Valve представила Counter-Strike 2. Тестування вже розпочалося

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

мені здається, чи новий "графоній" який вони хвалять виглядає гірше за їхній же Portal 2 2011 року?
TerryCone
Member

Повідомлення

Kassatka
От коли шутери будуть грати у VR замість клавомишки з геймерським автоматом чи пістолетом в руках, тоді, думаю, шутери стануть дійсно по-справжньому корисні для військової підготовки, хоча якщо не в плані цілитись, а в плані командної роботи на місцевості та роботи з прикриття по ворогу, який відстрілюється, певні навички можливо дає й сьогодні. А твердість руки при прицюлюванні, врахування балістики, віддачі й інших особисто я уяви не маю яких параметрів у шутерів може теж бути корисним у випадку якщо шутер більш реалістичний, ніж казуальний.
Слухай... А ти взагалі щось коли небудь чув про такі речі, як ото Страйкбол чи Пейнтбол? ;) :lol:
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Gold_Star
Габен же сам сказал, что не может позволить себе потерять секту школьников на калькуляторах. Графика в этой игре не главное. На первом месте скины.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

The_Rusik: 23.03.2023 08:12 Gold_Star
Габен же сам сказал, что не может позволить себе потерять секту школьников на калькуляторах. Графика в этой игре не главное. На первом месте скины.
И лутбоксы.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Как-то все выглядит слишком ярко и мультяшно.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

TerryCone: 23.03.2023 07:48 Kassatka
От коли шутери будуть грати у VR замість клавомишки з геймерським автоматом чи пістолетом в руках, тоді, думаю, шутери стануть дійсно по-справжньому корисні для військової підготовки, хоча якщо не в плані цілитись, а в плані командної роботи на місцевості та роботи з прикриття по ворогу, який відстрілюється, певні навички можливо дає й сьогодні. А твердість руки при прицюлюванні, врахування балістики, віддачі й інших особисто я уяви не маю яких параметрів у шутерів може теж бути корисним у випадку якщо шутер більш реалістичний, ніж казуальний.
Слухай... А ти взагалі щось коли небудь чув про такі речі, як ото Страйкбол чи Пейнтбол? ;) :lol:
Да там жирный троль, который играет в стратегии в 3фпс
Blackintrad
Junior

Повідомлення

Закономірний розвито гри, який напрошувався вже років 5-6.
Кіберкотлети зустрінуть з радістю, бо це їх хліб і вибору ніхто не дає. Нагадаю, що всі не любили КС:ГО на початку і пророкували, що спорт залишиться в 1.6, а КС:ГО буде щось типу КС:Сорс (може не правильна назва, забув).
Популярність КС зумовлена майже ідеальною збалансованістю. Майже жодна інша гра не дає аналогічних можливостей, коли не має умовної вундервафлі та рандому щодо респавну, дропу і тд.
Щодо комюніті... воно аналогічне у всіх популярних іграх. Грав колись в цивілізацію 6 рейтингові матчі.... здавалось би елітний клуб стратегів, які призерають "тупі" стрілялки і грають в богоподібну гру для еліти. Аналогічний флейм, булінг і анманерність. Це просто невід'ємний атрибут всіх змагальних дисциплін починаючи з комп'ютерних ігор і закінчуючи реальний спорт (багато в дитинстві поїздив на різні змагання з волейболу).
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 22.03.2023 20:39 рассеять дым с помощью автомата или гранаты - это кринж...
Это теперь не дым, а волосатый комок. Кс го давно в кринж скатился, это кульминация
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Не понимаю, для кого делают графон в фпс играх, для заводчан? Выглядит так, как будто они туда еще и лучи впихнут, а для чего? Все про будут играть на минималках, как и играли, ведь главное это фпс и стабильный фреймрейт.

Подобные обновы, где просто меняют графон - мне ес чесно непонятны вообще.

А рассеивание дыма при стрельбе вообще, как по мне убивает смысл смока. Если остался 1в2, один может прошивать смок, тем самым светить второму где находится противник.

Мое мнение: если они смоки оставят такими же, как показали - то это будет кс сорс без компетитива, чисто для подпивасов после работки с лучами поиграть.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Blackintrad: 23.03.2023 10:32 Щодо комюніті... воно аналогічне у всіх популярних іграх. Грав колись в цивілізацію 6 рейтингові матчі.... здавалось би елітний клуб стратегів, які призерають "тупі" стрілялки і грають в богоподібну гру для еліти. Аналогічний флейм, булінг і анманерність. Це просто невід'ємний атрибут всіх змагальних дисциплін починаючи з комп'ютерних ігор і закінчуючи реальний спорт (багато в дитинстві поїздив на різні змагання з волейболу).
Все це вписується в старий баян концепцію:
спойлер
Зображення
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kassatka: 22.03.2023 20:37
oversmoke: 22.03.2023 20:33 А что там не так с этим GO? А то не довелось играть в него. Сильно хуже 1,6?
На щастя мені теж не доволося грати в нього, й сподіяваюсь ніколи не доведеться. Проте ця гра за рахунок своєї популярності й свого контингенту продукує стільки низькопробного контенту направо й наліво, що й за залізним занавісом не сховаєшся.
«Я Пастернака не читал, но осуждаю». Зрозуміло ...
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Реальных изменений графики я не увидел, кроме дыма)). Кс го 1,2, сорс все это одно и тоже. Кс-у любому до графики той же варзоны даже на минималках как до Киева рачки. Да, когда то были игры типа Анриал торнамент и квейк арена где целились перекрестием, но время идет, а в кс по прежнему крестиком , точкой наводятся, бред сивой кобылы. В любой игре, батл филд, дейз, арма и не таких известных шутеров целятся мушкой,(вид из глаз), в валве придурки считают что в самом лучшем в мире шутере все пушки стреляют от бедра, а прицел есть только на снайперке и ауге. Это было прикольно в 2000-х , 20 лет прошло, делают кс2 для ценителей , олдфагов. Новое поколение, туда даже не смотрит, племяннику показывал кс го, после апекса, овервотча - говорит чтоэто за "г" графон...
Таже дотка, за 10 лет графически очень похорошела, валве могут, но видимо не хотят. Кс должен быть каноническим, тоесть убогим на вид, запускаться на калькуляторах...
Samilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков (Украина)

Повідомлення

mkx1234
Тому КС оновило рекорд гравців, що "ніхто в неї не грає"
Стрільба через приціл на екрані не погано і не добре, а просто є
Rex
Member

Повідомлення

Ця гра ніколи не помре! :super:
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

то чувство когда смотришь геЙмплейные ролики на ютубе, и задаешся вопросом это новый кс или старый , 0 изменений, выкрутили яркость и дым.вот и все изменения, тотже шлак
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

lamer02: 22.03.2023 22:15 Ну что , теперь не поиграть на 8800 gtx ? Теперь нужна будет 660 минимум или сделают режим картошки как в арке/расте :dontknow: ?
Режим картошки с помощью nvidia profile inspector включается, и по старинке, куча мусорных кваров

Отправлено спустя 11 минут 33 секунды:
Я готовий платити гроші, за фільтр від москалів. Абсолютно кожна гра з ними на +w (На жаль, це тільки вологі мрії) Очікую, вже хоть якусь симуляцію багатопоточності(для клієнтів та серверів) і більше cvar, щоб хоть щось можно було нормально налаштувати.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FANAT7: 23.03.2023 10:59 Не понимаю, для кого делают графон в фпс играх, для заводчан? Выглядит так, как будто они туда еще и лучи впихнут, а для чего? Все про будут играть на минималках, как и играли, ведь главное это фпс и стабильный фреймрейт.

Подобные обновы, где просто меняют графон - мне ес чесно непонятны вообще.

А рассеивание дыма при стрельбе вообще, как по мне убивает смысл смока. Если остался 1в2, один может прошивать смок, тем самым светить второму где находится противник.

Мое мнение: если они смоки оставят такими же, как показали - то это будет кс сорс без компетитива, чисто для подпивасов после работки с лучами поиграть.
Так ви і є підпивас! Суть обнови спрощення роботи для програмістів + нарешті багатопоток… А дим можна поміняти в любий момент…
freezers
Junior

Повідомлення

Взагалі не розумію про яке токсичне комьюніті йде мова в кс.
Граю на рангах "два калаша"-"біг стар", не було ніяких токсік ситуацій ні разу.
Коли в 2015 ще трохи в доту грав - так там да, в кожній грі якийсь треш.
Кс прям радикально відрізняється
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

TerryCone: 23.03.2023 07:48 Kassatka
Слухай... А ти взагалі щось коли небудь чув про такі речі, як ото Страйкбол чи Пейнтбол? ;) :lol:
Звичайно, дуже корисні речі в сьогоднішніх реаліях, просто це спортивні ігри в реальному житті, а я тут розмірковував як комп'ютерні ігри для корисних навичок застосувати й чого приховувати, тут я можу розмірковувати лише з точки зору далекого від реалій ламера.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Читая ветку про CS, в очередной раз делаю вывод, что большинство присутствующих абсолютно не понимают, что такое CS. Еще на серьёзных щах сравнивают с батлой, калдой и, прости Господи, осадой радуги.
Відповісти