Halo Infinite більше не запускається на 3-гігабайтних відеокартах

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
VRoman
Member
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

taras_cs: 22.03.2023 22:27 З вашою локацією (США) гріх жалітися. В вас відеомапи коштують на 20% дешевше ніж в Польщі.
Мозги у майков не должны отключаться из-за локации сотрудников в США. Я конечно понимаю, что это классический стереотип, но всё же. :gigi:
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

В момент, когда уже всё улучшено и исправлено, патчи начинают ухудшать. "Что здесь необычного?" © Надеюсь, у тех кто играет в лицензию, есть опция остаться на предыдущей версии.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Kassatka: 22.03.2023 16:16
adsdsome: 22.03.2023 15:40 Запахло завистью и бедностью :spy:
Так у мене зависть до декадентських жанрів шутерів, екшенів, MOBA, ММОРПГ та донатних помийок, які незаслужено страшенно популярні в той час, коли мій улюблений більш елітний в плані мислення жанр RTS перебуває в страшенному занепаді й нові ігри майже не випускають, та й узагалі стратегії нині не надто популярні у молоді. Якби RTS не перебували в такій дупі, то мені було б куди байдужіше до таких жанрів.

Відправлено через 13 хвилин :
Ekz0rcyst: 22.03.2023 15:49 Дуже необережно накинули на вентилятор, - самі замастились. :gigi:
P.S. Не сприймайте на власний рахунок. ;)
Головне, щоб життя бурлило. ;)
Виявлється є елітні і не елітні жанри :facepalm: . Цікава ваша реакція, якщо скажуть, що вашим ртс далеко до всяких головоломок :weep: Бо там треба ще більше думати, а ситуації ще більш не типові :laugh:
Здагадуюся ви не чули про тактичні шутери, які не сильно від стратегій відрізняються
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

MqM: 25.03.2023 17:44 Цікава ваша реакція, якщо скажуть, що вашим ртс далеко до всяких головоломок :weep: Бо там треба ще більше думати, а ситуації ще більш не типові :laugh:
Ну я визнаю, що така думка цілком аргументована, тож має право на існування і я маю її поважати. Я й не стверджую, що стратегії єдиний елітний жанр чи найелітніший з усіх елітних. І такий жанр як головоломки навряд чимось винен у занепаді жанру RTS - щось не чути, щоб головоломки випускали як дуже дорогі графонисті ААА-ігри з променями та DLSS, також не видно, щоб головоломки займали високі місця серед ігор в рейтингах популярності. Я поважаю досить багато жанрів та окремих ігор з тих у які не граю, або до яких не доходили руки.
MqM: 25.03.2023 17:44 Здагадуюся ви не чули про тактичні шутери, які не сильно від стратегій відрізняються
Так, визнаю, не чув. :-/ Бо для мене всі шутери - це абсолютно темний ліс. От щойно почитав у вікіпедії, так це дійсно ігри набагато більш просунуті за шутери класичні, де танкують напролом, відстрілюють тисячі й тисячі кріпів, натомість отримують незначні ушкодження, які легко лікуються "аптечками". Ураховуючи, що чимало стратегій навпаки бувають досить попсовими й ширпотребними, то так тут цілком можна порівнювати. Хоча все рівно залишається WASD-геймлей, тож для мене залишається чимось принципово чужим, про що я й не можу скласти повного уявлення.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Kassatka: 26.03.2023 14:53
MqM: 25.03.2023 17:44 Цікава ваша реакція, якщо скажуть, що вашим ртс далеко до всяких головоломок :weep: Бо там треба ще більше думати, а ситуації ще більш не типові :laugh:
Ну я визнаю, що така думка цілком аргументована, тож має право на існування і я маю її поважати. Я й не стверджую, що стратегії єдиний елітний жанр чи найелітніший з усіх елітних. І такий жанр як головоломки навряд чимось винен у занепаді жанру RTS - щось не чути, щоб головоломки випускали як дуже дорогі графонисті ААА-ігри з променями та DLSS, також не видно, щоб головоломки займали високі місця серед ігор в рейтингах популярності. Я поважаю досить багато жанрів та окремих ігор з тих у які не граю, або до яких не доходили руки.
MqM: 25.03.2023 17:44 Здагадуюся ви не чули про тактичні шутери, які не сильно від стратегій відрізняються
Так, визнаю, не чув. :-/ Бо для мене всі шутери - це абсолютно темний ліс. От щойно почитав у вікіпедії, так це дійсно ігри набагато більш просунуті за шутери класичні, де танкують напролом, відстрілюють тисячі й тисячі кріпів, натомість отримують незначні ушкодження, які легко лікуються "аптечками". Ураховуючи, що чимало стратегій навпаки бувають досить попсовими й ширпотребними, то так тут цілком можна порівнювати. Хоча все рівно залишається WASD-геймлей, тож для мене залишається чимось принципово чужим, про що я й не можу скласти повного уявлення.
До речі ви грали у Портал 2 чи там Tomd Raider? Це пазл екшени, які деколи не хило заставляють подумати. Ну Shadow of Tomb Raider доволі графониста гра на свій час, там і рейтрейсінг є.
Щодо тактичних шутерів це просто часто вигляд від першого лиця, ось і вся різниця, хоча карта з подіями часто присутня. Або ж вас точно здивує такий мікс стратегії і шутера, як Natural Selection 2 і подібні до нього
Відповісти