В Європі ціна GeForce RTX 4060 Ti вже опустилася нижче рекомендованої

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

daesz: 25.05.2023 15:38
penetrator: 25.05.2023 15:33 Тем временем инвесторы:
Зображення
Все що я побавич, це вашу не здатність прочитати 2 рядки тексту.
Акции взлетели на 30% с открытия торгов сегодня.
Продолжайте держать инвесторов в курсе.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

20 це вже занаддто .13-15 цiна адеватна для неi
а за 20 ку краще 2080ti купити
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

VBerezovsky
Хотів пожартувати про 65 градусів в кімнаті але бачу мене вже випередили :laugh: Ну а якщо серйозно то якщо карта споживає 300 ват грубо кажучи то їй це тепло треба кудись дівати, а гарні температури у вашому випадку лише свідчать про те що ваша СО гарно справляється з викидом того тепла на зовні, тому якщо ви при цьому влітку не відчуваєте дискомфорту то ви або знаходитесь у пристойно великій і дуже добре провітрюваній кімнаті або сидите під кондиціонером.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Phos4
300Вт то десь як три людини. Якщо ще 3є в гості зайдуть потрібно кондюк вмикати бо інакше дискомфорт? B-)
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Геральт
Люди починають троттлити після 40, аж до повного вимкнення. Тому у них тепловіддача нижча.
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Геральт
Та в спекотні літні дні і самому інколи стає дискомфортно а якщо ще 3 людини дихає на тебе то однозначно вмикав би. Та й 4090 може цілком їсти 450.
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvhenS
Казки. Залежить від масси і активності. Є люди що і в 70 більш активні ніж пузаті 30річні підпівковичі.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

nikolaiii
мова мабуть про темпу ;)
Phos4
Впереше чую, щоб комп на користувача дихав. Корпус кніпочками до переду треба ставити, а шнурками до заду )))
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Геральт
Ну якось так вийшло що в мене гаряче повітря виходить не з кніпочок і навіть не з шнурків а з вентиляторів а комп'ютер під столом за яким я сиджу.
fractal
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

venom253: 25.05.2023 13:43
Dilfin: 25.05.2023 12:38

Хуаніто скоротить виробництво, скоротить працівників, затримає випуск 4060, а потім заб'ють на ці моделі взагалі і випустять 4060 super на 16 ліній і 16 Гб і можливо з пам'яттю 192 біт, але це не точно.)
Та їм особливо нема за що паритись - почитайте останню новину тут на оверах про доходи nvidia. Заробляють вони взагалі на іншій продукції, а ці пк-відеокарти, так, чисто халтурка, не продадуться - біс з ним, перестанемо випускати)
Весь заробiток таких великих компанiях, як ви подмiтили вiрно - це продажа суперкластерiв з такими ось вiдеокартами i це все корпоративний сiгмент, далi вони повиннi кудись продавати крiсталли якi не такi гарнi як тi що стоять в серверних рiшеннях, та и т.п.
oleg5d75
Junior

Повідомлення

А якщо не будуть брать то відключимо світло....
Тема стара як самі відеокарти, завжди спочатку всі скиглять що дорого .
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

oleg5d75
Скільки я себе пам'ятаю я ще таких початків продажу не бачив. Зазвичай перший місяць все розбирається так що карт нема. Як з плейстейшенами тільки в менших трохи масштабах. В випадку з 900ю і 1000ю серією, то карт місяці два-три не було в США. Ні по рекомендованій ні по 1.5х рекомендованої. Один аут оф сток. А зараз приходь бери ось тобі скидончик. Перший раз такий цирк бачу.

Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
nikolaiii
Так, я про температуру.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не купляють :beer: :beer: :beer:
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Phos4: 25.05.2023 20:26 VBerezovsky
Хотів пожартувати про 65 градусів в кімнаті але бачу мене вже випередили :laugh: Ну а якщо серйозно то якщо карта споживає 300 ват грубо кажучи то їй це тепло треба кудись дівати, а гарні температури у вашому випадку лише свідчать про те що ваша СО гарно справляється з викидом того тепла на зовні, тому якщо ви при цьому влітку не відчуваєте дискомфорту то ви або знаходитесь у пристойно великій і дуже добре провітрюваній кімнаті або сидите під кондиціонером.
Дійсно, тут ви праві - кімната досить велика і кондиціонер є, хоча и вмикаю його нечасто. І корпус добре продувається - Corsair 4000D, два Arctic P12 на вдув, два Noctua на видув.

Але в цілому у мене враження від 4090 в плані споживання і температури дуже позитивні - особливо порівняно з попередньою Rog Strix 3080Ti, яка жерла так само, але при тому і сама грілася до 80 градусів. Саме про це був мій перший комент :)
GrimReaperUA
Junior

Повідомлення

Стосовно жору і температур 4090 хочу вставити свої 5 копійок.
Як власник 4090 скажу, що немає ніякого жору в 300+ ват постійно. До 300ват якщо вимкнути v-sync і на ультрах дозволити видавати 200-250фпс.
Я наприклад граю з v-sync, монітор в режимі 120герц і гра відповідно теж. Мені більше 120фпс не потрібно, 180 ват, 56градусів в Хорайзон Зеро Доун 2к ультра.
Корпус Ліон лі 3. 3х140мм передня панель, зверху 420мм потік фрізер 2 радіатор, позаду 140мм вентилятор один. Корпус продувається добре і вентилятори тихо працюють.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VBerezovsky: 26.05.2023 09:30 особливо порівняно з попередньою Rog Strix 3080Ti, яка жерла так само, але при тому і сама грілася до 80 градусів
Не знаю що ви зі стріксою робили, але моя 3080ti strix oc більше ~65 градусів при 100% навантажені не бачить, а маючи адекватний доступ до повітря — взагалі температури до 60(хот спот вище, звичайно). Споживання до 320 ватт(біос на 400)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

GrimReaperUA: 26.05.2023 16:01 Стосовно жору і температур 4090 хочу вставити свої 5 копійок.
Як власник 4090 скажу, що немає ніякого жору в 300+ ват постійно. До 300ват якщо вимкнути v-sync і на ультрах дозволити видавати 200-250фпс.
Я наприклад граю з v-sync, монітор в режимі 120герц і гра відповідно теж. Мені більше 120фпс не потрібно, 180 ват, 56градусів в Хорайзон Зеро Доун 2к ультра.
Корпус Ліон лі 3. 3х140мм передня панель, зверху 420мм потік фрізер 2 радіатор, позаду 140мм вентилятор один. Корпус продувається добре і вентилятори тихо працюють.
Хорайзон на ультра спокійно 5700XT тягнула. То трохи не та гра. А от в TLOU/Jedy було б цікаво глянути
GrimReaperUA
Junior

Повідомлення

[/quote]
Хорайзон на ультра спокійно 5700XT тягнула. То трохи не та гра. А от в TLOU/Jedy було б цікаво глянути
[/quote]
Просто мене боліло, що я не міг нормально погратись в Хорайзон, це гра де важливі красоти викрученої графіки, а не фреймрейт.
Стосовно Jedy нового, то у мене є ключ активований, на наступному тижні поставлю гру і можу скинути результати.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

STARL1GHT: 26.05.2023 16:17
VBerezovsky: 26.05.2023 09:30 особливо порівняно з попередньою Rog Strix 3080Ti, яка жерла так само, але при тому і сама грілася до 80 градусів
Не знаю що ви зі стріксою робили, але моя 3080ti strix oc більше ~65 градусів при 100% навантажені не бачить, а маючи адекватний доступ до повітря — взагалі температури до 60(хот спот вище, звичайно). Споживання до 320 ватт(біос на 400)
Не знаю, що було не так з 3080Ti, але там і дросселі свистіли як скажені, хоча ні оверклоком, нічим таким не грався. не знаю
Злив її і радий новій покупці :)
Відповісти