачив злив - подивився, скачав, дякувати що робоча машина має потужний конфіг, набагато кращий за домашній. Реально для запуску білду треба 52Гб Рами та не менше 8гб відео. якщо менше - будут трабли та вильоти. при цьому під час самої гри 16гб вистачає. це щодо технічки і я гадаю до релізу виправлять. щодо якості проєкту - все, що я побачив мене влаштувало. Вже замовив колекційне видання. Хлопців треба підтримати! навіть те, що я вже побачив вартує того, щоб купити гру ще до релізу. З нетерпінням буду чекати! Всім, хто боїться спойлерів та несправданих очікувань раджу не чіпати те що є. Це дійсно технодемо і лише робочий білд. А хлопцям бажаю терпіння і довести проект до фіналу! вони дуже багато зробили для "Того самого Сталкеру"!
kalter71
Member
Аватар користувача
Звідки: Южне

Повідомлення

nVidia
С инакомыслием? Мухахахаха
Відповісти