Огляд та тестування ноутбука ASUS Zenbook S 13 OLED (UX5304) на базі процесора Intel Core i7-1355U з інтегрованою графікою Iris Xe Graphics

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Scoffer: 19.05.2023 20:52 bes
Правильно, ти розповідаєш про те що походу ніколи в житті не бвчив. 2880х1800 ставиться на 200% і ні відсотком менше, і на виході мається картинка з розміром елементів наче це 1440х900 тільки з НАБАГАТО плавнішими і красивішіми шрифтами, котрі радують око. Заради цього там і є 2880х1800, а не 1440х900. А то можна і на 250.
Ніхто в здоровому глузді не дивиться в hiDPI на ноуті без масштабування.
Щоб що? Щоб з лупою роздивлятись? :laugh:
чувак открыл только что ноутбук на 13 дюймов который никогда не видел и он действительно выводит по умолчанию 1440х900 который даже при таком разрешение глаза на лоб вылазят если надо что то прочитать без увеличения
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes
Мало 200? Значить ставиш 250, 300, 500, поки не стане достатньо. Що за дурна претензія? Навпаки великий плюс, що це можна зробити, а не дивитись в 640 на 480 з пікселями розміром в палець.

Відправлено через 2 хвилини 52 секунди:
У мене зараз на 13" FHD в 150%. Все рівно такого розміру, як мені треба. Комфортно читаю з відстані, з котрої не дотягуюсь рукою до клавіатури ноута. І все, що треба теж прекрасно вміщається. А у тебе якісь вигадані проблеми.
Востаннє редагувалось 19.05.2023 21:55 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Scoffer: 19.05.2023 21:52 bes
Мало 200? Значить ставиш 250, 300, 500, поки не стане достатньо. Що за дурна претензія? Навпаки великий плюс, що це можна зробити, а не дивитись в 640 на 480 з пікселями розміром в палець.

Відправлено через 2 хвилини 52 секунди:
У мене зараз на 13" FHD в 150%. Все рівно такого розміру, як мені треба. Комфортно читаю з відстані, з котрої не дотягуюсь рукою до клавіатури ноута. А у тебе якісь вигадані проблеми.
ну читать сайтики может и классно но когда у тебя в екселе из 13 строк на комфортном размере влазит только 10 меня лично раздражает
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes
Значить у тебе рівно два виходи. Або не роби екселі на 13 строк, або під кожну ексельку купуй окремий ноут.
Тому, що на 15" з 15 строками, котрі не вміщаються, теж буде дратувати і доведеться йти за 17" :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.05.2023 16:11Любий дешевий корпус +2-3к. Гроші що залишились на термопасту, чуть кращий БХ та краще охолождення на вибір / додаткові вентилі в корпус.
це не хороший системник :rotate:

Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
Paradox1306: 19.05.2023 18:50зібрались люди обговорювати ф1 і кажуть що погані машини бо 200кг картошки не повезуть, а от жигулі
ціна неадекватна абсолютно. ноут так собі :rotate: в мене все
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 19.05.2023 22:15
daesz: 19.05.2023 16:11Любий дешевий корпус +2-3к. Гроші що залишились на термопасту, чуть кращий БХ та краще охолождення на вибір / додаткові вентилі в корпус.
це не хороший системник :rotate:
Я впевнений, що дуже багато людей з вами не погодиться.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.05.2023 22:32Я впевнений, що дуже багато людей з вами не погодиться.
це не має значення
the lamer
Member

Повідомлення

І никого не смущают 16 Гб запаянной памяти? Для любой работы кроме "языком" это тыква уже сейчас, а через год - с гарантией.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

the lamer: 20.05.2023 14:12 І никого не смущают 16 Гб запаянной памяти? Для любой работы кроме "языком" это тыква уже сейчас, а через год - с гарантией.
використовую для роботи ноут 8250ю + 8гб рами і не бачу "тикви", де ви бачите?
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

the lamer: 20.05.2023 14:12 І никого не смущают 16 Гб запаянной памяти? Для любой работы кроме "языком" это тыква уже сейчас, а через год - с гарантией.
В ультрабуках негде слоты отдельные ставить, для отдельных слотов под плашки памяти нужно брать менее тонкие решения.
Тогда да, можно будет поставить 2 плашки по 16гб и получить 32 гб под любые рабочие задачи, память сейчас копеечная, может себе позволить любой.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

ШИМ у экрана есть, или нет? Потому, что это один из основных параметров ноута, а тут ещё богомерзкий Олед поставили зачем-то.

Отправлено спустя 1 минуту 42 секунды:
the lamer: 20.05.2023 14:12 І никого не смущают 16 Гб запаянной памяти? Для любой работы кроме "языком" это тыква уже сейчас, а через год - с гарантией.
А что ты хотел вообще, в ультрабуках именно для развода на бабки это и делается, никто не даст тебе память там менять нормально.
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Inqizitor2022
Вы когда последний раз видели ОЛЕД-экран, лет 10 назад? С тех пор многое изменилось в лучшую сторону.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

NFS-Racer
з вигоранням поки так нічого радикально не зробили(
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нужно руки поотбивать кто такие маленькие вентиляционные отверстия делает, ещё и на горячей печке Intel Core i7-1355U от Intel
спойлер
Зображення
Вот для примера как выглядят отверстия снизу у того же Acer, причём на недорогой модели с холодным Ryzen 5 5625U
спойлер
Зображення
Відповісти