Огляд та тестування бездротового маршрутизатора ASUS TUF Gaming AX4200

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування бездротового маршрутизатора ASUS TUF Gaming AX4200

Хочу подивитись дизайнеру у вічі і харкнути між ними.
-orion-
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Дожились, 140 баксов это дешёвый роутер. Ну как для китайсуса то может и дёшево, но такое себе в целом. Вообще контора специализируется на выпуске сотен одинаковых линеек за оверпрайс.
Но есть и достоинство - это tuf gaming, а значит на нем как то можно игры запускать.
П.С. как то в нашу контору приехала какой то представитель с переводчиком, шеф позвал что бы я оценил их продукцию, который было достаточно у нас в пользовании. Так вот, ребята сильно удивились от того что почти все девайсы, и треть материнок туфтовых спустя год уже мертвы))
Востаннє редагувалось 21.03.2023 17:15 користувачем -orion-, всього редагувалось 1 раз.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

-orion-
Сам хотел повозмущаться "140 уёф недорогой роутер" :gigi:

За охлаждение - та пластину превратить в ребристость хоть на парку тройку мм и получим профит неплохой, но - да, + 50 центов в производстве, по сравнению с куском листа
vovo
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

terminahtor: 21.03.2023 17:02 Хочу подивитись дизайнеру у вічі і харкнути між ними.
не любите ламборгини? или дело в чудесном расположении антенн?
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

2.5Gbit WAN и 1Gbit все лан порты? в чем сакральный смысл такого решения?
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

-orion-: 21.03.2023 17:11 Дожились, 140 баксов это дешёвый роутер. Ну как для китайсуса то может и дёшево, но такое себе в целом. Вообще контора специализируется на выпуске сотен одинаковых линеек за оверпрайс.
Но есть и достоинство - это tuf gaming, а значит на нем как то можно игры запускать.
П.С. как то в нашу контору приехала какой то представитель с переводчиком, шеф позвал что бы я оценил их продукцию, который было достаточно у нас в пользовании. Так вот, ребята сильно удивились от того что почти все девайсы, и треть материнок туфтовых спустя год уже мертвы))
Ніхто не писав "дешевий", читайте уважно

Відправлено через 57 секунд:
gehka3: 21.03.2023 17:14 -orion-
Сам хотел повозмущаться "140 уёф недорогой роутер" :gigi:

За охлаждение - та пластину превратить в ребристость хоть на парку тройку мм и получим профит неплохой, но - да, + 50 центов в производстве, по сравнению с куском листа
Згоден, економія на радіаторі незрозуміла...
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor
Розумію що у людей зараз травмовани психіка через війну, але почінати обговорення роутеру такими випадами дивно.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

artko: 21.03.2023 17:17 2.5Gbit WAN и 1Gbit все лан порты? в чем сакральный смысл такого решения?
Дивне питання... для тих, в кого провайдер дає порт wan 2.5G :teacher:
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Добре бачити, що є з коробки Wireguard та класна швидкість по Wi-Fi.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

master
Интересно отвал через год работы - норма для них будет?
Сверху чуть пыли, уголок без движения воздуха, тумбочка/шкаф/ящик, в который запихнут его пользователи :)

Благодарю за развёрнутый обзор, приятно почитать было :beer:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Там чисто за дизайн ламби +100 доларів :laugh:
-orion-
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

master
спойлер
Втім, вже зараз можливості ASUS TUF Gaming AX4200 цілком відповідають рекомендованій роздрібній вартості на рівні 140 доларів, тож пристрій може зацікавити покупців, які шукають недорогий, але потужній і функціональний бездротовий маршрутизатор на сучасній платформі.
По моему тут так и написано, не дорогой. По факту роутер дорогой. Не дорогой стоит у 90%, и цена порядка 30-40$. Может мы из разных обществ?)
Вообще сделать скидку баксов 100 и будет топчик :up:
Востаннє редагувалось 21.03.2023 17:27 користувачем -orion-, всього редагувалось 1 раз.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

gehka3: 21.03.2023 17:22 master
Интересно отвал через год работы - норма для них будет?
Сверху чуть пыли, уголок без движения воздуха, тумбочка/шкаф/ящик, в который запихнут его пользователи :)

Благодарю за развёрнутый обзор, приятно почитать было :beer:
не знаю, в мене 2,5 роки відпрацював asus rt-ax92u, який гарячий і всі обіцяли "відвал чипу" через тиждень. Але, ніт, жодних проблем, нічого не відвалилося, все чудово працювало і зараз, сподіваюся, працює в нового власника. Отже, я в відвали не вірю, а вірю в тротлінг.

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
-orion-: 21.03.2023 17:26 master
спойлер
Втім, вже зараз можливості ASUS TUF Gaming AX4200 цілком відповідають рекомендованій роздрібній вартості на рівні 140 доларів, тож пристрій може зацікавити покупців, які шукають недорогий, але потужній і функціональний бездротовий маршрутизатор на сучасній платформі.
По моему тут так и написано, не дорогой. По факту роутер дорогой. Не дорогой стоит у 90%, и цена порядка 30-40$. Может мы из разных обществ?)
Вообще сделать скидку баксов 100 и будет топчик :up:
Ви написали "дешевий". Недорогий і "дешевий" - це різні слова. Щодо рівня цін - кожний сам собі вирішує. Для мене дорогий - це asus gt-ax11000 pro за 18000 грн.
-orion-
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

master: 21.03.2023 17:29
gehka3: 21.03.2023 17:22 master
Интересно отвал через год работы - норма для них будет?
Сверху чуть пыли, уголок без движения воздуха, тумбочка/шкаф/ящик, в который запихнут его пользователи :)

Благодарю за развёрнутый обзор, приятно почитать было :beer:
не знаю, в мене 2,5 роки відпрацював asus rt-ax92u, який гарячий і всі обіцяли "відвал чипу" через тиждень. Але, ніт, жодних проблем, нічого не відвалилося, все чудово працювало і зараз, сподіваюся, працює в нового власника. Отже, я в відвали не вірю, а вірю в тротлінг.

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
-orion-: 21.03.2023 17:26 master
спойлер
Втім, вже зараз можливості ASUS TUF Gaming AX4200 цілком відповідають рекомендованій роздрібній вартості на рівні 140 доларів, тож пристрій може зацікавити покупців, які шукають недорогий, але потужній і функціональний бездротовий маршрутизатор на сучасній платформі.
По моему тут так и написано, не дорогой. По факту роутер дорогой. Не дорогой стоит у 90%, и цена порядка 30-40$. Может мы из разных обществ?)
Вообще сделать скидку баксов 100 и будет топчик :up:
Ви написали "дешевий". Недорогий і "дешевий" - це різні слова. Щодо рівня цін - кожний сам собі вирішує. Для мене дорогий - це asus gt-ax11000 pro за 18000 грн.
Могу поздравить, на обзорах асуса поднялись?)
OFFF
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ожидал в обзоре андервольтинг и разгон SoC MT7986A. Надеюсь выйдет вторая часть обзора.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

master: 21.03.2023 17:20
artko: 21.03.2023 17:17 2.5Gbit WAN и 1Gbit все лан порты? в чем сакральный смысл такого решения?
Дивне питання... для тих, в кого провайдер дає порт wan 2.5G :teacher:
дуже цікаво, який провайдер у нас таке дає, та як це використовувати с лан портами на 1гбіт? :)

p.s. питання було в тому, чому не усі порти 2.5гбіт
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

-orion-: 21.03.2023 17:32
master: 21.03.2023 17:29
не знаю, в мене 2,5 роки відпрацював asus rt-ax92u, який гарячий і всі обіцяли "відвал чипу" через тиждень. Але, ніт, жодних проблем, нічого не відвалилося, все чудово працювало і зараз, сподіваюся, працює в нового власника. Отже, я в відвали не вірю, а вірю в тротлінг.

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:


Ви написали "дешевий". Недорогий і "дешевий" - це різні слова. Щодо рівня цін - кожний сам собі вирішує. Для мене дорогий - це asus gt-ax11000 pro за 18000 грн.
Могу поздравить, на обзорах асуса поднялись?)
Ні, працюю за фахом і вам раджу не рахувати чужі гроші ;)

Відправлено через 32 секунди:
OFFF: 21.03.2023 17:32 Ожидал в обзоре андервольтинг и разгон SoC MT7986A. Надеюсь выйдет вторая часть обзора.
Треба подумати наступного разу. :beer:

Відправлено через 4 хвилини 24 секунди:
artko: 21.03.2023 17:34
master: 21.03.2023 17:20

Дивне питання... для тих, в кого провайдер дає порт wan 2.5G :teacher:
дуже цікаво, який провайдер у нас таке дає, та як це використовувати с лан портами на 1гбіт? :)

p.s. питання було в тому, чому не усі порти 2.5гбіт
Використати просто: підключити два клієнта 1G або одного 1G і одного wi-fi 6. А провайдери - справа часу. Кабелі cat5e тримають 2.5G, замінять провайдери ТКД і будуть тарифи швидші за 1000 Мбіт/с
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

master: 21.03.2023 17:40 Використати просто: підключити два клієнта 1G або одного 1G і одного wi-fi 6. А провайдери - справа часу. Кабелі cat5e тримають 2.5G, замінять провайдери ТКД і будуть тарифи швидші за 1000 Мбіт/с
что-то меня терзают смутные сомненья.... (с)

що прям таки будуть швидше 1гбіт. кабель то таке, типовий гпон, який зараз використовують для кінцевих абонентів - на усіх дає 2,5гбіт лінк. будуть міняти хребет мережі прям так зараз? ну-ну...
тестив я тариф 1гбіт одного такого провайдеру. дуже рідко до 400мбіт підіймалася швидкість...

подивимось.

особисто мені більше 2,5гбіт у домашній мережі було б цікаво, чим на ван.
-orion-
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

artko: 21.03.2023 17:45
master: 21.03.2023 17:40 Використати просто: підключити два клієнта 1G або одного 1G і одного wi-fi 6. А провайдери - справа часу. Кабелі cat5e тримають 2.5G, замінять провайдери ТКД і будуть тарифи швидші за 1000 Мбіт/с
что-то меня терзают смутные сомненья.... (с)

що прям таки будуть швидше 1гбіт. кабель то таке, типовий гпон, який зараз використовують для кінцевих абонентів - на усіх дає 2,5гбіт лінк. будуть міняти хребет мережі прям так зараз? ну-ну...
тестив я тариф 1гбіт одного такого провайдеру. дуже рідко до 400мбіт підіймалася швидкість...

подивимось.

особисто мені більше 2,5гбіт у домашній мережі було б цікаво, чим на ван.
К стати тоже этот момент смутил. Зачем мне 2.5 Гб на вход, если я их получить на комп не смогу) Вообще реальный представитель китайского продукта, и 2.5 Гб есть, и 4 антенны, и оребрение на корпусе, и гоночный дизайн. Но когда начинаешь разбираться то все это оказывается чисто маркетингом, а по факту получаешь роутер за 140$ с реальной его ценой в 50$.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

-orion-: 21.03.2023 18:06 К стати тоже этот момент смутил. Зачем мне 2.5 Гб на вход, если я их получить на комп не смогу) Вообще реальный представитель китайского продукта, и 2.5 Гб есть, и 4 антенны, и оребрение на корпусе, и гоночный дизайн. Но когда начинаешь разбираться то все это оказывается чисто маркетингом, а по факту получаешь роутер за 140$ с реальной его ценой в 50$.
ну, положим все же может и чуть больше, чем 50. все же неплохая беспроводная часть и прочее. но баланс характеристик странный, что интересно - у многих вендоров такое со скоростью портов. уже подумываю, может взять минипк на х86 с четырьмя 2,5гбит портами и на нем сделать домашний роутер универсальный..
а такого типа роутерам отдать чисто функцию беспроводной точки доступа.
Відповісти