Опубліковано огляди відеокарти GeForce RTX 4060 Ti 8GB

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Когда там новый CEO у NVIDIA выходит? :gigi: :lol: :up:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Keyser Soze: 23.05.2023 19:36 Когда там новый CEO у NVIDIA выходит? :gigi: :lol: :up:
навіщо? все що потрібно зробити хуангу, це закрити ігровий підрозділ та звільнити транзисторний бюджет під H100 та його наступників
акціонери від такого мува будуть аплодувати йому ногами стоячи
https://wccftech.com/nvidia-ai-gpu-dema ... -december/
хоча вони його й так носитимуть на руках
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Keyser Soze: 23.05.2023 19:36 Когда там новый CEO у NVIDIA выходит? :gigi: :lol: :up:
На Куртку зарабатывать надо :lol:
:lol: :lol:
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я чомусь проце не задумувався, але от ГН добре підмітили, що 4060тіай з 16гб буде в тій же ціновій категорії що і, сюрприз-сюрприз, 6800. Це справді не карта, а тест на айкю :lol:
vmsolver
Member

Повідомлення

dead_rat: 23.05.2023 19:01 Ні не плутаю, як не смішно, більше половини оптимізацій, це розраби драйверів риються у коді гри і викатують костилі.
Понятно, вы не не путаете, не понимаете.
dead_rat: 23.05.2023 19:01Подивіться новини типу «АМД/Навдіа випустили драйвер до виходу гри ххх»
В грі такій-то покращили швидкодію…
Это значит они оптимизировали внутренние настройки драйверов под конкретную игру, а не сам код игры.
dead_rat: 23.05.2023 19:01 Що обосновувати, овер 10 років у софтвер деві, знайомі працюють на той же Юбік… хочете вірте, хочете ні. Як і нащо я маю вас переконувати?
И действительно зачем что-то обосновывать, ведь можно просто нести чушь, подменять понятия.
Слушайте, я не могу поверить, что человек с 10 летним опытом в софтдеве не понимает, что оптимизация это повышение эффективности программы по какой-либо метрике. Почитайте что такое драйвер видеокарты, там хренова гора кода делающей кучу разной работы, там есть что оптимизировать под конкретную игру.

Синьёр-помидор с 10 летнем опытом: Что? Архитектура? Да никакой разницы! Драйвера? Да просто лезут в код игры и снижением качества ускоряют фпс. :facepalm: Даже джуниор бы так не сказал бы, только далёкий от реальности ыксперт на диване, уж простите, но я о софтдевах гораздо большего мнения.

Відправлено через 6 хвилин 6 секунд:
dead_rat: 23.05.2023 19:10 Відкриваю у гуглі одне з перших посиланнь
https://www.ggrecon.com/guides/nvidia-g ... SS%20games
If you're picking up either Jedi Survivor or Dead Island 2 when they release this month, downloading the latest Game Ready Driver is a must for you. It will come with all of the optimisations that you'll need to ensure that both games are running as well as possible at launch - so make sure you don't miss out.
Тобто останній драйвер 531-68 пилився конкретно під Jedi та Dead Island. Хтось в Нвідіа сидів і розбирався що заговнокодили розраби і як це заставити нормально працювати.
Хоча по логіці я згоден, що мало бути навпаки
Вы только подтвердили, что не понимаете о чём речь. Там буквально написано, что драйвер оптимизирован под конкретную игру. Не игра оптимизирована, а драйвера. Никто в Nvidia не копался в коде игры что-то там меняя, игра общается с драйвером посредством вызовов АПИ.
Этот драйвер не пилился под конкретную игру, разработчики драйвера создали профиль в драйверах под конкретную игру, в этом профиле хранятся тонкие настройки драйвера/ренедера и тому подобные оптимизации.
ОМГ, короче.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

daesz: 23.05.2023 20:07 Я чомусь проце не задумувався, але от ГН добре підмітили, що 4060тіай з 16гб буде в тій же ціновій категорії що і, сюрприз-сюрприз, 6800. Це справді не карта, а тест на айкю :lol:
А можете замість мене цей тест пройти бо я відстав :weep:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vmsolver: 23.05.2023 20:17и снижением качества ускоряют фпс.
Взагалі-то саме цим і займаються.
В драйвері під конкретну гру вимикають ту чи іншу тицалку зі 100500 налаштувать, дивляться що картинка більш-менш не змінилась, і якщо норм то зберігають профіль.
А як по-твоєму має виглядати "оптимізація"? Хуанг сидить і бидлокодить якісь окремі фічі для десятків популярних ігро щомісяця? :laugh:
Як нвідія добуває інфу що саме вимикати справа десята і взагалі не дуже цікава, щось явно трасується всякими трасерами і телеметріями, щось реверсінженіриться, якщо гра прям улюлюпер популярна і її запхнули в бенчі.

Відправлено через 3 хвилини 4 секунди:
АМД зайнята рівно тим же самим.
Тільки у інтела до останнього часу не було цього лайна, драйвер не мав ніяких окремих профайлів і важив в десятки раз менше за інші, але ті часи завершились, і почали мухлювати і тут, бо вийшли на риночок, котрий таке любить.
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Я до конца думал, что будет бодрое ведёрко, но чем дальше, тем как-то всё мрачнее, ладно, если от нее можно ждать ультра на фулхд , а от 4060 без ti что ждать и есть ли смысл?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Точно її не куплю.
Але в мене є знайомі, які слухають мої поради і вчиняють діаметрально протилежні речі, наприклад купують 3060 до 5700G, який я їм порадив щоб не витрачати кошти на дискретну відеокарту. Ось така аудиторія точно придбає. Бо нова, недорога, компактна, промінчики , холодна, енергоекономна, декодує av1, і які там ще додасть епітети язикатий продавець найближчого магазину комп’ютерних комплектуючих.
Nemo4k
Member

Повідомлення

Ви би краще показала яка вона в 1080р працює низькі ------середні----- ультра--- ультра ультранастройках а то бл-ть задовбали знову мамкіни синки і мажори з 4к моніторами будуть пиз-іти що карта ху-ня бо відітелі воно не тяне їхне еб-не 4к і 2к с просадком фпс.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 23.05.2023 20:37 Точно її не куплю.
Але в мене є знайомі, які слухають мої поради і вчиняють діаметрально протилежні речі, наприклад купують 3060 до 5700G, який я їм порадив щоб не витрачати кошти на дискретну відеокарту
видно твої знайомі в залізках трохи краще розбираються
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Nemo4k: 23.05.2023 20:41 Ви би краще показала яка вона в 1080р працює низькі ------середні----- ультра--- ультра ультранастройках
Так то мідлова карта. Чого б її для QHD не розглядати? Але і в FHD їй буде не солодко, враховуючи останні порти
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Kashtan: 23.05.2023 20:37 Точно її не куплю.
Але в мене є знайомі, які слухають мої поради і вчиняють діаметрально протилежні речі, наприклад купують 3060 до 5700G, який я їм порадив щоб не витрачати кошти на дискретну відеокарту. Ось така аудиторія точно придбає. Бо нова, недорога, компактна, промінчики , холодна, енергоекономна, декодує av1, і які там ще додасть епітети язикатий продавець найближчого магазину комп’ютерних комплектуючих.
Ви мені майже продали
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Diablique: 23.05.2023 20:34Я до конца думал, что будет бодрое ведёрко
:lol: :lol: :lol:
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaroid1962: 23.05.2023 19:09 Огляд новинки однією картинкою:

Зображення
Виглядає як коробка прокладок) :gigi:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я рахую, що це бестбай за свої гроші.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nortrom: 23.05.2023 20:05
Keyser Soze: 23.05.2023 19:36 Когда там новый CEO у NVIDIA выходит? :gigi: :lol: :up:
На Куртку зарабатывать надо :lol: :lol: :lol:
спойлер
Зображення
Ну так это...
The more you buy, the more you save.
Учения Хуанга же... всё вам повторять надо. :laugh:
Polaroid1962
Member

Повідомлення

Gelonyrum: 23.05.2023 20:55
Polaroid1962: 23.05.2023 19:09 Огляд новинки однією картинкою:

Зображення
Виглядає як коробка прокладок) :gigi:
Ви не туди дивитесь, дивиться уважніше. Але якщо починати пояснювати жарт - він перестає бути смішним.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Nortrom: 23.05.2023 20:05
Keyser Soze: 23.05.2023 19:36 Когда там новый CEO у NVIDIA выходит? :gigi: :lol: :up:
На Куртку зарабатывать надо :lol:
:lol: :lol:
Зображення
Наглядное доказательство, что куртка сливает 4050/ти под видом 4060/ти
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

eilef: 23.05.2023 17:06 Куртячка все еще не понял что майнинг бум закончился
Давно пора ему у нас на форуме экспертов на работу набирать. Продажи поперли бы.
Відповісти