Steacom показала корпус із пасивним охолодженням на 600 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaroid1962: 01.06.2023 14:32Там же не вода має бути, я щось, що закіпає на більш низьких температурах.
Вода під низьким тиском закипає зі зменшеними температурами. В вакуумі взагалі одразу з льоду в пар, пропускаючи рідину.
Polaroid1962
Member

Повідомлення

Scoffer: 01.06.2023 16:39
Polaroid1962: 01.06.2023 14:32Там же не вода має бути, я щось, що закіпає на більш низьких температурах.
Вода під низьким тиском закипає зі зменшеними температурами. В вакуумі взагалі одразу з льоду в пар, пропускаючи рідину.
Там замкнутий простір, якщо частина води випариться - з'явиться газ, який створить тиск, ні?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaroid1962
Так, але встановиться якийсь равноважний стан з температурою менше сотні.
Polaroid1962
Member

Повідомлення

Scoffer: 01.06.2023 17:46 Polaroid1962
Так, але встановиться якийсь равноважний стан з температурою менше сотні.
Ну не знаю. Для зміни агрегатного стану потрібно набагато більше енергії, тому система охолодження будет працювати не дуже ефективно до температури, на якій це буде траплятися, буде триматися на цієї температурі, а потім я не знаю, може ефективність взагалі впаде. Суть в тому, что що якщо вода буде випарюватись на 90С+ - то й охолодження будет працювати на такій температурі, до цієї відмітки воно не зможе відводити багато енергії. А користувачам 90С не дуже сподобається.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaroid1962
Теплова трубка працює рівно за цим же принципом, і всередині наповнена водою під зниженим тиском.
Polaroid1962
Member

Повідомлення

Scoffer: 01.06.2023 18:12 Polaroid1962
Теплова трубка працює рівно за цим же принципом, і всередині наповнена водою під зниженим тиском.
Віки пише, що є з водою та є з етанолом або метанолом (температура кипіння 64С та 78С). Ну то вже нехай інженери прораховують, яка там теплоємкість, теплопровідність та інші властивості. Та ще важливо, чи проводить рідина струм.

А взагалі ідея великої теплової трубки з великим пасивним радіатором мені до вподоби, звісно якщо воно працює.
OFFF
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Там може бути 0.5 атм і звичайна вода. При 0.5 атм вода кипить вже на 81 градусі.
Polaroid1962
Member

Повідомлення

OFFF: 01.06.2023 18:33 Там може бути 0.5 атм і звичайна вода. При 0.5 атм вода кипить вже на 81 градусі.
А не буде такого, що коли частина води випареться - тиск зросте до 1 атм або більше? Мені просто цікаво, бо коли зростає температура - рідина випаровується більш інтенсивно - зростає тиск - залишки рідини випаровуються при більшій температурі - ефективна температура, за якою система працює підвищується.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Nemo4k: 01.06.2023 16:20 Виходить якщо я в гаражі таке саме зліплю то я зможу також виставити цінник не в 1000 баксів а за 800 покупці скоріше в мене куплять ніж в конкурента мого.
Если качество материалов и изготовления будут такими же, конечно же будут брать.
Вот только кроме "угроз" ничего другого от народных кулибиных почему-то не видно.
Наверное, не все так просто?))
Polaroid1962
Member

Повідомлення

OC Falcon: 01.06.2023 21:19
Nemo4k: 01.06.2023 16:20 Виходить якщо я в гаражі таке саме зліплю то я зможу також виставити цінник не в 1000 баксів а за 800 покупці скоріше в мене куплять ніж в конкурента мого.
Если качество материалов и изготовления будут такими же, конечно же будут брать.
Вот только кроме "угроз" ничего другого от народных кулибиных почему-то не видно.
Наверное, не все так просто?))
...а ще репутація та підтримка наприклад як у Ноктюї. А так прапор вам до рук.
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

зачем. Моя сборка например и так бесшумная, все вентиляторы выключены по возможности и не слышно даже ночью. Зато слышно ноут в 5 раз громче в простое.
Відповісти