Вийшов ремейк System Shock

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

V1ncenZo: 31.05.2023 19:15
Spiryt: 31.05.2023 11:02
всега было смешно с клоунов, которые на любую критику, сразу всех обвиняют графодрочерами и любителями вышек с кустами. Рекомендую следить не только за играми юбисофта, может что-то новое откроешь
А где критика? Ты накинул на тех, чье мнение отлично от твоего, но при этом тебе почему-то не нравится что за это накинули на тебя :insane: . Иронично, в целом
Где я накинул?
Сказал, как есть, новичкам игра не зайдет, а "олдфагам" еще попробуй угодить
А 5,8к онлайна в с тиме, только подтверждают мои слова
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

AlSaintUk: 31.05.2023 20:34
Kravan: 31.05.2023 10:48

Очень затягивающий геймпей, топовый иммерсив СИМ. Ну или вы в том возрасте когда надо фапать на графен?
охарактеризую двумя словами. Игра - параша ;)
Без имени.jpg
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Shaolin_Style
Міліони мух, ага
Зображення
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Геральт: 31.05.2023 23:39 Shaolin_Style
Міліони мух, ага
Зображення
Эх сейчас бы ремейк культового иммерсив сима сравнивать с фритуплей игрой из раннего доступа :facepalm:
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 31.05.2023 10:48 Навіть піратити лінь. То як 3ті герої на ПК зараз грати.
для олдфагiв непогано зайде Songs of Conquest
тут вже не в графiцi рiч
я хоть i не прихильник пiксельноi графiки але менi зайшла
таж сама рixч з переходом в 3д // фалаути 3 та 4й навiть близько не передають ту атмосферу з другоi частини
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jay228: 01.06.2023 00:19 4й навiть близько не передають ту атмосферу з другоi частини
Тому що 4-й фаллаут передає атмосферу скайріму :lol:
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

трохи пограв (2-3 часика):
- дебільна консольна манія пів єкрана на руки\зброю , але якщо викрутити ФОВ на макс і скрити інтерфейс то стає легше.
- можливо тупив , но нема швидких клавіш для розбирання хламу
- головоломки\гемплей норм, геймдізайн застарів но це ж ремейк для "олдів".

В цілому грати можливо, але я і в дитинстві і зараз не змог заставити себе грати із-за тупого респауна монстрів, бо це тупе рішення було ще тоді...
Звісно, що ноги ростуть від сервайвал хорорів\екшонів того часу - РЕ\Діно Кризіс , але там це можливо зрозуміти, а тут закриті локації та вузькі кімнати :lamer: ...

Краще пройду ДеусИкс1 без ремастерів, або новий Прей ...

Графіка - оптимізація гарна, але щоб позбутися мерехтіння "лесенок" в 1080, треба врубати масштаб рендерингу , або просто ДЛСС на якість.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Shaolin_Style: 01.06.2023 00:19 Эх сейчас бы ремейк культового иммерсив сима сравнивать с фритуплей игрой из раннего доступа :facepalm:
Я про те, що відгуки в стімі то так собі показник.
Jay228: 01.06.2023 00:19 для олдфагiв непогано зайде Songs of Conquest
тут вже не в графiцi рiч
я хоть i не прихильник пiксельноi графiки але менi зайшла
таж сама рixч з переходом в 3д // фалаути 3 та 4й навiть близько не передають ту атмосферу з другоi частини
І в графіці в тому числі. Але в наборі до старезної графіки може ще йти старезний ігролад, GUI і механіки. Скільки зараз в перший фолаут чи nevewinter грає?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Геральт: 01.06.2023 08:18 Я про те, що відгуки в стімі то так собі показник.
Без имени.png
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Shaolin_Style
Ще одна спроба? )
спойлер
Зображення
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Kravan: 31.05.2023 09:48 Предлагаю обсудить Вийшов ремейк System Shock

Игра ТОП. Забрал.
Разрабы,перелогинтесь :laugh:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Геральт: 01.06.2023 11:23 Shaolin_Style
Ще одна спроба? )
спойлер
Зображення
Так тут ссылка на метакритик и на оценки профильной прессы раз уж для тебя отзывы игроков не показатель. Ну а вообще подобной тебе личности как я понял бесполезно что либо объяснять, ты для себя уже всё решил.


не знаю что там с игрой не так по моему достойный ремейк не менее достойной игры. Затягивание разработки длинной в пять лет и перенос на анрил это конечно никак не оправдывает но в целом играется фаново, это удачный ремейк. Советую.
Kravan
Member

Повідомлення

Buldozer.: 01.06.2023 11:29
Kravan: 31.05.2023 09:48 Предлагаю обсудить Вийшов ремейк System Shock

Игра ТОП. Забрал.
Разрабы,перелогинтесь :laugh:
Угарнул.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Странная пародия на Деус Экс, я в оригинал не играл, но в целом поиграть можно вполне, но лучше накатить все графические моды на Деус Экс 1 или 2 и пройти их.
asv
Member

Повідомлення

Годный ремейк, пропустил в своё время.
Inqizitor2022: 02.06.2023 06:19 Странная пародия на Деус Экс, я в оригинал не играл, но в целом поиграть можно вполне, но лучше накатить все графические моды на Деус Экс 1 или 2 и пройти их.
На дату выхода оригинала посмотри.:)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Послухав пораду. Стягнув. Старезний інтерфейс, старезна графіка (місцями навіть піксельна), старезний ігролад, старезна карта. Гра просто кричить "поступіться мені місцем в автобусі, бо я древня, як шерсть мамонта". Не знаю хто там топовість побчив. Каченята хіба що. Може в далеких 90х і була варта уваги, але в 2023...
Зніс
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Геральт: 02.06.2023 09:42
Послухав пораду. Стягнув. Старезний інтерфейс, старезна графіка (місцями навіть піксельна), старезний ігролад, старезна карта.
Скачай первоисточник с GOG, интерфейс и визуал это стилистика игры которую передали в ремейке, как этого можно было не понять я не знаю.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Shaolin_Style: 02.06.2023 12:57 Скачай первоисточник с GOG, интерфейс и визуал это стилистика игры которую передали в ремейке, как этого можно было не понять я не знаю.
Так ГОГ версію і ставив. Те що "стилістика" буде з 90х я зрозумів ще раніше. Та і 8гіг натякали. Ну, але переконався особисто.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

на ютубчику картинка сподобалась, може й куплю зі скидкою у кращі часи.
Відповісти