Тільки одна людина купила GeForce RTX 4060 Ti під час старту продажів у великому японському магазині

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло
Я не буду чтверджувати, но говорять, що ддр6х менше виходить з ладу... незнаю як це пояснити но мені так розказували... По типу гріється більше но служить :idea:
Да, настолько надёжна, что ее нет ни в одной квадре или тесле. :laugh:

Відправлено через 5 хвилин 18 секунд:
И в Radeon firepro gddr6x нет.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kassatka: 26.05.2023 12:16В процах зазвичай є вибір купити молодшу модель з меншими частотами при тій самій кількості ядер і об'ємі кешу, а от у відеокартах вибору по факту нема. ОС і не ОС версії по факту те ж саме практично за ту ж саму ціну, а дешевші моделі будуть з гіршим охолодженням, якщо з процом можна купити топовий кулер до нетопового проца, то в відяхах такого нема, та й взагалі різниця в частотах у різних моделях різних вендорів однієї відеокарти лише для галочки й по факту якщо протестував ігрову продуктивність однієї моделі, то у всі інші моделі будуть з такою самою, тільки нагрів і шум різний.
В видяхах все точно так же, охлад можно отдельно шаманить, причем вариантов куча. И это намного лучше, чем когда-то было, когда покупаешь мощную карту - сразу берешь и охлад, ибо турбина весь мозг выест. Причем охлады в основном были такие себе (по сравнению с современными заводскими монстрами, у которых в простое может быть пассив, и в нагрузке нормальная температура). Я бы не хотел возврата в прежние времена))
Ну и конечно же более высокая частота дает существенный прирост уровня производительности (зависит от разница в частотах, конечно). Если только игра не кривая и нет других препятствий.
venom253
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

VovaII: 25.05.2023 16:32
venom253: 25.05.2023 15:42Закінчаться 3060Ті, почнуть і 4060Ті брати
Ну тут купа варіантів:
1) Закінчиться 3060Ті, почнуть купляти 3070;
2) Не почнуть купляти 4060Ті — Драйверами задавлять 3000 серію.
3) Не почнуть купляти 4060Ті(6Гб) — скоріше випустять 4060Ті(12Гб).
1.Не буде вже нових RTX3xx, ту ж 3070 у нас нову вже складно знайти.
2.І задавлювати ніхто нічого не буде, вже купу раз мусолили цю тему.
3. Тільки 8 - 16 гб при 128біт шині. Ціна впаде трохи - будуть брати. Інша справа, що не власники RTX3xxx.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

venom253: 27.05.2023 12:331.Не буде вже нових RTX3xx, ту ж 3070 у нас нову вже складно знайти.
2.І задавлювати ніхто нічого не буде, вже купу раз мусолили цю тему.
3. Тільки 8 - 16 гб при 128біт шині. Ціна впаде трохи - будуть брати. Інша справа, що не власники RTX3xxx.
1. А склади у Куртки чим забиті? Зараз "нагріють" покупців, потім випустять 3070, і розкуплять аж бігом.
2. Все буває в перший раз. Банально оголосять це як яку програмну помилку, яку через пів року виправлять, коли 4060/4060Ті розкуплять.
3. Згоден. Описався. Мав на увазі 16Гб.
Devely
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

https://www.overclockers.ua/ua/news/har ... 17/131582/

Уявляю обличчя людей в EVGA, коли їм вперше показали 40 серію :lol:
4090
4080
4070 4080
4050ti 4070
----
----
DIIRII
Junior

Повідомлення

Ну да, проще купить 3060 12. План Хуанга сработал. Ведь никто ж не знает сколько было выпущенно карт 4ххх серии :)
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

venom253: 27.05.2023 12:33
VovaII: 25.05.2023 16:32 2) Не почнуть купляти 4060Ті — Драйверами задавлять 3000 серію.
2.І задавлювати ніхто нічого не буде, вже купу раз мусолили цю тему.
Я б не був такий впевнений. :gigi: Не обов'язково прям спеціально у "гарбуз" перетворюють.
Просто не тестять належним чином старі серії. Бували випадки, коли відкат на старий драйвер додавав до 20% продуктивності.
І справа там була не в банальному "драйвер не так став", а саме в його невідповідності до заявленої підтримки якоїсь лінійки ВК.
Відповісти