Офіційна заява GSC Game World щодо витоку даних S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.06.2023 12:47 У кіберпанку сайд квести топ, не зрозумів "наїзду".
Скільки їх там 5-10 штук? Гра проходиться повністю десь годин за 80-100. З якої ти годин так 70 бігаешь по завданням рівня китайских ММО :facepalm:
tolian66
Junior

Повідомлення

enkosxs: 02.06.2023 12:38 Описание с одного ресурса:
спойлер
Подумайте дважды прежде чем это скачивать
Загрузка игры не быстрая, точнее долгая, ещё точнее - очень долгая.
Чем мощнее ваше железо и чем быстрее ваш носитель - тем быстрее будет загрузка.
Системные требования взяты со странички с игрой в Steam'e, но на них внимание можно не сильно обращать.
Пока известно то, что если у вас 16Гб (или меньше) оперативки - можете пропускать данную раздачу, ничего хорошего не будет.
Сначала нужно подождать загрузку до главного меню, а после того как начнёте новую игру - ждать придётся от 15-20 минут до нескольких часов.
После того как вы выйдите из игры и потом решите запустить её снова - процедура повторяется.
Русский язык присутствует, озвучка тоже на русском (но она очень странная).
Дебаг меню, через которое можно много чего делать в игре включается на * на нампаде.
В игровом меню, кроме кнопок "играть" и "выход" больше ничего не работает.
Если честно то бетотестить демоверсию ну не хочется от слова вобще.
Если появится возможность пилить на него моды, то только после модов он раскроется на полную! Ежели нет, ну пройдут сюжетку и забудут за пару месяцев...
Ну, из хорошего в сливе модеры за счет этого, билда уже могут пошупать игру. И начать делать моды. Ну и если будет просто хорощая сюжетка и интересные заказы я с удовольствием и без модов побегаю. Но, конечно предзаказы в принципе не стоит в наше время делать. А как выйдет, там видно будет.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Donate: 02.06.2023 12:51
daesz: 02.06.2023 12:47 У кіберпанку сайд квести топ, не зрозумів "наїзду".
Скільки їх там 5-10 штук? Гра проходиться повністю десь годин за 80-100. З якої ти годин так 70 бігаешь по завданням рівня китайских ММО :facepalm:
так не бігай, там купа опціональних квестів, а сайди так взагалі можна ігнорувати. про китайські ммо поржав, а де ж не китайські ммо? :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 02.06.2023 12:51
daesz: 02.06.2023 12:47 У кіберпанку сайд квести топ, не зрозумів "наїзду".
Скільки їх там 5-10 штук? Гра проходиться повністю десь годин за 80-100. З якої ти годин так 70 бігаешь по завданням рівня китайских ММО :facepalm:
Мені зайшло, а знаєте чому? Тому що суть цих, так званих "завданнь рівня китайських ММО", розчинити гру геймплейною складовою, рівень підкачати, пару додаткових перків вивчити. Якщо б я хотів тільки сюжетку - я б дивися фільми :rolleyes:
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

И это притом, что сама игра до сих пор содержит исключительно русский текст...
Там такая интересная ситуация, хотя если читать только по-украински то всё просто и как надо
В очередной раз доказали и всем в мире показали, что будет, если не договариваться. Жду дизлайков, проклятий и обвинений в национальной принадлежности, не подводите
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Первый сталкер сливали пару раз и этот решили слить. Как-то пофигу на ранние билды. Пусть не делают кривую хрень как все релизы этого года
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 02.06.2023 12:54 так не бігай, там купа опціональних квестів, а сайди так взагалі можна ігнорувати. про китайські ммо поржав, а де ж не китайські ммо? :)
А навіщо я гру по фулл прайсу купляв щоб не бігати? Я хочу весь контент. В відьмаку 3 все було ок і експлорінг був досит цікавий. Тут таке враження що нейронка там робила :facepalm:
Kravan
Member

Повідомлення

Обьективно хороших побочных квестов в КП2077 не много.

Геймер ныне очень неизбирателльный полез.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Donate: 02.06.2023 12:59
Paradox1306: 02.06.2023 12:54 так не бігай, там купа опціональних квестів, а сайди так взагалі можна ігнорувати. про китайські ммо поржав, а де ж не китайські ммо? :)
А навіщо я гру по фулл прайсу купляв щоб не бігати? Я хочу весь контент. В відьмаку 3 все було ок і експлорінг був досит цікавий. Тут таке враження що нейронка там робила :facepalm:
вона в нас на релізі коштувала 600 грн, нічого по фул прайсу ви не купували. про квести ви так і не змогли нічого пояснити :)
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Donate: 02.06.2023 12:51 Скільки їх там 5-10 штук? Гра проходиться повністю десь годин за 80-100. З якої ти годин так 70 бігаешь по завданням рівня китайских ММО :facepalm:
ну так не бігай, ніхто ж не заставляє :rolleyes:
Особисто я все оббігаю бо хочу краще розуміти світ, зануритися в історію. Читаю всі книги і повідомлення і т.д. Але ж це не є обовязковим. Хочеш робиш - не хочеш не робиш, в чім печаль то :)

Я пробіг всі сайдквести котрі бачив. І щось не виникло відчуття що то гріндилки в більшості. Квести як квести, мілкі історійки котрі доповнюють світ. Я грав ще на виході гри(це до питання про критичні баги :) , раз я зміг її пройти всю нормально) тому міг підзабути за ці 2 роки, але от не памятаю грінду котрий б дратував.
osmose
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Руське = сміття, без виключень
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Розробники ще ті чудаки звісно, роздавати проект через публічний торрент і зберігати ключі шифрування разом з зашифрованими файлами це ще вміти потрібно таке видумати) :gigi: А по-факту всім чхати на злив, не знаю жодної людини, якій би це було цікава, всі спокійно чекають релізу та не псують собі враження)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erazel: 02.06.2023 13:00
Donate: 02.06.2023 12:51 Скільки їх там 5-10 штук? Гра проходиться повністю десь годин за 80-100. З якої ти годин так 70 бігаешь по завданням рівня китайских ММО :facepalm:
Особисто я все оббігаю бо хочу краще розуміти світ, зануритися в історію. Читаю всі книги і повідомлення і т.д. Але ж це не є обовязковим. Хочеш робиш - не хочеш не робиш, в чім печаль то :)
Теж саме, як я вже вище написав - мені зайшло
спойлер
Зображення
Це 2 проходження, технічно 2.5, але я перше закинув день на половині, бо версія 1.0 була не грабельна, перше фактичне проходження було на 1.07, друге на 1.12 де я вже прочитав і всякі імейли, писюльки і тд. для порівняння : у відбмаку 3 у мене було вьсого одне прохождення і зайняло 140 годин :rolleyes:
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 02.06.2023 13:14 Розробники ще ті чудаки звісно, роздавати проект через публічний торрент і зберігати ключі шифрування разом з зашифрованими файлами це ще вміти потрібно таке видумати) :gigi: А по-факту всім чхати на злив, не знаю жодної людини, якій би це було цікава, всі спокійно чекають релізу та не псують собі враження)
а бы вы го да. Зато теперь знаем, что игре ещё года 2, такое ощущение.
Она выглядит как Дэйзи в начале пути. Но можно вобщем-то и ждать, не псувать вражень, платить деньги и кивать головой, нормальная тема, кому подходит такое
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

everme: 02.06.2023 12:59 И это притом, что сама игра до сих пор содержит исключительно русский текст...
Там такая интересная ситуация, хотя если читать только по-украински то всё просто и как надо
В очередной раз доказали и всем в мире показали, что будет, если не договариваться. Жду дизлайков, проклятий и обвинений в национальной принадлежности, не подводите
Розробка і документація частково велися російською до 22-го року от і не стали це змінювати. Там наче лише тестова озвучка, яку наговорили самі розробники. На релізі російської озвучки не буде.
Bandek
Junior
Аватар користувача
Звідки: Маріуполь

Повідомлення

Як співаєть гурт Surface Tension про русню і про те, що з ними буде: "Всеодно добро - за..уярить зло". Скільки-б русня не обмазувала себе лайном: Хто покупає ігри і чекає - купить, ті хто ні - ні. (І от тут Українському пирату повинно стати соромно, за жабу яка його давить)) Бо у цьому випадку, всеж треба і необхідно підтримати своїх. Особливо сьогодні))
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Bandek
Для этого свои сначала должны сделать игру которую не стыдно купить.
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 02.06.2023 13:26
everme: 02.06.2023 12:59 И это притом, что сама игра до сих пор содержит исключительно русский текст...
Там такая интересная ситуация, хотя если читать только по-украински то всё просто и как надо
В очередной раз доказали и всем в мире показали, что будет, если не договариваться. Жду дизлайков, проклятий и обвинений в национальной принадлежности, не подводите
Розробка і документація частково велися російською до 22-го року от і не стали це змінювати. Там наче лише тестова озвучка, яку наговорили самі розробники. На релізі російської озвучки не буде.
Я понимаю, что не будет. Дело не в том, сам не понимаешь?
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

enkosxs: 02.06.2023 12:38 Русский язык присутствует, озвучка тоже на русском (но она очень странная).
Интересно, интересно, русский язык вроде как выпилили. А получается нет. А украинский, английский есть ?
Drimrex
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків Залізобетон

Повідомлення

GSC потрібно ще кинути страйк одному "Сталкеро-блогеру" а саме антішнапс бо ця потвора вже бісить :mad: то лайном поливае 4A games то GSC хай триндуе до кацапотюба
Востаннє редагувалось 02.06.2023 14:15 користувачем Drimrex, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти