Nvidia представила низькопрофільну відеокарту RTX 4000 SFF на кристалі AD104

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
animal_black
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Предлагаю обсудить Nvidia представила низькопрофільну відеокарту RTX 4000 SFF на кристалі AD104

Какая милаха. Можно же и обычную 4070 Ti в таком формате для мини сборок
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

20 GB VRAM @ SFF!
Зараз набіжуть свідки "8ГБ нормально для RTX 3070 Ti" і подібні, і почнуть доказувати, що в ній повинно було бути 6-12 ГБ максимум, як у RTX A2000, а тут оверпрайс х2 за непотріб :gigi: :laugh:

А взагалі круто, що в такі габарити вписують таку потужність!
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

StingerYar: 21.03.2023 19:26 20 GB VRAM @ SFF!
Зараз набіжуть свідки "8ГБ нормально для RTX 3070 Ti" і подібні, і почнуть доказувати, що в ній повинно було бути 6-12 ГБ максимум, як у RTX A2000, а тут оверпрайс х2 за непотріб :gigi: :laugh:
А взагалі круто, що в такі габарити вписують таку потужність!
RTX 4000 SFF стартує наступного місяця, рекомендована ціна — 1250 доларів
воно то може круто але якось 20гб при такій ціні не рятує за 4070
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всі ці квадри були б ідеальними карточками в плані енергоспоживання та об'єму відеопам'яті якби не ціна, не дарма кажуть "будь-який каприз за ваші гроші".
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

2 повноцінні слота це вже "низькопрофільна" :lol:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Чип мощнее по кол-ву блоков куда чем 4070 но с обрезанной шиной при этом потребляет очень мало - 70 ватт и это учитывая её внушительный объём :up:

Отправлено спустя 3 минуты :
Геральт

Низкопрофильная это по высоте а не по по толщине, вы перепутали низкопрофильную с однослотовой, низкопрофильные могут быть как одно так и двухслотовые.
Влезает в корпуса где укороченные по высоте слоты:
спойлер
Зображення
Зображення
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Оце казка 20 Гб при 70 Вт, коли мені в споживацькому секторі світить в найкращому випадку 12 Гб на 200 Вт. :weep: :weep:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Melofon: 21.03.2023 20:15 Низкопрофильная это по высоте а не по по толщине, вы перепутали низкопрофильную с однослотовой, низкопрофильные могут быть как одно так и двухслотовые.
Влезает в корпуса где укороченные по высоте слоты
Точно, сплутав
vmsolver
Member

Повідомлення

Вот когда нужна энергоэффективность и за это платят, то Хуангу не жалко. К десктопным видеокартам это не относится совсем.

Відправлено через 2 хвилини 34 секунди:
Kassatka: 21.03.2023 20:24Оце казка 20 Гб при 70 Вт
Частоты порезаны, чудес не бывает.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

vmsolver: 21.03.2023 20:42 Частоты порезаны, чудес не бывает.
Ну так я і люблю для будь-яких продуктів, коли частоти трохи поріжуть, зате ціну відчутно скинуть, а я відчуваю себе впевненіше, що продукт не працює розігнаний з заводу вхлам, вкорочуючи собі віку.
Також маючи диплом енергоменеджера не комільфо відчувати, що твій комп жере електрику як неприкаяний. Краще переплатити й купити відяху-мідл нового покоління, ніж за вигідну ціну б/в топ або предтоп.
Стосовно відеокарт я шукаю недорогу не надто потужну відеокарту, але з запасом відеопам'яті на майбутнє. Бажано з підтримкою усіх новітніх технологій на сьогодні по принципу "шоб було". Щоб вона видавала потрібні мені комфортних 15 FPS в стратегіях, але ні на сучасних іграх, ні на майбутні кілька років не впиралася в 4K в об'єм оперативки, коли FPS стане падати катастрофічно нижче тих самих 15 FPS і нічого не лишиться, крім як знижувати якість текстур, а тоді вже почнеш відчувати себе з неповноцінним компом і постає питання апгрейду. Таких відеокарт нема, особливо в nVidia (а не в nVidia не всі новітні фічі підтримуються й робочий софт гірше працює), навпаки продуктивність чіпу дають захмарну (через що ціна й електроспоживання захмарні), а обсяг відеопам'яті в обріз. :weep: :mad:
Он в Total War: Warhammer 3 в 4K споживається близько 10 Гб відеопам'яті, тому RTX 3070 Ti зі своїми 8 Гб вщент програє перед дешевою RTX 3060 12 Гб. Станом на сьогодні 12 Гб достатньо для 4K в стратегіях, але я можу вкластися зараз понад 30К гривень в купівлю RTX 4070, потужності чіпа мені б на 6 років мінімум вистачило, але вийдуть ігри, які потребуватимуть в 4K 13-14 Гб відеопам'яті, і все, максимальні текстури вже не виставиш. Може с таким успіхом взагалі не ганятися за RTX 4070 з перспективою на кілька років, а не переплачувати й вдовольнитися вдвічі дешевшою RTX 3060, а потім колись замінити її на щось майбутнє бюджетне 20-24 Гб теж з не надто потужним чіпом.
Дуже хотілося б 16 Гб відяху nVidia, але ж не 4080 з ціною вищою за 3090 та TGP 340+ Вт.
lamer02
Member

Повідомлення

Где инфа что раджа ливнул с интел ?
LVladislavchik
Member

Повідомлення

Kassatka
Мені здається, що Ви не шарите як відеокарта взаємодіє з іншими компонентами ПК. Коли закінчується VRAM, то її об'єм збільшується за рахунок RAM, звичайно, вона має набагато нижчі швидкості, тому мають бути фрізи і просадки фпс, але насправді на своїй колишній ртх2080 з 8гб я з таким не стикався, правді і перевищував ліміт орієнтовно на 2-3гб всього. Виключення - фар край 6, там просто не можна ввімкнути ультра текстури, якщо VRAM менше 10гб :-/ . А от в друга гтх1063 і райзен 4600г є ігри, в яких дискретка працює на рівні встройки через доволі малу кількість відеопам'яті. Думаю, якщо у Вас і будуть просадки через 8гб, то все ж своїх комфортних 15фпс Ви гарантовано отримаєте :beer:
xandess
Member

Повідомлення

Kassatka
Тут ресурс про оверклокінг, але вірно, зараз схиблені на рахунок розгону із заводу. І до речі, частота й споживання - залежність по експоненті, до якоїсь частоти майже лінійно зростає споживання, а потім різко зростає (ну і напругу із заводу завищують, щоб працювало на виріст).
Дивлячись в майбутнє, проглядається перспектива перейменування сайту в "даунвольтінг" :gigi: що є актуальніше, ніж оверклокінг зараз, перебрали разраби імхо :-/
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

низькопрофільну відеокарту RTX 4000 SFF
Дуже гарно, але в мій SFF воне не влізе, хіба шо якась GT 1030 :gigi:
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

LVladislavchik: 21.03.2023 22:43 тому мають бути фрізи і просадки фпс, але насправді на своїй колишній ртх2080 з 8гб я з таким не стикався, правді і перевищував ліміт орієнтовно на 2-3гб всього. ... Думаю, якщо у Вас і будуть просадки через 8гб, то все ж своїх комфортних 15фпс Ви гарантовано отримаєте :beer:
Ну ось же результат тесту:
Total War Warhammer III тест GPU ***
Зображення
У вашої RTX 2080 з 8 Гб нема 15 FPS, а тільки 12 FPS. Причому нестача пам'яті якраз 2 Гб до 10 Гб потрібних. Результат ще гірший за RTX 3070 Ti, там хоч 14 FPS. А у дешевої RTX 3060, яку можна купити нову в магазині не переживаючи, що підсунуть фуфло, 19 FPS - бере поріг 15 FPS без проблем і навіть відчутно більше. Усі відяхи з 8 Гб впали нижче 15 FPS. І навпаки всі відяхи з 10 Гб і більше показують вище 15 FPS за винятком 1080 Ti з 11 Гб, бо вона дуже стара.
Поки відеопам'яті в 4K вистачає, то сучасні недорогі відеокарти свої 15-30 FPS з напруженням витягують, а от як впираються в нестачу відеопам'яті то FPS миттю падає десь удвічі й 15 FPS може вже не витягувати. А якщо подивитися на фрізи з мінімальним FPS, то там при нестачі відеопам'яті ситуація ще більш плачевна.

Мені особисто Фар Край байдуже, бо то не мій жанр, а от серія Total War - по суті найголовніше, заради чого мені потрібна сучасна відеокарта.

Відправлено через 23 хвилини 52 секунди:
Хоча загалом ситуація, що при нестачі відеопам'яті не дадуть виставити хороші текстури ціною втрати FPS вдвічі, може повторитися й у моєму жанрі ігор, тому краще дефіциту відеопам'яті в 4К не допускати. Якщо в епоху RTX 2000 ще RTX 2080 вважалася відеокартою, цілком придатною для 4K, а я для 15 FPS геймінгу міг обирати все, починаючи з 2060 Super, то відеокарти 8 Гб на сьогодні для 4K вже зовсім не пристосовані, 10 Гб з великою натяжкою, а краще мінімум 11-12 Гб.
Robostyle
Member

Повідомлення

lamer02: 21.03.2023 21:45 Где инфа что раджа ливнул с интел ?
И слава Бгу, авось следующие Арки отдадут норм людям и они порвут хуанга. Ну или хотя б AD102 утопит перед BW102.
А раджа мало того что кретин, так еще и ярчайший докк оккупации индусами и прочими азиатами американского техкорпа.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Kassatka: 21.03.2023 20:24 Оце казка 20 Гб при 70 Вт, коли мені в споживацькому секторі світить в найкращому випадку 12 Гб на 200 Вт. :weep: :weep:
так в чем проблему возьмите эту, на нее как и на А4000 можно обычные драйвера nvidia whql поставить.
LVladislavchik
Member

Повідомлення

Kassatka
Це все класно, але до того ресурсу в мене нема довіри, а ось до https://www.kitguru.net/components/grap ... us-tested/ є і тут результати доволі сильно відрізняються.
спойлер
Total-War-Warhammer-III-2160p-Ultra.png
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

vmsolver: 21.03.2023 20:42Вот когда нужна энергоэффективность и за это платят, то Хуангу не жалко. К десктопным видеокартам это не относится совсем.
Относится, только все ручками.
К счастью, он еще не додумался брать деньги за разблокировку андервольта.

АМД, кстати, добавила в свой софт андервольт одной кнопкой
спойлер
на неимоверных 25мВ :super:
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Ну и где все свидетели битности, что 16 и больше гигов нельзя поставить ни в 3080, ни в 4060?
Відповісти