Системні плати AMD A620 будуть позбавлені підтримки PCI-E 5.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Зараз і PCI-E 4.0 ще пошукати сценарії де пригодиться. А що там про 5.0 казати
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Эти юзверы вообще охренели,мы им и то и это :laugh: ,а они все не хотят брать за оверпрайз.Нате вам,огрызок без очень(нет) нужного pcie5 :lol: .
tolian66
Junior

Повідомлення

Ну да неособо оно и нужно. Ну максимум в бюджетном можно под m2 от проца развести линии 5 версии, на будуюшее так сказать.
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Геральт: 26.03.2023 13:27 Зараз і PCI-E 4.0 ще пошукати сценарії де пригодиться. А що там про 5.0 казати
Під відухи з порізаними лініями PCi-e (RX6600/6600XT etc)
FastBullet
Member

Повідомлення

Теперь А620 = Х570
Очень так даже неплохо )))
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Anyway, "це мєрзость" © :-/
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Джон_Иваныч: 26.03.2023 13:57
Геральт: 26.03.2023 13:27 Зараз і PCI-E 4.0 ще пошукати сценарії де пригодиться. А що там про 5.0 казати
Під відухи з порізаними лініями PCi-e (RX6600/6600XT etc)
Вони не підтримують 5.0. А 4.0 в А620 буде.
Ну але так, під ті обрубки та ще для поціновувачів бенчів SSD.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Геральт: 26.03.2023 13:27Зараз і PCI-E 4.0 ще пошукати сценарії де пригодиться. А що там про 5.0 казати
Але водночас в нові збірки купівля девайсів без підтримки того ж 4.0 вже виглядає недоцільною, якщо тільки це не дуже економ-збірка.
Ну і не забуваємо, що в нових відяхах водорозділ ширини РСІе х16 і х8 щоразу проходить все вище в модельному ряду.
Ну а про 5.0 ще дійсно рано розмовляти, поки виникнуть натяки на його необхідність, то поточне залізо і без цього критерію застаріє.
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

SergN: 26.03.2023 14:07
Геральт: 26.03.2023 13:27Зараз і PCI-E 4.0 ще пошукати сценарії де пригодиться. А що там про 5.0 казати
Але водночас в нові збірки купівля девайсів без підтримки того ж 4.0 вже виглядає недоцільною, якщо тільки це не дуже економ-збірка.
Ну і не забуваємо, що в нових відяхах водорозділ ширини РСІе х16 і х8 щоразу проходить все вище в модельному ряду.
Ну а про 5.0 ще дійсно рано розмовляти, поки виникнуть натяки на його необхідність, то поточне залізо і без цього критерію застаріє.
О чем вы говорите? :lol:
Даже сейчас обычному пользователю 2500+- чтение ссд поза глаза.
Самсунги 960,970 бестбай,980 повооще предел мечтаний :beer:
Про видяхи,половина на 1660+- остальные 3060-3070 им пси4 с головой
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

DTS2: 26.03.2023 14:13
SergN: 26.03.2023 14:07
Але водночас в нові збірки купівля девайсів без підтримки того ж 4.0 вже виглядає недоцільною, якщо тільки це не дуже економ-збірка.
Ну і не забуваємо, що в нових відяхах водорозділ ширини РСІе х16 і х8 щоразу проходить все вище в модельному ряду.
Ну а про 5.0 ще дійсно рано розмовляти, поки виникнуть натяки на його необхідність, то поточне залізо і без цього критерію застаріє.
О чем вы говорите? :lol:
Даже сейчас обычному пользователю 2500+- чтение ссд поза глаза.
Самсунги 960,970 бестбай,980 повооще предел мечтаний :beer:
Я там чітко написав, про що говорю. Якщо не "мєчтать на прєдєлє" про Самсунг, то можна було помітити текст про відяхи ;)
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Я вообще никакой разницы на глаз не вижу между безбуферным ссд pcie 3.0 с 1500 Мб\с, и например samsung 980 pro. В бенчах красиво конечно, а на глаз одинаково. Переходя на ам5, сознательно отказался от покупки платы с pcie 5.0 x16, хотя был бы непротив, если бы они вырезали pcie 5 под ссд и кинули все таки на видуху pcie 5.0.
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

SergN: 26.03.2023 14:16
DTS2: 26.03.2023 14:13

О чем вы говорите? :lol:
Даже сейчас обычному пользователю 2500+- чтение ссд поза глаза.
Самсунги 960,970 бестбай,980 повооще предел мечтаний :beer:
Я там чітко написав, про що говорю. Якщо не "мєчтать на прєдєлє" про Самсунг, то можна було помітити текст про відяхи ;)
Про влажные фантазии там нет ни слова, самсунг в качестве примера. К слову про видяхи тоже написано,читаем внимательно :super:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

DTS2: 26.03.2023 14:29Про влажные фантазии там нет ни слова

Залишилося процитувати, де ж я писав про ці "влажні" :)
К слову про видяхи тоже написано,читаем внимательно :super:
Я цитував весь текст. Нічого там про відяхи не було на той момент. А зараз дописано задля того, щоб було. Ну і загалом, якщо намагаєшся подискутувати з кимось, беручи за базу його текст, то варто розібратися, яку думку в ньому доноситься, і чітко свою позицію відображати, чи то оспорюєш, чи підтримуєш.
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

SergN: 26.03.2023 14:39
DTS2: 26.03.2023 14:29Про влажные фантазии там нет ни слова

Залишилося процитувати, де ж я писав про ці "влажні" :)
К слову про видяхи тоже написано,читаем внимательно :super:
Я цитував весь текст. Нічого там про відяхи не було на той момент. А зараз дописано задля того, щоб було. Ну і загалом, якщо намагаєшся подискутувати з кимось, беручи за базу його текст, то варто розібратися, яку думку в ньому доноситься, і чітко свою позицію відображати, чи то оспорюєш, чи підтримуєш.
Іноді варто почекати а не писати . Там думка можє бути виснована болеє обьємно...
І де я взагалі щось оспорював? :lol:
Там все в формате ИМХО
ascord
Member
Звідки: Нарния

Повідомлення

Чето а620 все никак не родят, так же как и 4070
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DTS2: 26.03.2023 14:13О чем вы говорите?
Даже сейчас обычному пользователю 2500+- чтение ссд поза глаза.
Это только так кажется я тоже так думал. А потом попробовал с новой сборкой 7000 скорость и 1iops и разница заметна.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 26.03.2023 14:57
DTS2: 26.03.2023 14:13О чем вы говорите?
Даже сейчас обычному пользователю 2500+- чтение ссд поза глаза.
Это только так кажется я тоже так думал. А потом попробовал с новой сборкой 7000 скорость и 1iops и разница заметна.
В яких сценаріях? Бо я між сата ссд і nvme sams evo 970 pro побачив ну прям суперрізницю тільки коли архів з лінягою разархівовував. Там різниця була в рази. А ось в іншому - ну таке. 20-30% різниці в швидкості завантаження вінди чи іграшок - не так помітні. Між 3500 і 7000 взагалі не відчув. З секундоміром не стояв, але купа відосіків на ютубі тому підтвердження.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

SergN: 26.03.2023 14:07 Але водночас в нові збірки купівля девайсів без підтримки того ж 4.0 вже виглядає недоцільною, якщо тільки це не дуже економ-збірка.
Ну і не забуваємо, що в нових відяхах водорозділ ширини РСІе х16 і х8 щоразу проходить все вище в модельному ряду.
Ну а про 5.0 ще дійсно рано розмовляти, поки виникнуть натяки на його необхідність, то поточне залізо і без цього критерію застаріє.
Та 4.0 в нових материнках вже мабуть повсюди (хоча не аналізував весь модельний ряд), навіть в дешмані.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Геральт: 26.03.2023 15:11
SergN: 26.03.2023 14:07 Але водночас в нові збірки купівля девайсів без підтримки того ж 4.0 вже виглядає недоцільною, якщо тільки це не дуже економ-збірка.
Ну і не забуваємо, що в нових відяхах водорозділ ширини РСІе х16 і х8 щоразу проходить все вище в модельному ряду.
Ну а про 5.0 ще дійсно рано розмовляти, поки виникнуть натяки на його необхідність, то поточне залізо і без цього критерію застаріє.
Та 4.0 в нових материнках вже мабуть повсюди (хоча не аналізував весь модельний ряд), навіть в дешмані.
Та це згадалась свіжа тема вибору нової материнки під АМ4 і розгляд купівлі В450. Той випадок, коли для покупця - все ще нова, але вибір такого має обумовлюватися лише аргументом економії.
Відповісти