Nvidia працювала над GeForce RTX 4070 Ti у версії Founders Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Input_Lag: 16.03.2023 20:38 Чего так все возмущаются 128 битной шине, для карты под 1080р этого хватит. Те кто играет в 1440р или не дай бог 4К раскошельтесь на 4080.
Для 1080р сейчас и 1080ти с головой хватит. Только она 8к стоит а не 38. :shuffle:
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Pekalord
Падение на картах, где не хватает видеопамяти.
У меня на RX 6600 все отлично, 1-2% или даже 1-2 кадра )
То есть в районе погрешности.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

То може треба було дозволити Хуангу назвати карту 4080 12 Гб, натомість мали б Founders Edition? :laugh:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

n+gibat[]r: 16.03.2023 19:04 RTX4060 пропущу вот как раз именно из-за наглого урезания по сравнению с RTX3060 шины до 128бит, линий PCIe Gen 4 с 16 до 8 и объёма VRAM с 12гб до 8гб бесстыжим кожанкой, видимо для стимулирования покупки RTX4070 :mad:
За идиотов всех держит.
спойлер
Зображення
Пропустишь, чтобы потом купить 5060 с 64 битной шиной и 4 линии PCI-E :laugh:

Отправлено спустя 9 минут 31 секунду:
Impulse101: 16.03.2023 20:57
Afit: 16.03.2023 18:15 Предлагаю обсудить Nvidia працювала над GeForce RTX 4070 Ti у версії Founders Edition

Мда... 128бит шина и 8 линий PCI у 4060ti вот до чего мы дожили
Это не столько жлобство сколько инструменты настройки желаемого уровня производительности, только и всего. Времена "купи младшую модель, разгони/разблокируй и получи старшую" закончились лет так 15 назад.
Разве я гдето жалуюсь за блокировку каких то блоков или разгона (которым я никогда не занимался)? Я говорю за заявленную шину 128бит против в два раза уже чем у предыдущей модели (256бит) Это существенный даунгрейд. А учитывая что 8гб видеопамяти на сегодняшний день впритык, то активная подкачка с ОЗУ обеспечена! Но и тут всего 8 линий передают привет! Опять в два раза хуже предыдущей модели.
Причём здесь халява???

Отправлено спустя 5 минут 46 секунд:
Input_Lag: 16.03.2023 20:38 Чего так все возмущаются 128 битной шине, для карты под 1080р этого хватит. Те кто играет в 1440р или не дай бог 4К раскошельтесь на 4080.
Я понимаю если бы возмущались что характеристики не растут, но их просто грабят! Какого хрена 128бит и 8 линий PCI делают в видеокартах такого класса??? Охренели в край
Kravan
Member

Повідомлення

maksim2020: 16.03.2023 22:10
Gelonyrum: 16.03.2023 19:14 228GB/s це взагалі перемога, в 1060 десь були +- такі ж результати, якщо в неї ціна буде вищою за 200 доларів то це можна сміливо викидувати в сміття, ніхто в здоровому глузді не буде брати товар в якого з плюсів лише TGP
У 1660Ti 192 bit & 288 GB/s.
Kassatka: 16.03.2023 21:13 А з цією тезою, що одна тільки 4090 цяця, не погоджуюся. З одного боку, ніби 4090 мало відрізняється за рекомендованою ціною від 4080, значно перевершуючи за продуктивністю. З іншого боку подивитись на реальні родрібні ціни зараз. 4090 користується великим попитом у мажорів, її розкупають і реальні ціни виходять великі. Зараз 4090 від 70 тис. за вантуз зі знижкою і від 84500 за Asus Tuf. 4080 виходить 50500 за Паліт та 57000 за Asus Tuf. Не знаю, як за кордоном, але думаю теж пропорційно.
Український ринок nvidia не цікавий, компанія його навіть не помічає, а в США 4090 - це дефіцит. Я свою чекав 3 тижні з Амазона - їх гребуть як пиріжки. І ціна $1600-1700 для США абсолютна підйомна, особливо з пропозиціями безвідсоткових кредитів на 12-18 місяців (по $100/міс - це навіть касир McDonald's може собі дозволити).
Правда судя по интернетам жители США сами очень не довольны прайсами. Так просто переплатить их тоже не заставишь...
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Afit: 16.03.2023 23:41 Какого хрена 128бит и 8 линий PCI делают в видеокартах такого класса??? Охренели в край
Вкрай. :mad: Проте з бітністю дно ще не пробили, бо моя нинішня GTX 960 теж на x60 закінчується й ті самі 128 біт має при 384 біт у топа, а от з лініями PCI-X дно таки пробили. Але в мене кращий 4 Гб варіант, що було досить перспективно на той момент. А у RTX 4060 Ti про 16 гб варіант нема чого й мріяти. Навіть якщо готовий добре доплатити за відеопам'ять. Тому при великих перспективах у RTX 3060 все вказує, що RTX 4060/4060 Ti дно-днищенське.
Воно то буде мати хороший FPS й 8 Гб карти ще років п'ять мінімум думаю в Full HD чудово все тягнутимуть для любителів FPS, якщо за ультрами не ганятися. Бо зараз карт понад 8 Гб у людей мізер, основна маса так і продовжуватиме під Full HD сидіти й під них клепатимуть усі ігри майбутнього так, щоб на Full HD з 8 Гб все більш-менш йшло, для тих хто не поспішає оновлюватися.
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 16.03.2023 21:35 А от для мене такі карти зовсім не як для 1080p розглядаються.
Почему же? Я к примеру юзаю FullHD и как по мне, чтобы катать со стабильными 120-144фпс на ультрах в ААА, 4090 будет годной покупкой. Я с трудом нашёл только один тест 4080 в FHD на ютубе, и как по мне её хватит впритык для этой затеи и то будут дропы ниже 120 фпс во многих проектах, в 2077 дропы до 100-110 точно были в тесте т.е. была бы 4090 получим стабильные 120 кадров почти везде. Правда я нигде не нашёл годный тест сравнения 4080 и 4090 именно в FULLHD, в основном все тулят 2к и 4к тесты, ценность которых для меня равна нулю и не информативно абсолютно. Надеюсь, что 4090 постигнет участь 3090. Когда 3090 на старте стоила от 1.5к зелени, а потом была в огромном дефиците, а всего лишь через год на вторичке можно спокойно взять за 700 баксов. Но тут только ждать выхода 5090 условной. Помню как многие взяли 3090 по 110к и гордились этим тут, а сейчас чёт и по 30к спроса особого нету спустя меньше года. :lol:
Востаннє редагувалось 17.03.2023 03:13 користувачем Nuclear World, всього редагувалось 6 разів.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

І якщо вузька шина та ледве-ледве достатній обсяг відеопам'яті - це неодмінний супутник для нищебродів, особливо у Хуанга, то порізана кількість ліній PCI-X - це вже плювок в душу нового рівня як для 60-ої карти. Впевнений, що це копійчана справа, але спеціально карту калічать, щоб вона була максимально неефективною у важких режимах при всій її потенціальній потужності.

Відправлено через 29 хвилин 55 секунд:
Nuclear World: 17.03.2023 02:58
Kassatka: 16.03.2023 21:35 А от для мене такі карти зовсім не як для 1080p розглядаються.
Почему же? Я к примеру юзаю FullHD и как по мне, чтобы катать со стабильными 120-144фпс на ультрах в ААА, 4090 будет годной покупкой. Я с трудом нашёл только один тест 4080 в FHD на ютубе, и как по мне её хватит впритык для этой затеи и то будут дропы ниже 120 фпс во многих проектах.
От я й написав, що для себе так розглядаю. От мало того, що людям мало 60 FPS, а подавай 120-144, так ще й стабільних і з інпут-лагом якимсь там низьким. :facepalm: А я реально вдивляюся в стратегіях, то різницю між 30 і 60 FPS не можу побачити від слова АБСОЛЮТНО, а між 15 FPS та 30 FPS різниця така маловідчутна, що можна з легкістю забити. Шутери й екшени я за ігри не визнаю, а от симулятори вождіння та гоночки цілком хороша річ на розлабитись. От зараз качаю пару топових ААА-гоночок, роками не грав, хочу спробувати й подивитися, як там буде з FPS. Невже з 30 FPS буде настільки некомфортно й захочеться понижувати налаштування графіки до мінімуму, аби лишень тих 60 FPS, не кажучи вже про 120. А тим більше не можу зрозуміти чим нестабільні FPS з мікрофризами настільки гірші за стабільні, якщо середні FPS тримаються. Що за птах такий страшний - інпут-лаг, якщо він десь там за кадром в теорії все рівно десяту долю секунди не перевищує. Що там стає настільки некерованим? Я в стратегіях реально відчував, що гра з фризами відповідає на дії мишкою, коли середній FPS падає скажімо до 7-8 і то цілком все керовано, некеровано коли 2 FPS. :D Ну і грати в мультиплейері в чомусь, окрім тисячолітньої китайської настільної гри Го, Рендзю, шахів чи шашок теж абсолютно не для мене. Я свій момент упустив, граючи 20 років соло за винятком кількох випадків на пальцях, не варто певне й починати. А навіщо перенапружувати себе проти компа в такій RTS, де потрібна дуже швидка реакція замість розумного планування - теж не бачу сенсу.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pekalord: 16.03.2023 21:59 На примере RTX 3050 с Gen4 x8 по обзорам падение в районе 1-6%, а у RX 6500 с Gen4 x4 уже до 40%.
1-6% вроде не много, но оно всё равно есть. Или я чего-то не понимаю? :think:
Для 3050 взял средний показатель, для 6500 - уже максимальный.
Нефанатово, нефанатово.

13% теряет 6500 в среднем при PCI-E3.0 вместо 4.0.
спойлер
Зображення
По ценам так вообще бредовое сравнение - для 3050 конкурент 6600, где те же 8 линий (она еще и быстрее и дешевле 3050), а не 6500.
спойлер
Зображення
Зображення
Отправлено спустя 16 минут 42 секунды:
Это примерно как взять 7900XTX и с серьезным лицом начинать сравнивать ее с 3070Ti-3080, говоря, насколько лучше 7900XTX. :facepalm:
Ostin
Member

Повідомлення

На мою думку, йде ціленаправлена кампанія на знищення лоу-енд та мідл геймінга.
Карточки, які історично були для середнього юзера для "погратись без понтів" у всі-всі ігри, зараз штучно обмежені лініями, бітністю та об'ємом озу. Щоб на виході отримати гарбуз відразу ж, як тільки змінити розподільчу здатність вище 1080 або порухати ігрові повзунки.
Ціль - здорожання ПК геймінгу, прийняття хом'яками нової реальності щодо бажаних цін для куртки. І це вже починає працювати. Он хтось вже в макдональдс планує влаштуватись, щоб купити хх90.
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Kassatka
Вкрай. :mad: Проте з бітністю дно ще не пробили, бо моя нинішня GTX 960 теж на x60 закінчується й ті самі 128 біт має при 384 біт у топа, а от з лініями PCI-X дно таки пробили.
gtx 960 мала прайс 199$, а тут добре якщо 499 буде.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

дивна компоновка в цієї плати - живлення біля відевиходів, шина теж.
також замітно яким же анахронізмом є стандртний порт PCie: для прикладу всі 4 лінії вхід/вихід в m2 nvme, разом зі службовими і живленням, виведені з однієї сторони, при ширині всього 22мм. З двох сторін хватить на 8 ліній з запасом
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Kassatka
Є такий термін - казуальний геймер, тобто людина, котра не заморочується.
Я теж у цьому клюбі :)

Високий фпс важливий для шутерів аля останній дум, у ютюбі школота кромсає демонів швидше ніж я можу іх побачити, мабуть ім треба 144 фпс.
А я старий пєрдун, мій Геральт і в 30-60 фпс нікуди не поспішає B-)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Ця школота вся в чітах, ліва кнопка автоматично серії пускає і т.п., а мишка по центру завжди стоїть. Їм взагалі екран не потрібен, не те що графіка. :lol:
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Pekalord: 16.03.2023 21:30будет урезаться производительность?
на процент два по ФПС и не в каждой игре...
тут больше вопросов к процессору и памяти - "раскроет ли процессор видеокарту" = хватит ли мощи у проца что бы видеокарта была на 100% нагружена.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Ostin: 17.03.2023 09:52Он хтось вже в макдональдс планує влаштуватись, щоб купити хх90.
Здається, ви не розумієте, як живуть США. Тут достатньо працювати в МакДональдз, щоб забезпечувати себе й покупати ніштяки накшталт 4090 (бо є безвідсоткові кредити на 6-18 місяців). iPhone тут - взагалі ширпотреб, не зважаючи на його ціну. Вчителька початкових класів на Range Rover - та ні про що.
Pekalord
Member
Аватар користувача
Звідки: Odesa

Повідомлення

Vecchio
У некоторых на теме фан-нефан уже крыша едет :facepalm:
И в мыслях не было что-то сравнивать, просто открыл первый обзор в гугле,
чтобы для себя понять этот вопрос на случай покупки карты с урезанным PCIe.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pekalord: 17.03.2023 16:02 У некоторых на теме фан-нефан уже крыша едет :facepalm:
И в мыслях не было что-то сравнивать, просто открыл первый обзор в гугле,
чтобы для себя понять этот вопрос на случай покупки карты с урезанным PCIe.
В мыслях не было что-то сравнивать, однако ж не приводится резалты только с 3050 или только с 6500 -
т.е. с самой дешевой картой на базе Ampere и с... не самой дешевой картой на базе RDNA2 (почему не взята самая дешевая - 6400?.. глаз за 5-ку и там и там зацепился?).

Ну да, верю, верю.
Pekalord
Member
Аватар користувача
Звідки: Odesa

Повідомлення

Vecchio
Приводится результат из первого открытого обзора в гугле https://www.ixbt.com/3dv/pcie3-vs-pcie4 ... -3050.html
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pekalord: 17.03.2023 20:31 Vecchio
Приводится результат из первого открытого обзора в гугле https://www.ixbt.com/3dv/pcie3-vs-pcie4 ... -3050.html
Який в Україні заблокований бо там сидять ватні дегроди.
Відповісти