ASRock A620M-HDV/M.2 — одна з перших материнських плат з набором логіки AMD A620

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASRock A620M-HDV/M.2 — одна з перших материнських плат з набором логіки AMD A620
Судя по фоткам - лютое овнище. Всего 6 фаз, которые ещё и без радиаторов, 2 слота под оперативку, минимум портов ЮСБ. А стоить этот бомж эдишн будет больше 100 баксов...
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ВРМ 4+2 без удвоителей и без радиаторов думаю максимум что выдержит это 7600, с 7700 уже есть сомнения.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 27.03.2023 13:32с 7700 уже есть сомнения.
А хто при здоровому глузді буде ставити Рузен 7 на "оце"?
Тут Рузен 3, чи Атлони (які надіюсь вийдуть) - максимум.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Sanьka

Да мало ли бывают экономики, а вот за 7600 я уверен потянет, тут на проц 4 фазы на дрмосах минимум по 50 ампер а то и больше, остальные две на soc уже на дискретных мосфетах но там и этого достаточно, возможности разгона нет так что не вижу проблем для шестиядерника или вы думаете они выпустили плату которая сейчас самый младший проц не вытянет?
Востаннє редагувалось 27.03.2023 13:50 користувачем Melofon, всього редагувалось 1 раз.
Pavel Lesunov
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Sanьka: 27.03.2023 13:40
Melofon: 27.03.2023 13:32с 7700 уже есть сомнения.
А хто при здоровому глузді буде ставити Рузен 7 на "оце"?
Тут Рузен 3, чи Атлони (які надіюсь вийдуть) - максимум.
з особистого досвіду скажу - багато хто. а коли кажеш їм що воно не призначене для цього, у відповідь отримуеш - "как так? он же есть в списке совместимости..." :mad:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Sanьka: 27.03.2023 13:40Тут Рузен 3, чи Атлони (які надіюсь вийдуть) - максимум.
І де ці проци, якщо:
материнські плати на його базі надійдуть у продаж наступного місяця.
?
Виробники ж випускають плати не задля того, щоб лежали на полицях, а задля продажу. Тому тут варто очікувати, що заявлять підтримку наявних, але лише 65Вт-процесорів.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 27.03.2023 13:48Да мало ли бывают экономики, а вот за 7600 я уверен потянет,
Якщо в списку підтримки будуть інші, то і інші потягне. Той список пишуть не від балди, а все таки запускають.
Інше питання що ті проци будуть працювати на граничній нижній частоті ...... ну кожному своє :)
SergN: 27.03.2023 14:09І де ці проци, якщо:
А я, що схожий на корпорацію АМД? Їм задавай питання.
FastBullet
Member

Повідомлення

Melofon: 27.03.2023 13:48 Sanьka

Да мало ли бывают экономики, а вот за 7600 я уверен потянет, тут на проц 4 фазы на дрмосах минимум по 50 ампер а то и больше, остальные две на soc уже на дискретных мосфетах но там и этого достаточно, возможности разгона нет так что не вижу проблем для шестиядерника или вы думаете они выпустили плату которая сейчас самый младший проц не вытянет?
Если посмотреть на плату, то видно место под крепление радиатора, ну и видно по компоновке врм, что 2 фазы (линии) питания просто не распаяли. Вполне вероятно, что будет плата на 6 линий и с дохленьким радиатором, тогда за 3-4к грн такую плату и можно брать.
А за125 долларов (5к гривен+20 процентов прибыль = 6к гривен), как бы даже смотреть не хочется.
По поводу ВРМ - конечно он слабый, но 7600 потянет, но дело ж в другом. Тут нужны тесты и желательно летом) И вот тут надо смотреть на температуру ВРМ, - и для кого-то температура 80-90 градусов - это норм ( на самом деле действительно штатный режим работы), а для кого-то и 60-70 градусов много. Я думаю будет такая же версия с дешманским радиатором и лучше брать уже ее или самому колхозить.
P.S. И тем более мы не видели версии других плат и цены на них)))
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FastBullet: 27.03.2023 14:17Если посмотреть на плату, то видно место под крепление радиатора, ну и видно по компоновке врм, что 2 фазы (линии) питания просто не распаяли. Вполне вероятно, что будет плата на 6 линий и с дохленьким радиатором, тогда за 3-4к грн такую плату и можно брать.
А за125 долларов (5к гривен+20 процентов прибыль = 6к гривен), как бы даже смотреть не хочется.
По поводу ВРМ - конечно он слабый, но 7600 потянет, но дело ж в другом. Тут нужны тесты и желательно летом) И вот тут надо смотреть на температуру ВРМ, - и для кого-то температура 80-90 градусов - это норм ( на самом деле действительно штатный режим работы), а для кого-то и 60-70 градусов много. Я думаю будет такая же версия с дешманским радиатором и лучше брать уже ее или самому колхозить.
P.S. И тем более мы не видели версии других плат и цены на них)))
В принципі так і є.
А вендор ще й скаже, що забезпечення охолодження - то завдання користувача. Хоч кондиціонер став та потужний кулер, що продуває також ВРМ.

Тому в конторах є люди які розуміються в цьому, а звичайний користувач може отримати бескоштовну пораду на overclockers.ua :super:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Sanьka: 27.03.2023 14:11Якщо в списку підтримки будуть інші, то і інші потягне. Той список пишуть не від балди, а все таки запускають.
Інше питання що ті проци будуть працювати на граничній нижній частоті ...... ну кожному своє
Какая наивность :D , в том то и дело что будут в поддержке и другие, но это не означает что они будут стабильно работать на своей максимальной частоте бо из-за перегрева будет троттлить проц, вы так говорите как будто такого никогда раньше небыло :gigi: Сколько уже видосов на Ютуб по это у поводу с платами без радиаторов на младших H чипсетах intel и A чипсетах AMD.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 27.03.2023 14:11Інше питання що ті проци будуть працювати на граничній нижній частоті
Melofon: 27.03.2023 14:34 но это не означает что они будут стабильно работать на своей максимальной частоте
А я про що писав? Треба уважніше читати пости опонента ;)
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Sanьka: 27.03.2023 14:11А я, що схожий на корпорацію АМД?
Ні, більше на фантазера, бо немає ніяких Атлонів на АМ5, а плати А620 вже на підході. Тому найближчим часом всі ці плати будуть населені умовним Райзеном 7600. І виробники це знають, тож розраховують на це, щоб не отримати 100%й вал повернень.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN: 27.03.2023 14:38І виробники це знають, тож розраховують на це, щоб не отримати 100%й вал повернень.
ну і прекрасно, тому що
Sanьka: 27.03.2023 14:11Якщо в списку підтримки будуть інші, то і інші потягне. Той список пишуть не від балди, а все таки запускають.
Інше питання що ті проци будуть працювати на граничній нижній частоті ...... ну кожному своє
Ще один "писака, не читака" :rotate:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Sanьka: 27.03.2023 14:40Ще один "писака, не читака"
А інший "писака" з біполярочкою чи просто ігнорувати його пости, як рандомні?
Sanьka: 27.03.2023 13:40Тут Рузен 3, чи Атлони (які надіюсь вийдуть) - максимум.
Sanьka: 27.03.2023 14:11Якщо в списку підтримки будуть інші, то і інші потягне.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Sanьka


Я прочитал,
Якщо в списку підтримки будуть інші, то і інші потягне.
, но если мать с работает в нагрузке с перегретым врм и проц при этом троттлит это же не значит что плата его вытягивает, пусть он даже есть в поддержке, материнка так даже гарантийный срок не проживёт.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN: 27.03.2023 14:43А інший "писака" з біполярочкою чи просто ігнорувати його пости, як рандомні?
Прикольно напевно виривати з контексту
Я ж писав
Sanьka: 27.03.2023 13:40А хто при здоровому глузді буде ставити Рузен 7 на "оце"?
З,І Не забудь поставити мінус, це допоможе тобі самоствердитись! :rotate:
Melofon: 27.03.2023 14:48, но если мать с работает в нагрузке с перегретым врм и проц при этом троттлит это же не значит что плата его вытягивает,
Якщо процессор працює в штатному режимі (а гранична нижня частота це також штатний режим) то це в межах норми(бо у проців давно же нема фіксованої штатної частоти як в часи Пнів4 чи К2Дуба).
Тому я і сказав що працювати буде все що в списку, але якщо людина в зоровому глузді, то звичайно не купить таку МП під Рузен7 тощо.
І пофіг що воно працювати буде, і пофіг що продають. Багато чого продають, але це не значить що треба це купляти.
Хммм, наче середньостатична публіка тут 30+ років, а розжовувати треба очевидні речі.
Востаннє редагувалось 27.03.2023 14:55 користувачем Sanьka, всього редагувалось 2 разів.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Sanьka: 27.03.2023 14:48А хто при здоровому глузді буде ставити Рузен 7 на "оце"?
Как уже писали выше таких горе-сборщиков просто уйма и это я на своем опыте говорю, работал в магазине, ладно райзен 7 а представь современный i7 на Н чипсете без радиаторов на врм, он то ещё больше жрет ;)
Востаннє редагувалось 27.03.2023 14:56 користувачем Melofon, всього редагувалось 1 раз.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Sanьka: 27.03.2023 14:48Я ж писав
Написав вже кучу взаємно протилежних меседжів, а потім хтось "вириває з контексту". Головне, що при цьому думки про самоствердження мінусами, тільки ж треба опонентів в дискусії в цьому звинуватити... :facepalm:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN: 27.03.2023 14:54Написав вже кучу взаємно протилежних меседжів,
Ні , нічого протилежного нема. Перечитай ще раз, пост Сообщение 27.03.2023 14:48
Якщо ти не можеш зрозуміти навіть розжоване, то я більше нічим не можу допомогти :dontknow:
xtbtch
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LordTornado: 27.03.2023 13:29 Предлагаю обсудить ASRock A620M-HDV/M.2 — одна з перших материнських плат з набором логіки AMD A620
Судя по фоткам - лютое овнище. Всего 6 фаз, которые ещё и без радиаторов, 2 слота под оперативку, минимум портов ЮСБ. А стоить этот бомж эдишн будет больше 100 баксов...
Понятно, тебе нужно 50 портов юсб, ну извини, бананів немає.
Відповісти