У Steam з'явилася пробна версія ремейку Dead Space

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Steam з'явилася пробна версія ремейку Dead Space

Дуже вчасно, тільки вчора хотів скачати, спробувати перед покупкою, виявилося, що вона ще навiть не зламана, а тут і демка під'їхала :beer:
EkselentE
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Печально. Игроделы не способны что-то стоящее уже придумать самостоятельно, только ремейками заняты.
Прошел и есть все части на акке, но снова платить за тоже смысла не вижу. Если еще за чисто символическую плату, то еще бы наверно обновился.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

безплатно
безкоштовно
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

EkselentE
Настали часи, коли ігри діляться на два типу:
1. Норм ремейкі
2. Гівняні ремейкі
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

куплю зі скидкою 75%

Відправлено через 27 секунд:
EkselentE: 16.05.2023 13:33 Печально. Игроделы не способны что-то стоящее уже придумать самостоятельно, только ремейками заняты.
Прошел и есть все части на акке, но снова платить за тоже смысла не вижу. Если еще за чисто символическую плату, то еще бы наверно обновился.
кіберпанк 2077
OFFF
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 16.05.2023 13:35
безплатно

безкоштовно

Слово "безплатно" – не росіянізм. Це нормальне українське слово. Є платні послуги, а є безплатні – ті, за які не треба платити.
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Hotspur: 16.05.2023 13:49кіберпанк 2077

К2077 це кіберпанк - це настілка та багато схожих ігр.

Зараз я вирішив пройти К2077, бо відяшку оновив, грається як ФарКрай +в місіях схожа на крайні ДеусИкс , відкритий світ шопопальний та пустий.

Середня гра, не знаю чому такий по ній хайп розводять... Хоча я теж її чекав , а потім вона вийшла і стало помітно, що вона порізана до жаху.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Klon: 16.05.2023 15:20Середня гра, не знаю чому такий по ній хайп розводять... Хоча я теж її чекав , а потім вона вийшла і стало помітно, що вона порізана до жаху.
Відьмак 3 на старті також був такий собі
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Hotspur
я не про оптімізон, а взагалі - ніби обіцяли одне, а вийшло пів гемплейного функціоналу.
Грати можливо - но тільки сюжет.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

OFFF: 16.05.2023 15:04
Слово "безплатно" – не росіянізм. Це нормальне українське слово. Є платні послуги, а є безплатні – ті, за які не треба платити.
росіянізм тут ні до чого, просто недоречно і ріже око бо 1.5 години в стімі це саме безкоштовно бо на протязі 2х годин я можу повернути гру
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Klon: 16.05.2023 15:34я не про оптімізон, а взагалі - ніби обіцяли одне, а вийшло пів гемплейного функціоналу.
Грати можливо - но тільки сюжет.
ну докинуть ще ДЛС. Гру вони обрізали бо поняли що не випустять
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Справжня демо - в народному магазині. А це так, рекламна брошурка.
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

Дуже кльова гра.
Спеціально за тиждень до виходу, пройшов оригінальну Дед Спейс 2008, щоб оновити у пам'яті як усе було та потім з величезним задоволенням пройшов і ремейк. І то і то, дуже якісні ігри. Шкода що продажі не дуже, бо було видно, що хлопці старалися над ремейком.
Бажаю усім спробувати, та купити якщо сподобається, хороших ігор зараз майже немає...
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

26 хвилин пограв (з яких хвилин 10 просидів у мекню, вивчав налаштування) і гра закрилася. типу час вичерпано. дно...купляти теж саме, щр в мене вже є за таку ціну не буду. ще й ця дуриловка з пробною версією. :mad: коли буде коштувати 300 грн на розпродажі куплю і пройду.
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ооо так это же халява, такое уже было с "The Quarry" но лавочку прикрыли быстро. Демка генерит токен денуво, осталось подкинуть эмулятор стима, а сам стим закрыть и играй сколько влезет.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 16.05.2023 16:24росіянізм тут ні до чого, просто недоречно і ріже око бо 1.5 години в стімі це саме безкоштовно бо на протязі 2х годин я можу повернути гру
"На протязі" ти хіба що голову можеш застудити.
А повернути гру ти можеш протягом 2 годин.

З.і. І воно ще дорікає іншим за правопис :facepalm:
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OFFF: 16.05.2023 15:04Є платні послуги, а є безплатні – ті, за які не треба платити.
ну я как бы русскоговорящий человек, но при этом прекрасно понимающий без проблем державну мову, в украинском языке нет слова "безплатне", есть слова "безкоштовне" або "безоплатне"

Отправлено спустя 4 минуты 20 секунд:
EkselentE: 16.05.2023 13:33Печально. Игроделы не способны что-то стоящее уже придумать самостоятельно, только ремейками заняты.
Скажем так, есть достойные игры, которым ремейк не помешал бы. Dead Space вчера заценил, игруха прикольная, но за её цену могли бы хоть сабы прикрутить и это при том что оригинал был озвучен полностью, даже для 2-й части фанатская, но вполне классная озвучка вышла. В оригинал играл в далёком 2007-м, правда не помню были ли отличия в прохождении, но всё равно сыграть в ремейк старой игры на новом движке было приятно. Не вижу смысла покупки в стиме, можно купить подписку на год в ЕА и спокойно по подписке играть
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

EkselentE: 16.05.2023 13:33 Печально. Игроделы не способны что-то стоящее уже придумать самостоятельно, только ремейками заняты.
Прошел и есть все части на акке, но снова платить за тоже смысла не вижу. Если еще за чисто символическую плату, то еще бы наверно обновился.
Доказывать в таком случае что Dead Space 2008 и Dead Space 2023 имеют довольно много различий как геймплейных и лвлдизайнерских так и сценарных я смысла не вижу, по этому и не буду.

MessiaH: 17.05.2023 07:41 но за её цену могли бы хоть сабы прикрутить
не могли бы - ЕА официально ушла с российского рынка в марте 2022 года. Оф дубляж и субтитры в играх от Microsoft, EA и других крупных издателей теперь забудьте надолго.

Yaroslav308: 17.05.2023 01:46 Ооо так это же халява, такое уже было с "The Quarry" но лавочку прикрыли быстро. Демка генерит токен денуво, осталось подкинуть эмулятор стима, а сам стим закрыть и играй сколько влезет.
Supermasive этим себе продажи РС версии угробили в ноль, видимо ЕА тоже так хочется. :rotate:
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 17.05.2023 09:07не могли бы - ЕА официально ушла с российского рынка в марте 2022 года. Оф дубляж и субтитры в играх от Microsoft, EA и других крупных издателей теперь забудьте надолго.
ну хотя бы укр.сабы прикрутить тоже неплохо было бы. Кстати а как тогда объяснить что близард полностью выпустила Диаблу 4 с русской озвучкой даже? Рус.язык это не только язык кацапии, на нём половина бывшего совка разговаривает
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

MessiaH: 17.05.2023 09:14
Shaolin_Style: 17.05.2023 09:07не могли бы - ЕА официально ушла с российского рынка в марте 2022 года. Оф дубляж и субтитры в играх от Microsoft, EA и других крупных издателей теперь забудьте надолго.
ну хотя бы укр.сабы прикрутить тоже неплохо было бы. Кстати а как тогда объяснить что близард полностью выпустила Диаблу 4 с русской озвучкой даже? Рус.язык это не только язык кацапии, на нём половина бывшего совка разговаривает
у ЕА был офис в рашке, который занимался и локализацией, теперь его нет. А как там у близов я не знаю, но Диабло 4 в рашке, все равно купить нельзя будет
Відповісти