Intel представила міні-ПК NUC 13 Pro із процесорами Core 13-го покоління

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

ronemun: 28.03.2023 00:17 Цікаво, яка собівартість самої платки, без проца. Вона ж взагалі набір портів і живлення, південного моста немає, дешевий звук+мережа, може ще wifi. Все, абсолютно все в проці. Її красна ціна, без проца, 1000 гривень, ну 1500, від сили
З однієї сторони так, з іншої 2,5-гбита, вай-фай (навіть на зображені підключення через вай-фай), невелика кількість у партії одразу роблять х2 цінник. Варіант на i5-1340PE за ±500 виглядає привабливо.
P.S. там при покупці комплектацію дивитись потрібно, одного разу попала "дешева" партія, дешевизна заключалась у тому, что в комплекті корпус, плата та проц були, ОЗУ, диск та навіть БП докупали :lol:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator
нюк це баребон, в більшості варіантів він іде без оперативи і дисків, хоча є і повністю готові навіть з віндою якщо зовсім ліньки укомплектувати окремо
а от БЖ хтось спер, БЖ завжди в комплекті
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

Alligator: 28.03.2023 00:12
DaKaR: 27.03.2023 22:34
xxx 33,2к с виндонй
Но тут проц очень нишевой, на нем всякие бизнесбуки.

Если взять серию ENTHUSIAST, то там нагляднее получатся.
nuc 12 enthusiast 65к
Аналогичный ноут 43к:
https://hotline.ua/ua/computer-noutbuki ... hqfmep008/

Отправлено спустя 17 минут 52 секунды:
Я немного спешил и опечатался :shuffle:
Порівнюєте моноблок з ноутом,
Порівнюєте офіціалів з сіровозами
Порівнюєте м'яке з теплим
О - об'єктивність.

Банально якщо взяти параметри вашого ноута Acer Nitro 5Intel Core i7-12700H / nVidia GeForce RTX 3060 то на сайті зеленого смайлика ціна з 43к до 58 799 ₴ виростає.
Это не моноблок, а неттоп :shuffle:
Сравниваю, потому что я написал в ответ на сравнение нота с неттоп, что неттоп всегда дороже.
Даже 58,8к и 65,2к это две большие разницы. Потому что к данному неттоп надо докупить как минимум ОЗУ и ССД.
+ я не совсем уверен, что нюки к нам официально едут.

Отправлено спустя 6 минут 45 секунд:
Кстати.
В Украину доехали 13тые екстрим киты. И они о боже со звуковухой :pray:
И об этом даже в новостях не написали :(
https://brain.com.ua/Kompyuter_INTEL_NU ... 65375.html
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DaKaR
Як на мене екстрім/ентузіаст це якась єресь. Це вже надто здорове одоробло щоб лежати на столі і не заважати, а під столом можна і поздоровіше поставити. Нащо вони?
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

DaKaR: 28.03.2023 01:11В Украину доехали 13тые екстрим киты
Ширина, мм
129
Висота, мм
337
Глибина, мм
318
Таке собі... :-/
От в новині - справжні NUC'и.
Dalen
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 27.03.2023 19:36
dgan1960: 27.03.2023 19:12 Дорого.Докинути монітор,клаву та мишку.Дорого.Я перед початком війни узяв ноут Сяомі,тонкий з дюралюмінію,16 гіг оперативи скорстної,М2 500 гіг,з 11 віндой на ай5 12 покоління всього за 24 000 гривасиків.
ноути сяомі рідкісне г, вдалого користування :laugh:
І чим же ноути Xiaomi гірші за інших іменитих брендів? Які аргументи? В мене і товариша Mi Notebook Pro топовий конфіг 2020 року випуску. Працює без нарікань, дуже просто розбирається для обслуговування. Дуще гідна машинка за свої гроші, аналогів за таку ціну не має
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dalen: 28.03.2023 10:45
Paradox1306: 27.03.2023 19:36
ноути сяомі рідкісне г, вдалого користування :laugh:
І чим же ноути Xiaomi гірші за інших іменитих брендів? Які аргументи? В мене і товариша Mi Notebook Pro топовий конфіг 2020 року випуску. Працює без нарікань, дуже просто розбирається для обслуговування. Дуще гідна машинка за свої гроші, аналогів за таку ціну не має
аналоговнєт?) ну ось десь це і причина
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Компьютеры поддерживают установку двух модулей оперативной памяти DDR4-3200
$1080 за ддр4, приятного.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Alligator: 28.03.2023 00:34
ronemun: 28.03.2023 00:17 Цікаво, яка собівартість самої платки, без проца. Вона ж взагалі набір портів і живлення, південного моста немає, дешевий звук+мережа, може ще wifi. Все, абсолютно все в проці. Її красна ціна, без проца, 1000 гривень, ну 1500, від сили
З однієї сторони так, з іншої 2,5-гбита, вай-фай (навіть на зображені підключення через вай-фай), невелика кількість у партії одразу роблять х2 цінник. Варіант на i5-1340PE за ±500 виглядає привабливо.
P.S. там при покупці комплектацію дивитись потрібно, одного разу попала "дешева" партія, дешевизна заключалась у тому, что в комплекті корпус, плата та проц були, ОЗУ, диск та навіть БП докупали :lol:
wifi тут окремо, в m2 слоті, а я питав тільки про материнку, навіть без проца, який в останню мить припаюють який хочуть. Також тут начисто відсутній х8/16 PCIe, це сильно здешевлює розведення. А ті PСІe що є в m2 чи TypeC навряд чи v5, v4 в кращому випадку. Хоча б 1 порт PCie х8 v4 можна вивести, в форматі для серверів чи по шлейфу через порт, як m2 x4 виводять, щоб була можливість дома відеокарту підключити - проц з дуже швидкими p-ядрами, навіть на 4 ГГц, спокійно потяне ігри, шкода що його обмежили офісом чи CAD (хоча Інтелу це якраз вигідно :laugh: )
zhenyapan
Junior

Повідомлення

Он на аліку на вибір все що завгодно.
12400+16g+512nvme = 13800 грн
5800u+16g+512nvme = 14400 грн
і схожі ціни, може й дешевше де є, я замовив тиждень тому 5800u+16g+512nvme було 12500 грн
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

DaKaR: 28.03.2023 01:11я не совсем уверен, что нюки к нам официально едут.
официально
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

Scoffer: 28.03.2023 01:15 DaKaR
Як на мене екстрім/ентузіаст це якась єресь. Це вже надто здорове одоробло щоб лежати на столі і не заважати, а під столом можна і поздоровіше поставити. Нащо вони?
на мій погляд 11 ентузіаст - золота середина. в 12 вже вліпили свою відяху і вийшло таке :rolleyes:
Екстрім просто візуально гарно, і лаконічно. Знову ж 13 вийшов більшим, але все ж на менший за звичайні ПК.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

zhenyapan
оператива там впаяна чи планками sodimm?
LVladislavchik
Member

Повідомлення

Dalen
В подруги був 13" air на і7 8550u з дискреткою, здох за 40 днів роботи сумарно (глянув напрацювання по ссд), відвал проца, на олх загуглив просто ноути сяомі, практично усі якщо не з битими екранами, то також з відвалами.
В 2020 вибирав собі щось сучасне, автономне, швидке, на сяомі також дивився, то в них усіх були проблеми з охладом на більш-менш нормальних процах, нормально працювали тільки на і3. Взяв huawei matebook d15 на r5 4500u 16/512, жодного нарікання за 2.5 роки доволі активного використання.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Scoffer: 28.03.2023 00:57 Alligator
нюк це баребон, в більшості варіантів він іде без оперативи і дисків, хоча є і повністю готові навіть з віндою якщо зовсім ліньки укомплектувати окремо
а от БЖ хтось спер, БЖ завжди в комплекті
Так, подивився старі фото - БП таки був, чогось думав, що він не вліз в коробку (БП під NUC лежить) та на вигляд як "не рідні".
LVladislavchik: 29.03.2023 00:07В подруги був 13" air на і7 8550u з дискреткою, здох за 40 днів роботи сумарно (глянув напрацювання по ссд), відвал проца, на олх загуглив просто ноути сяомі, практично усі якщо не з битими екранами, то також з відвалами.
Thinkpad T480 з і7-8550u працював більше року у знайомого з постійним навантаженням на CPU при компіляції, у мене декілька років на горищах, вишках при +35 без тіні - що я роблю не так? :rotate:
oleg@oleg-ThinkPad-T480:~$ sudo smartctl -a /dev/nvme0n1 | grep "Power On Hours"
Power On Hours: 8 842
oleg@oleg-ThinkPad-T480:~$ lscpu | grep "i7"
Назва моделі: Intel(R) Core(TM) i7-8550U CPU @ 1.80GHz
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator
На жаль з "коробочок" тільки мак міні з внутрішнім бж, тому доводиться визнавати що з точки зору зручності експтуатації мак міні сильно крутіше.
LVladislavchik
Member

Повідомлення

Alligator: 29.03.2023 04:32 що я роблю не так? :rotate:
Купуєш робочий інструмент, а не побрякушку? :rolleyes:
Я перед покупкою хуавея вибирав саме з нього і thinkpad e14/e15 gen2 на r5 4500u, різниця була в 100$ за аналогічну конфігурацію, автономність і охолодження, багато оглядів і форумів передивився саме про хуавеї, бо ніколи з ними не мав справу, то в людей нема нарікань на їх роботу, на відміну від сяомі.
Відповісти