CD Projekt RED оновила The Witcher 3: Wild Hunt до версії 4.02

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den888: 13.03.2023 21:52
Kib: 13.03.2023 18:57
Тут про інше, його б не було, якби сдпр не обісрався з умовно новою ідеєю Кіберпанк 2077. Був би 2077 таким же успішним як відьмак, про відьмака 3 згадали б через років 5 після релізу 2077. А так, сдпр стають такими ж доїльниками всього старого і успішного. І вже навряд чи найближчим часом хоча б подумають про новий ААА проект по новому ІР. :-/
Я от кіберпанк лише в цьому році зіграв, чекав відяхи по нормальним цінам, перші хвилин 10 мені хотілося виключити, а далі, ну гра дуже і дуже, поляки молодці, сюжет класний, затягнуло. При чому я купив зразу і рдр2 і запускав по черзі. В рдр2 я пройшов лише першу місію :)
Так якщо в нього грати а не обговорювати, то гра супер B-)
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Так хочеться пограти знов, але хочеться з саме тою конфігурацією модів, з якою і раніше проходив(їх там з десяток), а зара як глянув скільки там гемору і конфліктів щоб заставити їх всі знову разом працювати через Script Merger, стало дурно і виключив)
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Производительности так и не завезли. Те же 25 фпс на 3080 со всем РТ и запредельным+.
Зато теперь при запуске ДХ11 версии через ГОГ игра намертво виснет. Можно запустить только из папки.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

den888: 13.03.2023 21:52При чому я купив зразу і рдр2 і запускав по черзі. В рдр2 я пройшов лише першу місію :)
Рдр2 теж класний, але треба звикнути до нерівного темпу гри і деяких дивних рішень геймдизайнерів.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

penetrator: 14.03.2023 00:04Те же 25 фпс на 3080 со всем РТ и запредельным+
Вмикав РТ. Гра і так занадто контрастна, а з променями взагалі біда. Та й мазохізм це, на QHD в лісі на 3080ті і без променів завантаження до 95% доходить.

Але в нових патчах це найгарніший ліс, що я бачив у іграх.
DiGiTaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Wonderboy: 14.03.2023 07:45Але в нових патчах це найгарніший ліс, що я бачив у іграх.
лучше, чем в kingdom come deliverance?
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DiGiTaL: 14.03.2023 08:24лучше, чем в kingdom come deliverance?
Передивився власні скріни з KCD. Так, краще. Плюс набагато краще освітлення, у KCD жахливі фільтри і HDR, які до кінця так не можна прибрати, хіба що решейдом примазати.
kosoy2004
Member

Повідомлення

Kib: 13.03.2023 21:28Треба дивитись на ситуацію загалом, и вміти читати між рядками
Іронічно, що одну й ту саму дію по вигадуванню слів опонента за нього та приписування йому того, що він реально не казав, люди можуть називати як "вміння читати між рядками", так і "жопою читають люди", залежно від того про власні дії мова чи про чужі. Такі різні назви для однієї і тієї ж дії. :D :D :D
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

kosoy2004: 14.03.2023 08:58 Такі різні назви для однієї і тієї ж дії.
Виривати шматки фраз із речення і назначати їх найприорітетнішими, це як називається? :gigi:
"Вміти читати між рядками" ви побачили, а "дивитись на ситуацію загалом" "прочитали жопою"? :lol: :super:
kosoy2004
Member

Повідомлення

Kib: 14.03.2023 09:05"Вміти читати між рядками" ви побачили, а "дивитись на ситуацію загалом" "прочитали жопою"?
А "дивитись на ситуацію загалом" тут ніяк не міняє сенс сказаного. По суті ви опираючись на власне уявлення про світ та ситуацію в ньому("дивитись на ситуацію загалом") заповнили пробіли і недосказаності у словах редів самі ("прочитали між рядками"). По суті просто вигадавши за них, "а що б мало бути на місці цих пробілів". Це само по собі нічим поганим не є, але лише поки ви розділяєте те що вони дійсно сказали і те що ви за них додумали.

P.S. Якщо вам так легше можете в моїх попередніх словах замітити "вміння читати між рядками" на "вміння дивитись на ситуацію загалом та читати між рядками", сенс лишиться плюс-мінус той же.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

kosoy2004: 14.03.2023 09:26А "дивитись на ситуацію загалом" тут ніяк не міняє сенс сказаного. По суті ви опираючись на власне уявлення про світ та ситуацію в ньому("дивитись на ситуацію загалом") заповнили пробіли і недосказаності у словах редів самі ("прочитали між рядками"). По суті просто вигадавши за них, "а що б мало бути на місці цих пробілів". Це само по собі нічим поганим не є, але лише поки ви розділяєте те що вони дійсно сказали і те що ви за них додумали.

P.S. Якщо вам так легше можете в моїх попередніх словах замітити "вміння читати між рядками" на "вміння дивитись на ситуацію загалом та читати між рядками", сенс лишиться плюс-мінус той же.
Міняє, бо "дивитись на ситуацію загалом", це оцінювати не тільки слова а і дії сдпр, а приклади дій я наводив. Витрати на рекламу 2077, нові ігри по всесвіту відьмака, після "успіху" 2077, ремейк першої частини. Але ви далі можете дивитись тільки на слова, вас прекрасно будуть водити за носа і направляти його в "точні тексти" і "правильні цитати".
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kib: 13.03.2023 18:57
Paradox1306: 13.03.2023 18:52це безкоштовне і опціональне оновлення...не туди воюєте
Тут про інше, його б не було, якби сдпр не обісрався з умовно новою ідеєю Кіберпанк 2077.
Не смущает тот факт, что обновление ведьмака анонсировали, еще до выхода киберпанка?
Лишь бы нашелся повод поныть
Ostin
Member

Повідомлення

Spiryt: 14.03.2023 09:54обновление ведьмака анонсировали, еще до выхода киберпанка?
Де це таке було? Про ремейк першої частини читав лише в 2022 році.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 14.03.2023 09:58Про ремейк першої частини читав лише в 2022 році.
Теж здивований. Наскільки я пам'ятаю, швиденько анонсували якраз після розгромних відгуків на 2077.

Воно-то нехай собі буде, аби лише не на рушії 2077.
Ostin
Member

Повідомлення

Приклад однієї з новин https://www.unian.ua/games/anonsirovan- ... 24729.html
Це було восени 2022. Раніше нічого не бачу.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 14.03.2023 09:58
Spiryt: 14.03.2023 09:54обновление ведьмака анонсировали, еще до выхода киберпанка?
Де це таке було? Про ремейк першої частини читав лише в 2022 році.
А при чем тут римейк первой игры, если новость про апдейт 3й части ?
MuDOZ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Файно оптимізували, в патчі 4,01 на профільній системі на ультрах+длсс якість було 45-50фпс, зараз з тими самими настройками 30-32. Я задоволений
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Смешно, что даже без РТ с запредельным+, который является интеграцией хд мода, фпс проседает на 30-40 кадров по сравнению с оригиналом+модом.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Spiryt: 14.03.2023 10:16
Ostin: 14.03.2023 09:58
Де це таке було? Про ремейк першої частини читав лише в 2022 році.
А при чем тут римейк первой игры, если новость про апдейт 3й части ?
Якби вони не перенесли стільки разів реліз 2077 то анонс оновленої версії відьмака 3 був би пізніше, і навіть так різниця не велика 4 вересня 2020 в 19 грудня 2020. Ну і пріоритети на зараз оновлення старого відьмака чи велике длс для 2077, ясно що робота різного рівня але й ігри різного року виходу. Звісно такі аргументи в справу не підшиєш, як тут деяким треба, але цілком показник пріоритетів розробників. :-/
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kib: 14.03.2023 12:50 Якби вони не перенесли стільки разів реліз 2077 то анонс оновленої версії відьмака 3 був би пізніше
Хорошая конспирология, но поляки анонсировали все свои игры за долго до релиза и апдейт в этом плане не был исключением, как и римейк первой части, так и новые игры в серии
Відповісти