Відеокарта Radeon RX 7600 представлена офіційно. Доступні перші огляди

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
vmsolver
Member

Повідомлення

manbearboar: 24.05.2023 17:53он аж старую цену засунул на график
manbearboar: 24.05.2023 18:01HU так хотелось укусить АМДу, что он засунул неактуальную цену 300$ на свои графики
Это не он засунул старую цену, а АМД внезапно изменила цену, видео к тому моменту уже было готово.
manbearboar
Member

Повідомлення

vmsolver
Новая цена уже была известна вчера.

Он её на графики успел добавить, кто помешал убрать старую с тех же графиков?
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

От вона, от! Справжня конкуренція.(с)
А ні, вибачаюсь здалось. Хоча доларів за 200-240 я б узяв пару.
Ця рідня огидна.
manbearboar
Member

Повідомлення

Насколько корректна для такого девайса
Screenshot_20230524_174658.jpg
аннотация "AMD failed again"
:rolleyes:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 24.05.2023 17:15
Gold_Star: 24.05.2023 17:06за 300 долларів відяшка з продуктивністю PS5 GPU, ну в принципі може бути
Знову відірвані від реальності цифри. :D Так то 300 євро, + націнка вендора (навряд чи буде братись рефренс) + податки + хотілки наших бариг. Навіть якщо відняти остання, і замовити самому закордоном, це все рівно мито.
Але чомусь люди люблять брати максимально "голе" число, і жонглювати ним у своїй фантазії. :gigi:
Саме так огидні ці люди, брешуть і не червоніють, адже РЕКОМЕНДОВАНА вартість це не голі цифри, а вартість з урахуванням середнього податку, який в Україні на 3.5% вищий за середній, але ці покидьки люди брешуть про націнки +50% +177% +145464%, от же шахраї та моральні потвори.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Цікаво, вони це коли-небудь до питання енергоспоживання при програванні відео і мультимоніторній конфігурації почнуть ставитися серйозно?
спойлер
Зображення
vmsolver
Member

Повідомлення

manbearboar: 24.05.2023 18:06 vmsolver
Новая цена уже была известна вчера.
Он её на графики успел добавить, кто помешал убрать старую с тех же графиков?
Посмотри видео и не тупи, они сейчас в поездке на Тайване, выставка там будет, но они всё равно сняли вставку и предупредили.

Капец, чел снял видео и вставил в тесты с объяснением всего, а manbearboar-у чтобы, как обычно, нести несвязанную с реальностью пургу, ничего знать не надо, как это показательно :rotate:

Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:
SergN
Судя по графику, в этой дисциплине 7600 быстрее даже 4090 :gigi:
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 24.05.2023 18:12 От вона, от! Справжня конкуренція.(с)
А ні, вибачаюсь здалось. Хоча доларів за 200-240 я б узяв пару.
Ця рідня огидна.
Так она упадет до 200 баксов. Распродадут 6600 серию и сразу упадет :D
Это же классика от AMD, ставим MSRP высокое по началу, распродаем старые > снижаем
Tyler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

баксів за 200-220 був би супер-хіт для фулл хєдє, а так шось багато накинули зверху
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

manbearboar: 24.05.2023 18:01Т.е. здесь ещё какой то движ кроме не очень интересных вк нового поколения , скорее всего бренды стали экономить на "инфлюенсерах" в 23 году
дурниці
manbearboar
Member

Повідомлення

vmsolver: 24.05.2023 18:35 они сейчас в поездке на Тайване
Повторяю, график это ему не помешало отредактировать, добавив туда актуальную цену.

Но убрать из него предварительную цену оказалось невозможным почему-то.

У меня на это ушла минута
спойлер
Зображення
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

manbearboar: 24.05.2023 20:07 Но убрать из него предварительную цену оказалось невозможным почему-то.
Зачем её убирать, если она так же упоминается в видео? Кому-то может быть интересна изначальная позиция карты. Возможно, это так же небольшая месть амд за то, что заставили ночью видос переделывать. Но заговоры я бы тут не стал искать.
manbearboar
Member

Повідомлення

Nutbar
Он в видео говорит, что был из тех кто рекомендовал цену снизить с 300$.
И в ответ этот учтенный фидбек запилил видос с местью за то что обзор пришлось переделывать, и вообще AMD failed.

Логично, последовательно :rolleyes:

И GN туда же: "AMD panicked"

Обзорщики кстати зарезали и релиз 6600 линейки сравнивая её msrp с домайнинговой msrp 3060, которой по этой цене и близко не было.
При том что street price тогда была конкурентная, и такой остаётся собственно.
Востаннє редагувалось 24.05.2023 20:36 користувачем manbearboar, всього редагувалось 2 разів.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Nortrom: 24.05.2023 18:48Ця рідня огидна.
Так она упадет до 200 баксов.
Или бакс упадет - одно из двух :shuffle:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Megaclite: 24.05.2023 17:13І мало того, вони ще хтіли ціну $300 зарядити, а коли 4060 виявилась $300, то вони навалили в штани повну купу гівна
Жодної зради в зниженні ціни я не бачу, а ви? :D

Відправлено через 3 хвилини 24 секунди:
_nevermind: 24.05.2023 17:24Может и технологий иногда отсыпают - так и появляются у АМД всё время аналоги фич Нвидиевских:
- Фрисинк
- FSR
Нагадаю, що завдяки АМД власники ТВ мають VRR (аналог freesync), наприклад, я юзаю вже давно FreeSync Premium з LG
а власники консолей мають FSR (чи матимуть - я не в курсі поточного стану)
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

_nevermind: 24.05.2023 17:24Может и технологий иногда отсыпают - так и появляются у АМД всё время аналоги фич
ага, і певне DirectX 12, який по суті являється форком АМДшного Mantle, теж відсипав Хуанг з барського плеча? :lol:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

manbearboar: 24.05.2023 18:01Я к тому что HU так хотелось укусить АМДу, что он засунул неактуальную цену 300$ на свои графики.
Ви помиляєтесь. Бажання когось "вкусити" не рухає сучасними блогерами,
це дійсно цікава тема - "а якби АМД не знизила ціну - що б було?"
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 24.05.2023 21:15
Megaclite: 24.05.2023 17:13І мало того, вони ще хтіли ціну $300 зарядити, а коли 4060 виявилась $300, то вони навалили в штани повну купу гівна
Це просто показує наскільки АМД гнилі і відірвані від реальності
за цей шлак просити $300
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

SergN: 24.05.2023 18:24 Цікаво, вони це коли-небудь до питання енергоспоживання при програванні відео і мультимоніторній конфігурації почнуть ставитися серйозно?
спойлер
Зображення
В мене RX 6800, мені теж боляче, бро!

Відправлено через 5 хвилин 49 секунд:
Megaclite: 24.05.2023 21:28
Це просто показує наскільки АМД гнилі і відірвані від реальності
за цей шлак просити $300
Вони ж знизили ціну, чому стільки негативу? :)
Згадайте, як формується ціна на ринку, купуйте те, що краще. Вас не змушують 7600 купувати, сподіваюсь?
Відповісти