Відеокарта Radeon RX 7900 XTX розігнана до 3390 МГц «під водою»

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Відеокарта Radeon RX 7900 XTX розігнана до 3390 МГц «під водою»
І навіть так 4090 фє її покарала...
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Відеокарта Radeon RX 7900 XTX розігнана до 3390 МГц «під водою»

воно прикольно, але мені здається оверклокери воюють не в ту сторону. мені більше подобаються досягнення в питанні андервольтингу.
за цією гонкою терафлопсів і битвою альфа самки та альфа-самця(Лізи та Дженсена) на різних виставках з фанфарами я тільки недавно зміг второпати, що не не вийшло такої гри, для якої мені довелося б підняти PL моєї 3060ті вище 50%(100W)
спойлер
тут варто зауважити що мова йде про 1080р\60фпс, та налаштуваннях графіки, які дають різницю з максимальними та променями лише при порівнянні скріншотів
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Павло
Те що покарала в синтетиці півбіди. 650Вт от де проблема.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Шкода що без EVC можливості розгону так сильно обмежені :weep:
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Павло: 25.03.2023 13:28 Предлагаю обсудить Відеокарта Radeon RX 7900 XTX розігнана до 3390 МГц «під водою»
І навіть так 4090 фє її покарала...
Просто нагадаю, шо амд для 4090 конкурента і не випускала :lol:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

KYDRAM: 25.03.2023 14:02
Павло: 25.03.2023 13:28 Предлагаю обсудить Відеокарта Radeon RX 7900 XTX розігнана до 3390 МГц «під водою»
І навіть так 4090 фє її покарала...
Просто нагадаю, шо амд для 4090 конкурента і не випускала :lol:
так написали ніби могла но не захотіла :D
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

kalakawa
та бо ще в історії для середньостатистичного споживача не випускали процессорів здатних зжерти 350ват. тому і да, оверклокінг зараз перетворився на пошуки найнижчих вольтажів без втрати продууктивності.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

_Slavko_: 25.03.2023 14:08 kalakawa
та бо ще в історії для середньостатистичного споживача не випускали процессорів здатних зжерти 350ват. тому і да, оверклокінг зараз перетворився на пошуки найнижчих вольтажів без втрати продууктивності.
Overclocking is the term for increasing a component's CPU (Central Processing Unit or computer hardware) to speed up its performance.
я думаю що все ж таки оверклокери займаються не даунвольтингом
xtbtch
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KYDRAM: 25.03.2023 14:02
Павло: 25.03.2023 13:28 Предлагаю обсудить Відеокарта Radeon RX 7900 XTX розігнана до 3390 МГц «під водою»
І навіть так 4090 фє її покарала...
Просто нагадаю, шо амд для 4090 конкурента і не випускала :lol:
Она бы так же конкурентно не тянула 4к60 фпс с лучами, а стоила бы в два раза дешевле, получается что амд не выпустил карту, а уже выиграла, проиграли как обычно фанаты куртки с переплатой и низким фпс
Kravan
Member

Повідомлення

xtbtch: 25.03.2023 14:17
KYDRAM: 25.03.2023 14:02

Просто нагадаю, шо амд для 4090 конкурента і не випускала :lol:
Она бы так же конкурентно не тянула 4к60 фпс с лучами, а стоила бы в два раза дешевле, получается что амд не выпустил карту, а уже выиграла, проиграли как обычно фанаты куртки с переплатой и низким фпс
Это :lol: :lol: :lol:

Фанаты куртки с низким ФПС)))
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 25.03.2023 13:36 я тільки недавно зміг второпати, що не не вийшло такої гри, для якої мені довелося б підняти PL моєї 3060ті вище 50%(100W)
RTX3060Ti андервольтять по іншій причині, щоб відвальні чіпи Hynix довше протягнули до попадоса на бабки (поїздки до СЦ і повну заміну Hynix на Samsung :D
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Cupertino

Повідомлення

Видеокарты догоняют центральные процессоры по частоте? И ведь не использовался проприетарный 12 пиновый коннектор, работающий на соплях! Много места сэкономил на текстолите, Хуанито :lol: ? Покупатели виноваты за работу твоих рукожопых поставщиков?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Значить у майбутньому слід очікувати відеокарт на базі чіплетів із 1300 мінімум ват. Сам чіплет теж повинен щось споживати, та й практика показує що передові літографічні процеси це геть не запорука меншого споживання та тепловиділення, а отже легко >1400 ват.
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 25.03.2023 22:05
kalakawa: 25.03.2023 13:36 я тільки недавно зміг второпати, що не не вийшло такої гри, для якої мені довелося б підняти PL моєї 3060ті вище 50%(100W)
RTX3060Ti андервольтять по іншій причині, щоб відвальні чіпи Hynix довше протягнули до попадоса на бабки (поїздки до СЦ і повну заміну Hynix на Samsung :D
если гпу андервольтить температуры памяти тоже падают?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

kalakawa: 25.03.2023 13:36 воно прикольно, але мені здається оверклокери воюють не в ту сторону. мені більше подобаються досягнення в питанні андервольтингу.
Оверклокери займаються підняттям, частот та напруги, сама етимологія терміну вказує, логічно припустити що андервольтингом повинні займатись "андерклокери". Можливі дійсно настали часи помірного домашнього розгону, коли з відеокарт все витискають при попередньому пониженню напруги. Це точно не ортодоксальний напрямок оверклокінгу і точно ноги ростуть від майнерів, саме від них пішла в маси манера досягати результату за меншої напруги.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Kashtan
Так разве плохо, что ли? Производительность неизменна а нагрев-шум меньше. У самого дома в компе в разгоне только память, CPU и GPU в стоке - производительности хватает.
Відповісти