Valve представила Counter-Strike 2. Тестування вже розпочалося

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

мені кс го після 1.6 не зайшла, хоча я її взяв, ще коли вона була платною. Коли вийде кс-2, то спробую, може сподобається. Не бачу нічого поганого в тому, що виходять такі ігри. Кому не подобається, хай проходить повз, як я з кс го :laugh:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

mkx1234: 23.03.2023 12:07 Реальных изменений графики я не увидел, кроме дыма)). Кс го 1,2, сорс все это одно и тоже. Кс-у любому до графики той же варзоны даже на минималках как до Киева рачки. Да, когда то были игры типа Анриал торнамент и квейк арена где целились перекрестием, но время идет, а в кс по прежнему крестиком , точкой наводятся, бред сивой кобылы. В любой игре, батл филд, дейз, арма и не таких известных шутеров целятся мушкой,(вид из глаз), в валве придурки считают что в самом лучшем в мире шутере все пушки стреляют от бедра, а прицел есть только на снайперке и ауге. Это было прикольно в 2000-х , 20 лет прошло, делают кс2 для ценителей , олдфагов. Новое поколение, туда даже не смотрит, племяннику показывал кс го, после апекса, овервотча - говорит чтоэто за "г" графон...
Таже дотка, за 10 лет графически очень похорошела, валве могут, но видимо не хотят. Кс должен быть каноническим, тоесть убогим на вид, запускаться на калькуляторах...
Ви вхопилися за ці дрібниці і роздули з них проблему. CS не позиціонувався ніколи, як реалістичний шутер. За реалізмом у Squad та Insurgency, але ви їх не згадали а попсові аркадні КОД і аркадну батлу, де взагалі можна бігати по крилу літаючого літака :weep: Щодо графи, то займатися графічним онанізмом поганий тон серед геймерів, люблять ігри в першу чергу не за графу. Ваш племінник напевно знехтував величезним пластом класики, яка не отримала ремейків - я йому можу лише поспівчувати. Той сучасний конвеєр однакових ігрових механік викликає поступову апатію, а ігри з такою собі жахливою графікою приносять багато задоволення через цікаві оригінальні ідеї.

Відправлено через 5 хвилин 9 секунд:
FANAT7: 23.03.2023 10:59 Не понимаю, для кого делают графон в фпс играх, для заводчан? Выглядит так, как будто они туда еще и лучи впихнут, а для чего? Все про будут играть на минималках, как и играли, ведь главное это фпс и стабильный фреймрейт.

Подобные обновы, где просто меняют графон - мне ес чесно непонятны вообще.

А рассеивание дыма при стрельбе вообще, как по мне убивает смысл смока. Если остался 1в2, один может прошивать смок, тем самым светить второму где находится противник.

Мое мнение: если они смоки оставят такими же, как показали - то это будет кс сорс без компетитива, чисто для подпивасов после работки с лучами поиграть.
В часи CS 1.6 смок вважався ознакою слабких гравців, і чим частіше юзали тим менший скіл. Думаю зараз вже занадто часто юзають смок, всі в раунді накуплять смоку і одночасно його юзають. Звісно так простіше перекрити всі підходи до пленту смоками і сидіти вичікувати. Тепер значення того спаму смоком трішки збалансується, а то гра ставала вже більш прогнозованою

Відправлено через 4 хвилини 39 секунд:
Kassatka: 22.03.2023 21:19
DEF__IniT__: 22.03.2023 20:35 Я б розділив це звання між всіма "3 в ряд" і клікерами
Клікери дійсно одні з найтупіших ігор, але ніхто ж не задрочує в один і той же клікер місяцями й роками, й не обирає фах кіберспортсмена по галузі клікерів. А якщо зіграти в клікер кілька разів і потім покинути, то можна зустріти цікавий сюжет і гумор й це не витягне з тебе чимало сил. Моя перша гра, яку я відважився купити в Стімі - був саме клікер за 17 грн. про передвиборчі перегони Порошенка й Зеленського. Доволі цікава гра з хорошим гумором вийшла як за 17 гривень на один день, жаль що її продаж у Стімі прибрали, лише сторінка в спільноті Стім лишилася і куплена гра в мене в бібліотеці не зникла. Потім ще таку ж подібну гру про перегони Байдена й Трампа купив, теж непогано. І клікер про типове життя рашкованського ватника - не менш цікава як на один день приколотися.
Ігри "три в ряд", як на мене, найпростіша й назручніша річ вбити час в дорозі зі смартфоном у руках поряд з різними сканвордами. Не бачу сенсу купляти дорогий смартфон для складних ігор і ризикувати, тягаючи його з собою. Хоча звісно куди краще почитати щось, в тому числі fb2-рідером якщо з мобільним інтернетом проблеми , або ж зіграти в го, шахи, шашки чи подібні логічні ігри на смартфоні. Я за менше року досвіду зі смартфоном "три в ряд" на ньому не грав, додаток для гри в го на смартфон купив, але майже не грав, слухати скачаний ютуб припинив через глючні наушники, в основному читаю новини й книги. А от на компі свого часу в багато різних ігор "три в ряд" грати пробував, переважно якщо не треба сильно напружуватися з часовим лімітом, а грати на розслабоні. Тож можете й мене вважати деградантом. :laugh: Але в будь-якому разі я ніколи не відносив "три-в-ряд" до улюблених жанрів, в які полюбляю грати найчасше й на тривалій основі, а не день-два одну гру пройти.

Відправлено через 10 хвилин 13 секунд:
Павло: 22.03.2023 20:52 Я такого відвертого флуду ще не бачив, пише, що люди які грають кс деграданти... Но він ніразу не грав... тупо максимально відвертий вкид і провокація :rotate:
Я грав в своєму житті в Half-Life після купівлі першого компа, а також з друзями по локалці в древній Counter-Strike десь в 2008-2011 році не знаю версія 1.6 чи яка там інша, мені цього вистачило, щоб на все життя зрозуміти, що шутери - найбільш деградантський поганий жанр, що не варто й пробувати інші шутери. Ну а на CS: GO качу найбільшу бочку через те, що це найбільш популярна гра на Стімі й через те, що загальновідомий факт, яке токсичне ком'юніті в найбільш популярних CS: GO та Dota 2, навіть ніколи не граючи в ці ігри все рівно не раз перетнешся. Але Dota 2 хоча б позашлюбний нащадок найвеличнішого Warcraft 3, а не шутера.
Нічого деграданського в тому жанрі немає, просто ви його погано знаєте. Ви ще б порівняли шахмати і лук, а потім б розповідали, що нам не треба стрільці на міжнародних змаганнях
madjihad
Junior

Повідомлення

Тим часом в Esportal (CS:GO матчмейкінг платформа зі значною частиною дев команди з України) вже додали підтримку CS2: https://esportal.com/en/cs2
Відповісти