У Cyberpunk 2077 додадуть технологію Neural Radiance Cache

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Пропоную обговорити У Cyberpunk 2077 додадуть технологію Neural Radiance Cache
Сподіваюсь, поляки норм куртку доять
Metric
Junior

Повідомлення

Не гра а бенч твого пк, скільки ще багів є але в приоритеті доїти хуанга.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Metric
Де баги? Зараз допроходжу, багів не бачу, окрім дещо дивної фізики в деяких місцях.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Вся игровая индустрия на пк крутится вокруг киберпанка
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

bes: 22.05.2023 15:35 Вся игровая индустрия на пк крутится вокруг киберпанка
ну то як би нитикам не хотілось розповісти яка ця гра погана, реальність показує що все таки гра топова навіть без модів
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

bes: 22.05.2023 15:35 Вся игровая индустрия на пк крутится вокруг киберпанка
Потім буде ГТА6
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я ще під новиною з введенням в гру трасування шляху писав що неурал радіанце каче мав бути доданий в той же патч. Не було б стільки обгрунтованого обурення
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Metric: 22.05.2023 15:31 Не гра а бенч твого пк, скільки ще багів є але в приоритеті доїти хуанга.
Сейчас рекордсмен по багам - это Witcher 3 Next Gen , если игры Cd Projectов брать
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Paradox1306: 22.05.2023 15:36 ну то як би нитикам не хотілось розповісти яка ця гра погана, реальність показує що все таки гра топова навіть без модів
Нічорта вона не топова. Чисто на один раз. Вдруге в гру вже повертатись не хочеться, навіть інші кінцівки дивитись немає бажання. І проблема не в багах, а в наповненості світу. Він пустий. Того ж відьмака я пройшов вже разів 7-8, масс ефекти я пройшов разів з 5. Про скайрім взагалі не варто згадувати. Оце топові ігри. А кіберпанк це нормальна гра на один раз пройти і забути про неї до виходу длц.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kawalot: 22.05.2023 15:48 Нічорта вона не топова. Чисто на один раз. Вдруге в гру вже повертатись не хочеться, навіть інші кінцівки дивитись немає бажання. І проблема не в багах, а в наповненості світу. Він пустий. Того ж відьмака я пройшов вже разів 7-8, масс ефекти я пройшов разів з 5. Про скайрім взагалі не варто згадувати. Оце топові ігри. А кіберпанк це нормальна гра на один раз пройти і забути про неї до виходу длц.
а ось реальність, і це тілкьи лише стім. не пригадаю ні одну сінглову гру яка 3 роки підряд могла тримати такий висоникий онлайн навіть днем без модів без онлайну і без коопу. те що вам не зайшло то звісно цікаво, але мова ж не про когось окремого
https://steamcharts.com/app/1091500
vmsolver
Member

Повідомлення

Ну что ж, молодцы, если допилят новую фичу, всё же интересно посмотреть новые технологии на практике в обозримое время, а не в новых играх, где-то там, через несколько лет, игры же не за год делают.
CMEPTb_HD
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Таке враження що вся ігорькова індустрія зупинилася на лучях в кіберпанку, і далі щось розробляти не потрібно, гра гарна, мені сподобалася але навколо зажди якийсь ананізм на лучі :laugh:
А нові карти від зелених тупо мило v3 продають.
Востаннє редагувалось 22.05.2023 16:05 користувачем CMEPTb_HD, всього редагувалось 1 раз.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Paradox1306: 22.05.2023 15:51
kawalot: 22.05.2023 15:48 Нічорта вона не топова. Чисто на один раз. Вдруге в гру вже повертатись не хочеться, навіть інші кінцівки дивитись немає бажання. І проблема не в багах, а в наповненості світу. Він пустий. Того ж відьмака я пройшов вже разів 7-8, масс ефекти я пройшов разів з 5. Про скайрім взагалі не варто згадувати. Оце топові ігри. А кіберпанк це нормальна гра на один раз пройти і забути про неї до виходу длц.
а ось реальність, і це тілкьи лише стім. не пригадаю ні одну сінглову гру яка 3 роки підряд могла тримати такий висоникий онлайн навіть днем без модів без онлайну і без коопу. те що вам не зайшло то звісно цікаво, але мова ж не про когось окремого
https://steamcharts.com/app/1091500
это бедные владельцы карт нвидия которых хуанг заставляет 2,5 года перепроходить чтоб открыть потенциал . На других платформах об этой игре уже давно забыли.

Отправлено спустя 3 минуты 6 секунд:
CMEPTb_HD: 22.05.2023 16:03 ігорькова індустрія зупинилася на лучях в кіберпанку
можно даже забиться на какой игре будут раскрывать потенциал RTX50XX
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

bes: 22.05.2023 16:08 это бедные владельцы карт нвидия которых хуанг заставляет 2,5 года перепроходить чтоб открыть потенциал . На других платформах об этой игре уже давно забыли.
сподіваюсь це сарказм :)
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Paradox1306: 22.05.2023 15:51 а ось реальність, і це тілкьи лише стім. не пригадаю ні одну сінглову гру яка 3 роки підряд могла тримати такий висоникий онлайн навіть днем без модів без онлайну і без коопу. те що вам не зайшло то звісно цікаво, але мова ж не про когось окремого
https://steamcharts.com/app/1091500
Для початку подивись на онлайн скайріму та відьмака, щоб таки голосні заяви робити. І з якого це дива у кіберпанка немає модів? Ти з 2020, коли ще модів не було?
Nick22
Member

Повідомлення

Народ, ще трохи й люмен вийде, і обірвуться лучики хуанга!!!!!
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kawalot: 22.05.2023 16:09 Для початку подивись на онлайн скайріму та відьмака, щоб таки голосні заяви робити. І з якого це дива у кіберпанка немає модів? Ти з 2020, коли ще модів не було?
давайте виділю, бо без цього не видно напевно
не пригадаю ні одну сінглову гру яка 3 роки підряд могла тримати такий висоникий онлайн навіть днем без модів без онлайну і без коопу
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Paradox1306: 22.05.2023 16:09
bes: 22.05.2023 16:08 это бедные владельцы карт нвидия которых хуанг заставляет 2,5 года перепроходить чтоб открыть потенциал . На других платформах об этой игре уже давно забыли.
сподіваюсь це сарказм :)
думаешь владельцы радеонов прошли игру столько же раз сколько владельцы нвидия?)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nick22: 22.05.2023 16:09 Народ, ще трохи й люмен вийде, і обірвуться лучики хуанга!!!!!
вже вийшов, карти нвідеа все одно справляються краще ніж червоні. хоча кому я це пишу...лучики хуанга :facepalm:

Відправлено через 51 секунду:
bes: 22.05.2023 16:10 думаешь владельцы радеонов прошли игру столько же раз сколько владельцы нвидия?)
так...ааа, видно це не був сарказм :rolleyes:
Востаннє редагувалось 22.05.2023 16:14 користувачем Paradox1306, всього редагувалось 1 раз.
CMEPTb_HD
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Nick22: 22.05.2023 16:09 Народ, ще трохи й люмен вийде, і обірвуться лучики хуанга!!!!!
Я на це надіюсь. Продуктивність ок, так ще й Червоний лагер видихне з полегшенням.
Відповісти