У Elden Ring додано трасування променів — продуктивність нижче, візуальні зміни мінімальні

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Kravan: 27.03.2023 14:50 В этом вы не правы. Напряжение на ядро падает, падает и теплопакет. Говорю, конкретные тесты ГПУ до 70 Хот спот до 75-77 градусов выше не бывает. и это в нагрузках.
Андервольт очень годная штука а именно 6900-6950 отлично и андервольтится и скейлится при этом. 10+ градусов температуры таким методом можно сбить абсолютно легко.

При андервольте также и кривая вентиляторов настраивается. Рекоммендую все таки хорошенько протестировать это дело, т.к. ваши данные не верны, или чип не готов хорошо андервольтится.

Без андервольта кривая вентилей не актуальна так чтобы вообще - приобретения не высоки а шум как взлетающий самолет - оно вам надо?

Неоднократно делал замеры во всем подряд. Пробуйте крутите.
Та власне що я пробував. Оте що в драйвері - то фактично офсет. Воно криву напруги всю зачіпає. Можна і 1В вліпити, от тільки і буст отримаєм відповідний. І навіть якщо пробувати компенсувати то іншим повзунком з макс частотою то вийде якийсь баш-на-баш в кращому випадку (в мене вийшло 1,08В при 2600). А в гіршому втрата швидкодії. Але це дало ті самі 289Вт і 75гр hot spot, що і на дефолтних. Крім як моральної сатисфакції "карта працює на 1,08В" резону не побачив.
МPT якісь кофіцієнти має, але в них розбиратись муторно і ліниво. AB може й дає доступ до кривої (не перевіряв), але буде вимагати прав адміна, що мені не підходить на постійне використання. Ітого, не андевольтиться воно нормально. Ну або в мене руки криві. А криву вентилів прописав через MPT і навіть при скиданні драйвера збережеться при перезавантаженні. На шум начхати, в 2D нуль обертів, а в забавках навушники.
А дельта в 5-7гр між ГПУ/Hotspot то взагалі фантастика.
Kravan
Member

Повідомлення

Геральт: 27.03.2023 15:12
Kravan: 27.03.2023 14:50 В этом вы не правы. Напряжение на ядро падает, падает и теплопакет. Говорю, конкретные тесты ГПУ до 70 Хот спот до 75-77 градусов выше не бывает. и это в нагрузках.
Андервольт очень годная штука а именно 6900-6950 отлично и андервольтится и скейлится при этом. 10+ градусов температуры таким методом можно сбить абсолютно легко.

При андервольте также и кривая вентиляторов настраивается. Рекоммендую все таки хорошенько протестировать это дело, т.к. ваши данные не верны, или чип не готов хорошо андервольтится.

Без андервольта кривая вентилей не актуальна так чтобы вообще - приобретения не высоки а шум как взлетающий самолет - оно вам надо?

Неоднократно делал замеры во всем подряд. Пробуйте крутите.
Та власне що я пробував. Оте що в драйвері - то фактично офсет. Воно криву напруги всю зачіпає. Можна і 1В вліпити, от тільки і буст отримаєм відповідний. І навіть якщо пробувати компенсувати то іншим повзунком з макс частотою то вийде якийсь баш-на-баш в кращому випадку (в мене вийшло 1,08В при 2600). А в гіршому втрата швидкодії. Але це дало ті самі 289Вт і 75гр hot spot, що і на дефолтних. Крім як моральної сатисфакції "карта працює на 1,08В" резону не побачив.
МPT якісь кофіцієнти має, але в них розбиратись муторно і ліниво. AB може й дає доступ до кривої (не перевіряв), але буде вимагати прав адміна, що мені не підходить на постійне використання. Ітого, неандевольтиться воно нормально. Ну або в мене руки криві. А криву вентилів прописав через MPT і навіть при скиданні драйвера збережеться при перезавантаженні. На шум начхати, в 2D нуль обертів, а в забавках навушники.
А дельта в 5-7гр між ГПУ/Hotspot то взагалі фантастика.
Ну тут скорее всего проблема конкретного чипа. У меня результат очень хороший вышел, даже при залоченном ФПС спецом замерял разница между 80-82 но градуса и 75-77 при нагрузке. Могу даже результатом поделится.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Kravan: 27.03.2023 15:24 Ну тут скорее всего проблема конкретного чипа. У меня результат очень хороший вышел, даже при залоченном ФПС спецом замерял разница между 80-82 но градуса и 75-77 при нагрузке. Могу даже результатом поделится.
Ем-м. Отут не зрозумів. Що значить при залоченому ФПС? При тестуванні ефективності розгону/андервольту всі локи знімаються ж.
Так, якщо можна, поділіться: результат в дефолті, в якихось умовних папугах (3D Mark чи будь-що до вподоби), напруга/частота/споживання/HotSpot t
Ну і те саме для андервольту
Kravan
Member

Повідомлення

Геральт: 27.03.2023 15:37
Kravan: 27.03.2023 15:24 Ну тут скорее всего проблема конкретного чипа. У меня результат очень хороший вышел, даже при залоченном ФПС спецом замерял разница между 80-82 но градуса и 75-77 при нагрузке. Могу даже результатом поделится.
Ем-м. Отут не зрозумів. Що значить при залоченому ФПС? При тестуванні ефективності розгону/андервольту всі локи знімаються ж.
Так, якщо можна, поділіться: результат в дефолті, в якихось умовних папугах (3D Mark чи будь-що до вподоби), напруга/частота/споживання/HotSpot t
Ну і те саме для андервольту
Без проблем! Вечером кину в личку результаты.
VideoWork
Junior
Аватар користувача
Звідки: Реальность

Повідомлення

лучше бы оптимизацию для 12-13 поколения интелов сделали, а то приходится отключать E-core для избежания фризов
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

продуктивність....в мене взагалі при активації рейтрейсінгу гра вилятає при завантаженні. :spy:

Отправлено спустя 1 минуту 4 секунды:
VideoWork: 27.03.2023 18:19 лучше бы оптимизацию для 12-13 поколения интелов сделали, а то приходится отключать E-core для избежания фризов
что-то я никаких фризов ни в одной игре не обнаруживаю
VideoWork
Junior
Аватар користувача
Звідки: Реальность

Повідомлення

lividum: 28.03.2023 09:36 продуктивність....в мене взагалі при активації рейтрейсінгу гра вилятає при завантаженні. :spy:
взагалi нiяких проблем при активації RTX
Відповісти