В Іспанії AMD Radeon RX 7600 вже пропонують дешевше за рекомендовану ціну

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vmsolver
ПК никуда не исчезнет пока людям надо работать и мысль использовать для развлечения имеющееся железо очевидна
Так я и написал, что ПК стал для энтузиастов и работы. Развлечения на ПК это лишь приятный бонус. Чисто игрунов "отлучают от церкви" :laugh:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

гусь ясновидящий: 28.05.2023 15:26
Paradox1306: 28.05.2023 13:09
так навіть 4060ті виглядає ок на її фоні. +25% продуктивності за +25% ціни + всі фішки нвідеа, так і живем :-/
нажаль є 6700-6750 за 18к яка в хвіст і гриву , але тіпа за фішки доплата, по тестам без фішок - все однозначно(апнута3060) , включаєм фішки маємо десь ап в порівнянні з 6700 , але +мило

ну таке..., вона зараз явно не в свому сегменті

цікаво коли будуть 7700-7800 , ось там якраз буде рубілово за мідл
де ви всю цю біліберду про 6700хт краще за 3060ті берете? - вони однакові в плані продуктивності, а 6700 слабше, 4060ті трохи потужніша вже за 3060ті і 6700хт.
мова була про те що 7600 це ще більший фейл ніж 4060ті і це факт. чи краще брати 6750хт за 17к? - якщо не вистачає в фулхд 8гб то так, але конкретно з фулхд це під питанням. дивитись на ігри типу горлума це крінж, як почнуть виходити ігри, а не трешак можна буде точно сказати
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Мене веселить як пани на залізі 10+ річної давнини щось гонять на форумчан, що незадоволені ціною.

Ви не здогадуєтеся, що ринок НВ так і працює, вони піднімають ціну поки умовно не завиє 10% ентузіастів. Не буде виття і будуть продажі - ціни підуть вверх швидше.

До R&D, всі кажуть воно дороге, наче до крипто буму його не було - було, але карти були дешевші. Що реально виросло - так це прибутки НВ, так сильно що акціі після оголешення стрибнули з 280 до 330$
Softas
Member

Повідомлення

Hotspur: 27.05.2023 15:23
oversteve: 27.05.2023 15:14пдв нікуди не дінеться, так що там різниця буде суто на розмір мита, скільки там для електроніки, 10%?
а накрутка зверху 200% ? а так зайдуть евро магазини і все
Мамкін економіст? Накрутка 200% а чого не 1000000%, де такі розумні меруться?
Misteri
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Softas: 28.05.2023 18:41
Hotspur: 27.05.2023 15:23 а накрутка зверху 200% ? а так зайдуть евро магазини і все
Мамкін економіст? Накрутка 200% а чого не 1000000%, де такі розумні меруться?
Класика для оверів нажаль.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 28.05.2023 18:04Мене веселить як пани на залізі 10+ річної давнини щось гонять на форумчан, що незадоволені ціною.

Ви не здогадуєтеся, що ринок НВ так і працює, вони піднімають ціну поки умовно не завиє 10% ентузіастів. Не буде виття і будуть продажі - ціни підуть вверх швидше.

До R&D, всі кажуть воно дороге, наче до крипто буму його не було - було, але карти були дешевші. Що реально виросло - так це прибутки НВ, так сильно що акціі після оголешення стрибнули з 280 до 330$
мені тут клоуни що в житті 500 еврову купюру не бачили радять заробляти більше. це вже смішно чи можна краще ?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 28.05.2023 19:43
dead_rat: 28.05.2023 18:04Мене веселить як пани на залізі 10+ річної давнини щось гонять на форумчан, що незадоволені ціною.

Ви не здогадуєтеся, що ринок НВ так і працює, вони піднімають ціну поки умовно не завиє 10% ентузіастів. Не буде виття і будуть продажі - ціни підуть вверх швидше.

До R&D, всі кажуть воно дороге, наче до крипто буму його не було - було, але карти були дешевші. Що реально виросло - так це прибутки НВ, так сильно що акціі після оголешення стрибнули з 280 до 330$
мені тут клоуни що в житті 500 еврову купюру не бачили радять заробляти більше. це вже смішно чи можна краще ?
Я, правду кажучи, теж такої купюри не бачив, її мабуть лише в банку приймуть.

Але так, коли людина з Ксеоном з Аліка вчить всіх заробляти, це трохи дивно. Ладно Мєссія із затичкою 4090 маявся, то хоч смішно було.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
Але так, коли людина з Ксеоном з Аліка вчить всіх заробляти, це трохи дивно. Ладно Мєссія із затичкою 4090 маявся, то хоч смішно було.
Я не учу зарабатывать но упорная попытка впихнуть оверпрайсы меня смешит. Они геймеров за умственно отсталых что ли держат? Эта сборка бралась ещё для фолыча 4 больше 8 лет назад и с тех пор разбарахолилась по максимуму. Чисто для просмотра видео и стареньких стратегий.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hum: 28.05.2023 21:57
dead_rat
Але так, коли людина з Ксеоном з Аліка вчить всіх заробляти, це трохи дивно. Ладно Мєссія із затичкою 4090 маявся, то хоч смішно було.
Я не учу зарабатывать но упорная попытка впихнуть оверпрайсы меня смешит. Они геймеров за умственно отсталых что ли держат? Эта сборка бралась ещё для фолыча 4 больше 8 лет назад и с тех пор разбарахолилась по максимуму. Чисто для просмотра видео и стареньких стратегий.
Так до тих, хто не вчить заробляти і питань нема. Я б вцілому і сам ще міг на Сандалі сидіти
Weep
Member
Звідки: Івано-Франківська обл

Повідомлення

dead_rat: 28.05.2023 18:04 щось гонять на форумчан
На мою думку це місцеві "продавани" в спробах виправдати високі ціни. Це ж вони вигадали, що ціна вк в Україні це MSRP + ПДВ + мито + транспорт + заробіток рітейлерів. Дичина й маніпуляція, і свідчить про: або повне НЕрозуміння міжнародної торгівлі і руху товарів, або спробу приховати/виправдати маржу в 50-100%
Rattus
Member
Аватар користувача
Звідки: здесь двоеточие?

Повідомлення

nochnik89: 27.05.2023 10:47Никому уже адекватные геймерские видеокарты не интересны.
Vpupkin: 27.05.2023 10:54А это какие?
Это которые расходуют энергии не больше тела самого пользователя в покое, обходятся без дополнительного питания - одним портом PCI-express и помещаются в slim-корпус. И при этом способны запускать в FHD и сносном качестве игры прошедшего десятилетия.
На сегодня это, например, RX 6400.
Ну и, разумеется, не следует путать геймерские и графофилические видеокарты. Адекватных графофилических видеокарт не существует, ибо это оксюморон.
Hum: 28.05.2023 16:02ПК стал для энтузиастов и работы. Развлечения на ПК это лишь приятный бонус. Чисто игрунов "отлучают от церкви"
Собственно игрунов не отлучают и никогда не отлучали - отлучают графофилов, как и было сказано.
Dilfin
Member

Повідомлення

200$ її максимальна ціна в нашій країні в роздрібній торгівлі і крапка.)

Відправлено через 4 хвилини 22 секунди:
Fen1xz: 27.05.2023 11:03 Просто сделайте адекватные ценники на железо и спрос волшебным образом появиться. Видяхи по заоблачным ценам - спасибо уже наелись 2 раза, 3 раз в горло не лезет.
Як з оперативною пам'яттю, от би було класно, якщо до них би дойшло, що попит породжує пропозицію, а не навпаки.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зображення
+3.3 фпс по сравнению с 6650хт, НАФИГА? Где два года прогресса? Где их чудо 2х производительные ядра RDNA3?
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Yalg: 29.05.2023 15:51+3.3 фпс по сравнению с 6650хт, НАФИГА? Где два года прогресса? Где их чудо 2х производительные ядра RDNA3?
Зараз підтягнуться жертви маркетологів, і скажуть, що порівнювати треба з обрізаною 6600 ;)
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

SergN: 29.05.2023 15:53
Yalg: 29.05.2023 15:51+3.3 фпс по сравнению с 6650хт, НАФИГА? Где два года прогресса? Где их чудо 2х производительные ядра RDNA3?
Зараз підтягнуться жертви маркетологів, і скажуть, що порівнювати треба з обрізаною 6600 ;)
щоб побачити "прогрес" поколінь є зміст порівнювати з тим, що стільки ж коштувало на старті, але по факту 7600 відчутно дешевше, ніж "обрізана" 6600 на старті, та й якісь 20-25% приросту є
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

oversteve: 29.05.2023 16:31та й якісь 20-25% приросту є
... енергоспоживання :lol:
"Прогрес", який заслужили ті, хто готовий закривати очі та підставляти вуха під порцію "спагетті".
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

SergN
то вже інше питання, у наступних поколіннях з приростом продуктивності без росту споживання буде ще гірша ситуація
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

oversteve
Так мова про те, що це фактично перейменована 6600(6650)ХТ по споживчих якостях для покупців. І по тій же ціні, по якій ці карти продавалися з початку року. Тому і говорю, що нульовий прогрес.
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Опять одно и тоже

-пачиму так дорого
-раньше было дешевле
-барыги офигели, прикручивают х100
-я не куплю это очень дорого пусть идут нафик

и т.д. и т.п.

можно в каждой теме сразу написать это в шапке где есть название видяха и цена.. и все. и 10 страниц не надо набирать )

Хреново делают-сделайте лучше,а то спецов тут много,как и почем надо продават ьи как делать. покажите примером )

барыги офигели-ну дык найдите продавцйа в европе,купите партию карт тыщ на 500у.е. оптом,и проадвайте тут +10%,а не +50 как наши барыги,че сложного-то?

а то все знают как лчше,и но никто ничего не длеает,ток плаьцы на клаве разминают в каждойт теме
гусь ясновидящий
Junior

Повідомлення

Paradox1306: 28.05.2023 16:20
де ви всю цю біліберду про 6700хт краще за 3060ті берете? - вони однакові в плані продуктивності, а 6700 слабше, 4060ті трохи потужніша вже за 3060ті і 6700хт.
мова була про те що 7600 це ще більший фейл ніж 4060ті і це факт. чи краще брати 6750хт за 17к? - якщо не вистачає в фулхд 8гб то так, але конкретно з фулхд це під питанням. дивитись на ігри типу горлума це крінж, як почнуть виходити ігри, а не трешак можна буде точно сказати
раджу глянути тести без дллс
бо як ми говоримо за фулхд -то і дивимося на ціни , і 4060ті ущербна за свої гроші, 7600 виглядає краще- бо для того ж фулхд- з головою

а тепер приведу ціни з наваром але не оверпрайс як у нас

4060ті -17500грн
7600-12000грн

і ми все ще говоримо про фулхд

Відправлено через 25 хвилин 22 секунди:
ну а як говорити за 2к... не знаю, 6700хт - вистачає, а хочеться променів + мила... вперед

я розумію, курс, девальвація валют-це + до цінника середньої карти, а ше + технології

але одне діло скажем промені, інше дллс , фср

і от за них платити я їбав, особливо коли самі ж нвідіа і амд просять тестити свої карти з вкл. дллс
Відповісти