Чутки: Assassin's Creed Mirage може не вийти цього року

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ostin
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Чутки: Assassin's Creed Mirage може не вийти цього року

Страшна втрата...
lamer02
Member

Повідомлення

Они еще не закрылись ?
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Avatar: Frontiers of Pandora "взлетит", если будет похож на GTA V (online) + FAR CRY 3 :gigi: :up:
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Вони їх стільки наклепали, що можна до 2080го року не робити
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Зная Убейсофт , то они скорее всего делали Assasin Creed 2007 Remake , а потом до эффективных менеджеров дошла "гениальная мысль " : сделать на основе римейка перезапуск серии или типа того ( просто новую часть ) :D

P.S. Для меня смерть серии пришла после AC3 ( там где за индейца и во времена Войны за независимость США ) , тами конец основной сюжетной линии и герои очень харизматичные , а также обыграли всю историю необычно
Востаннє редагувалось 28.03.2023 13:40 користувачем MetalistForever, всього редагувалось 1 раз.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MetalistForever: 28.03.2023 13:37 Зная Убейсофт , то они скорее всего делали Assasin Creed 2007 Remake , а потом до эффективных менеджеров дошла "гениальная мысль " : сделать на основе римейка перезапуск серии или типа того ( просто новую часть ) :D
це мало бути доповнення до вальгали, але в результаті їх геніальних дій їм прийшлось швиденько перевзуватись і переробляти це під окрему гру
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

MetalistForever: 28.03.2023 13:37
P.S. Для меня смерть серии пришла после AC3 ( там где за индейца и во времена Войны за независимость США ) , тами конец основной сюжетной линии и герои очень харизматичные , а также обыграли всю историю необычно
а для мене серія якраз на цій частині і закінчилася, бо я 2 рази ас3 починав і так й не подужав, здався повним лайном
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

st0k: 28.03.2023 18:11 а для мене серія якраз на цій частині і закінчилася, бо я 2 рази ас3 починав і так й не подужав, здався повним лайном
Аналогічно, здалася дуже слабкою на фоні трилогії Еціо. Зате Black Flag зайшов, але далі щось пішло не так :(
Відповісти