Nvidia скорочує поставки GeForce RTX 4070 через низькі продажі

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Volkorion
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

вирішив призупинити постачання чипів для низки китайських виробників GeForce RTX 4070. Цей крок покликаний запобігти зниженню цін від дилерів
Що приздеве до ще нижчого попиту на модель. Молодець, куртка, сам себе переграв.
dr31k0
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я дуже чекаю на звіт шкірянки перед акціонерами
Та моя думка - нічого йому не зробиться таки критичного. Зараз всі кому не лінь форсять псевдо-штучний інтелект, будуть купувати його тензорні прискорювачі знов таки не за малі гроші, а геймери то таке вже.

Молодь пішла така, що їм би свайпати сміхуйочки в тік-токах і шортсах ютубу, і деградувати в недоіграх на дибілках де в більщості яких ти не думаючи 1 кнопку тиснеш, їм навіть не потрібен ПК для цього. Як вже вище сказали панове по топіку ПК геймінг таки вмирає; для мене так-то після 2013 року; одні рімейки і ремастери а оправданої годноти стає все менше. :(
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

самое смешное что 4070/4070ti - еще норм смотрятся относительно 3к серии и то их не хотят брать
что же будет с 4060? :lol:
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

terminahtor: 17.05.2023 16:03
Inqizitor2022: 17.05.2023 15:35Если даже 4090 с современными играми выглядит как полная убогость даже для 1440р без лучей
Чо-чо? :eek: :eek: :eek:

А-а-а-а-а, пойняв, на ВК просто не хватило.
MSI 1080ti
У меня 4090 стояла, но оказалась разочарующей и я её в магаз вернул обратно, сейчас у меня ноут с 3080 и 1080ti в ПК. Я хотел получить нехилый прирост, получил огромное, горячее малоадекватное безобразие, которое в том же Steelrizing в 1440р 200 фпс стабильные не показывает, да что там 200, даже 144 без просадок не кажет на 13700К с отключенными мелкими ядрами.

Отправлено спустя 2 минуты 41 секунду:
Sanьka: 17.05.2023 16:20Блін, я тумав на таке товсте трігерство ніхто не поведеться. А ні , terminahtor повівся :lol:
Шо не так? Я купил 4090 и недельку гонял, понял, что не моё и отнёс в магаз обратно. За такую цену хотя-бы 2х от того, что есть должна быть. Либо должны были сделать плоской 1-2 слота и разрешить SLI, тогда может быть я бы и вторую купил в пару, раз другого нет.
Nemo4k
Member

Повідомлення

Як то кажуть барига жлоб буде все робити а би не знижати ціну до нормальної. Не довго музика іграла правда Хуанг.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Что то дежавю прям:
"Nvidia приостанавливает выпуск карт GeForce RTX 4070 из-за слабых продаж" 21.04.2023 https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... -21/132547
И тут опять, месяца не прошло...
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.05.2023 14:40 Скинуть цену никак вообще, проще утилизировать чем продать на сотню-две дешевле.
Стоп. Пойдут в ускорители для ИИ, забыл же про новую шумиху.
Ты не видел, как фермеры молоко выливают, чтоб не продавать за дешево?
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3
Мала стати массовою карткою. Мабуть вже не стане, бо двічі корегували зменьшення виробництва.

Отправлено спустя 1 минуту 13 секунд:
DaKaR
У США нормальна практика, коли фермерам уряд платить, щоб не збирали врожаї, для того, щоб ціна не падала нижче собівартості.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

nikolaiii
Да, по характеристикам - вполне бы зашла очень многим, сам смотрел своим её, ценник дурной останавливает

И дешевле она будет разве что после выхода 5ххх серии, но возможно обзовут какой нибудь 5060se и минус 50 уёф от нынешней цены попробуют запустить на прилавки
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Хай півроку не постачає, може нового СЄО побачимо.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Inqizitor2022
Вєрітса с трудом. 4090 по відношенню до 1080ті при 300ватах дає від х2.2 до 3.5 фпс, но вам де видніше, бо ви нєдєлю паганялі) ох сказочнікі) короче, 2 бала, на перездачу по накидуванню.
xe-xe
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев/Феодосия

Повідомлення

gehka3
Долго смотрел, что взять в лимите 200Вт себе на апгрейд, всё остальное или слабее, или жрет 250-300. А мне кабель-менеджмент переделывать настолько лень в связи с потенциальной заменой БП, что цена не испугала. По факту, кроме цены - офигенная карта: тихая, холодная, кющает мало, лучами светит во все стороны :gigi:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Inqizitor2022

Что за бред? И мы тебе должны поверить? :lol:
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Mopar: 17.05.2023 15:37 Я дуже чекаю на звіт шкірянки перед акціонерами :D
Цікаво буде послухати його розповіді про те, куди поділися всі ті "геймери", які змітали з полиць всі відеокарти по любій ціні, а зараз ніт :rotate:
Поки що (у 2 кварталі 2023) це виглядає так:
nvidia.png
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Mopar: 17.05.2023 15:37 Я дуже чекаю на звіт шкірянки перед акціонерами :D
Цікаво буде послухати його розповіді про те, куди поділися всі ті "геймери", які змітали з полиць всі відеокарти по любій ціні, а зараз ніт :rotate:
Гадаю, в нього все добре ! Зараз клепають чіпи під ШІ.
den888
Junior

Повідомлення

Donate: 17.05.2023 14:36
Alex Pepper: 17.05.2023 14:30 Предлагаю обсудить Nvidia скорочує поставки GeForce RTX 4070 через низькі продажі

Раньше цену снижали, а теперь количество предложения. ПК-гейминг :rip: По крайней мере, для меня :(
Ну так раньше брали ибо игры выходили в которые играть было прям круто. А щас ну я промолчу карты стали заметно производительными но в то же время скачка по графике нет, а ААА что бы аж дух захватывало выходят такое впечатление в виде одной штуки раз в пару лет и это ещё в лучшем случае. Все остальное это обычно проходняк. А собирать игровую пеку ради всего этого особенно с учётом цен на видеокарты прям такое себе.
ото були часи… crysis, battlefield3, ради яких я апгрейд робив, а зараз…. не знаю, може ми стаємо такими ж пердунами як путінські бабки, трава була зеленіша, дівки красивіші :D
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den888: 17.05.2023 21:45
Donate: 17.05.2023 14:36
Ну так раньше брали ибо игры выходили в которые играть было прям круто. А щас ну я промолчу карты стали заметно производительными но в то же время скачка по графике нет, а ААА что бы аж дух захватывало выходят такое впечатление в виде одной штуки раз в пару лет и это ещё в лучшем случае. Все остальное это обычно проходняк. А собирать игровую пеку ради всего этого особенно с учётом цен на видеокарты прям такое себе.
ото були часи… crysis, battlefield3, ради яких я апгрейд робив, а зараз…. не знаю, може ми стаємо такими ж пердунами як путінські бабки, трава була зеленіша, дівки красивіші :D
Якщо гра классна як і раніше в неї залипаеш пока не пройдеш повністю :gigi:
dr31k0
Member
Аватар користувача

Повідомлення

дівки красивіші :D
та таки були, бо не було смартфонів з фільтрами :D
Alexiy
Member
Звідки: Харкiв

Повідомлення

Vlaad13: 17.05.2023 18:52 4070/4070ti - еще норм смотрятся относительно 3к серии и то их не хотят брать
Где норм смотрятся? 4070 дороже и медленнее 3080 Ti. Единственный плюс - DLSS 3, ну и мощность пониже.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Alexiy: 17.05.2023 22:24
Vlaad13: 17.05.2023 18:52 4070/4070ti - еще норм смотрятся относительно 3к серии и то их не хотят брать
Где норм смотрятся? 4070 дороже и медленнее 3080 Ti. Единственный плюс - DLSS 3, ну и мощность пониже.
де саме ви можете купити нову 3080ті з гарантією хоча б за ту ж ціну, що і 4070?
Відповісти