CD Projekt RED оновила The Witcher 3: Wild Hunt до версії 4.02

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Spiryt: 14.03.2023 13:01
Kib: 14.03.2023 12:50 Якби вони не перенесли стільки разів реліз 2077 то анонс оновленої версії відьмака 3 був би пізніше
Хорошая конспирология, но поляки анонсировали все свои игры за долго до релиза и апдейт в этом плане не был исключением, как и римейк первой части, так и новые игры в серии
Ок ок, фанати почекають ще трошки обіцяного длс для 2077 :gigi: :up:
Всьо по плану :laugh:
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kib: 14.03.2023 13:05
Spiryt: 14.03.2023 13:01
Хорошая конспирология, но поляки анонсировали все свои игры за долго до релиза и апдейт в этом плане не был исключением, как и римейк первой части, так и новые игры в серии
Ок ок, фанати почекають ще трошки обіцяного длс для 2077 :gigi: :up:
Всьо по плану :laugh:
а что-то, кроме "хи-хи" и теорий заговора будет по теме ?
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

У меня 40-50 fps в 2K RT - on , DLSS - off, и все на запредельное + на RTX 4070 ti ! До обновления 4.02 , было 30-40 fps
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 14.03.2023 05:07
den888: 13.03.2023 21:52При чому я купив зразу і рдр2 і запускав по черзі. В рдр2 я пройшов лише першу місію :)
Рдр2 теж класний, але треба звикнути до нерівного темпу гри і деяких дивних рішень геймдизайнерів.
Всі як собаки лаяли 6 років що не можу грати в рдр2 вона така нудна і довга. Де? В якому місці? Це звичайна рокстарівська гра, за виключенням того що в нас замість машин тепер кінь, ну і револьвери. Але з дуже гарним сюжетом і самим довершеним відкритим світом. 80+ годин контенту без бектрекінгу, а якщо насолоджуватись грою легко можно і витратити всі 200+
В грі стільки єкшену що вже сидиш міркуєш над тим коли це все заспокоїться, а тут гра тобі вивалює черговий кліфхенгер і ти такий ну добре ще пару годин. РДР онлайн це сміття, а ось сама гра це щось надзвичайне, зробити настільки довершену гру напевно на даний момент можуть тільки рокстар :shuffle:
До гри є дві претензії, перша гру не доробили до кінця, друга після неї інші ігри виглядають як лайно :rotate:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Donate: 15.03.2023 01:24Де? В якому місці? Це звичайна рокстарівська гра, за виключенням того що в нас замість машин тепер кінь, ну і револьвери
Швидкість впала в рази при співставних розмірах мапи, а стартовий кінь не тримає і її.
Було додано масу анімацій та мікроменеджменту. Вони атмосферні, але ще більше сповільнюють гру.
Потім стає покраще.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Donate: 15.03.2023 01:24 Всі як собаки лаяли 6 років що не можу грати в рдр2 вона така нудна і довга. Де? В якому місці? Це звичайна рокстарівська гра, за виключенням того що в нас замість машин тепер кінь, ну і револьвери. Але з дуже гарним сюжетом і самим довершеним відкритим світом. 80+ годин контенту без бектрекінгу, а якщо насолоджуватись грою легко можно і витратити всі 200+
В грі стільки єкшену що вже сидиш міркуєш над тим коли це все заспокоїться, а тут гра тобі вивалює черговий кліфхенгер і ти такий ну добре ще пару годин. РДР онлайн це сміття, а ось сама гра це щось надзвичайне, зробити настільки довершену гру напевно на даний момент можуть тільки рокстар :shuffle:
До гри є дві претензії, перша гру не доробили до кінця, друга після неї інші ігри виглядають як лайно :rotate:
Вона і є нудна і затягнута. Там навіть перестрілки сповільнені. :rotate: Вже не кажучи про те, що нещасну тумбочку обчистити треба кілька кліків витратити. Ну то вже б зробили на кожний палець долоні по окремій кнопці для маrсимального "занурення". Геймплей трохи швидше ніж у ETS. Де там хтось екшин побачив...
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Три рази намагався почати цю нудоту, але із-за ублюского інтерфейса і механізму взаємодії з оточенням і світом, видалив і забув. :puke:
Це я про RDR
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Геральт: 15.03.2023 22:17
Donate: 15.03.2023 01:24 Всі як собаки лаяли 6 років що не можу грати в рдр2 вона така нудна і довга. Де? В якому місці? Це звичайна рокстарівська гра, за виключенням того що в нас замість машин тепер кінь, ну і револьвери. Але з дуже гарним сюжетом і самим довершеним відкритим світом. 80+ годин контенту без бектрекінгу, а якщо насолоджуватись грою легко можно і витратити всі 200+
В грі стільки єкшену що вже сидиш міркуєш над тим коли це все заспокоїться, а тут гра тобі вивалює черговий кліфхенгер і ти такий ну добре ще пару годин. РДР онлайн це сміття, а ось сама гра це щось надзвичайне, зробити настільки довершену гру напевно на даний момент можуть тільки рокстар :shuffle:
До гри є дві претензії, перша гру не доробили до кінця, друга після неї інші ігри виглядають як лайно :rotate:
Вона і є нудна і затягнута. Там навіть перестрілки сповільнені. :rotate: Вже не кажучи про те, що нещасну тумбочку обчистити треба кілька кліків витратити. Ну то вже б зробили на кожний палець долоні по окремій кнопці для маrсимального "занурення". Геймплей трохи швидше ніж у ETS. Де там хтось екшин побачив...
Обравши між повільними анімаціями біля тумбочок, та невидимим, майже моментальним збором відьмак 3/асасини нові, я обираю підхід від Рокстарів
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Draqoon: 15.03.2023 23:06 Обравши між повільними анімаціями біля тумбочок, та невидимим, майже моментальним збором відьмак 3/асасини нові, я обираю підхід від Рокстарів
Та на здоров'я. На смак всі фломастери різні. От тільки не треба РДР називати грою всіх часів і народів, як дехто намагається. Бо гра як мінімум неоднозначна. І вже точно є інші aRPG де власне action-у значно більше.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 15.03.2023 22:17
Donate: 15.03.2023 01:24 Всі як собаки лаяли 6 років що не можу грати в рдр2 вона така нудна і довга. Де? В якому місці? Це звичайна рокстарівська гра, за виключенням того що в нас замість машин тепер кінь, ну і револьвери. Але з дуже гарним сюжетом і самим довершеним відкритим світом. 80+ годин контенту без бектрекінгу, а якщо насолоджуватись грою легко можно і витратити всі 200+
В грі стільки єкшену що вже сидиш міркуєш над тим коли це все заспокоїться, а тут гра тобі вивалює черговий кліфхенгер і ти такий ну добре ще пару годин. РДР онлайн це сміття, а ось сама гра це щось надзвичайне, зробити настільки довершену гру напевно на даний момент можуть тільки рокстар :shuffle:
До гри є дві претензії, перша гру не доробили до кінця, друга після неї інші ігри виглядають як лайно :rotate:
Вона і є нудна і затягнута. Там навіть перестрілки сповільнені. :rotate: Вже не кажучи про те, що нещасну тумбочку обчистити треба кілька кліків витратити. Ну то вже б зробили на кожний палець долоні по окремій кнопці для маrсимального "занурення". Геймплей трохи швидше ніж у ETS. Де там хтось екшин побачив...
Це все на початку. Коли вам плавно починають пояснювати, що тут до чого. Ви любите ігри без геймдизайнгу, в якому на вас вивалюють усі механіки за пів години і ти сидиш такий О_О і взагалі не розумієш що до чого і як це працює. Перші годин 6, це плавне навчання всьому. І швидше за все ваші спроби подивитися на скільки навколишній світ є гнучким, чи зможу я туди залізти, з тим побазiкати і т.п. Лише однієї сюжетної компанії тут годин на 60+ :laugh:

P.S: Китайці за винятком деяких намагаються в гру додати абсолютно все, що можна, без будь-яких взагалі перевірок працює це тут чи ні. Тут якраз і видно було спрощення все заради того, щоб не забивати гравця рутиною. Хочеш відкритий світ будь-ласка, хочеш сюжету та видовищ у будь-який момент. Причому на перше можна забити болт, через що після проходження з'являється почуття ніби ти пропустив пiв гри.

Added in 2 minutes 24 seconds:
Геральт: 15.03.2023 23:34
Draqoon: 15.03.2023 23:06 Обравши між повільними анімаціями біля тумбочок, та невидимим, майже моментальним збором відьмак 3/асасини нові, я обираю підхід від Рокстарів
Та на здоров'я. На смак всі фломастери різні. От тільки не треба РДР називати грою всіх часів і народів, як дехто намагається. Бо гра як мінімум неоднозначна. І вже точно є інші aRPG де власне action-у значно більше.
Чи можна назву? Я величезну частину ігор перепробував у пошуку заміни рдр2. Поки що навіть близько нічого такого немає. Ну тип у нас є ассасини та фар краї. Але геймдизайн дуже поганий, завдання ніби нейронка писала. :weep:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Геральт: 15.03.2023 22:17Вже не кажучи про те, що нещасну тумбочку обчистити треба кілька кліків витратити.
Draqoon: 15.03.2023 23:06 Обравши між повільними анімаціями біля тумбочок, та невидимим, майже моментальним збором відьмак 3/асасини нові, я обираю підхід від Рокстарів
Я правильно написали вище, повільні анімації шмону вписані у геймдизайн.
Витрачаєш час на грабіж трупів, коли напарник каже, что треба тікати? Твоє право, але чекай на законників. А якщо хватило розуму відпустити супротивника - то і дуже швидко. Відбитися можна, але доведеться платити штраф.

Випадково вбив НПС? На пограбунок ти витратиш час, тебе може побачити свідок, якого треба ловити і переконувати замовкнути. А якщо пристрелиш - с великою ймовірністю це приверне ще більше уваги і нових свідків.

З миттєвим підбором цілий пласт механік перестає працювати.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Donate: 17.03.2023 17:03 Це все на початку. Коли вам плавно починають пояснювати, що тут до чого. Ви любите ігри без геймдизайнгу, в якому на вас вивалюють усі механіки за пів години і ти сидиш такий О_О і взагалі не розумієш що до чого і як це працює. Перші годин 6, це плавне навчання всьому. І швидше за все ваші спроби подивитися на скільки навколишній світ є гнучким, чи зможу я туди залізти, з тим побазiкати і т.п. Лише однієї сюжетної компанії тут годин на 60+ :laugh:

P.S: Китайці за винятком деяких намагаються в гру додати абсолютно все, що можна, без будь-яких взагалі перевірок працює це тут чи ні. Тут якраз і видно було спрощення все заради того, щоб не забивати гравця рутиною. Хочеш відкритий світ будь-ласка, хочеш сюжету та видовищ у будь-який момент. Причому на перше можна забити болт, через що після проходження з'являється почуття ніби ти пропустив пiв гри.

Чи можна назву? Я величезну частину ігор перепробував у пошуку заміни рдр2. Поки що навіть близько нічого такого немає. Ну тип у нас є ассасини та фар краї. Але геймдизайн дуже поганий, завдання ніби нейронка писала. :weep:
І на початку і посередині і в кінці. Я її таки пройшов. В 3 підходи, с кількамісячними перервами між підходами але таки пройшов. Артур як на початку білує тушку кроля під 10сек, так і під кінець так само. Швидких переміщень у грі з відкритим світом немає. Точніше вони є, але реалізовані так похабно що швидким язик не повернеться назвати. Якщо повикидати оті всі кат сцени, анімації, балачки по дорозі кудись там, то сюжетка мабуть скоротиться на половину, якщо не на 2/3. Гра вбиває якщо вийти за квестове коло. Та ще й респаунить чорт зна де. Отакі от механіки. А інша половина механік не заоохочується винагородою. А отже виключно для поціновувачів. Немає сенсу уникати виявлення при мародерстві, тому що мародерити немає сенсу. Бо за ті гроші нічого купляти не потрібно. Ну може хіба що стартову клячу поміняти. І все. Шмот не потрібний, зброя також. Те саме з полюванням. І з картами. І що там ще було з мінінгр. Прокачки можна сказати і нема. Це типовий консольний кінчик. Для неспішної гри на джойстику і великому екрані.
А назв повно. Повільніших "action" я не зустрічав, хоча може такі і існують. Відьмак, Хорайзн, Фаркрай, Асасіни, Хохвардс, DayzGone...всі вони більш динамічні.
А за такий вбогий інтерфейс кілька рівневого, де просто так не вийдеш в один клік, розробників треба саджати на палю
den888
Junior

Повідомлення

penetrator: 14.03.2023 12:41 Смешно, что даже без РТ с запредельным+, который является интеграцией хд мода, фпс проседает на 30-40 кадров по сравнению с оригиналом+модом.
Я граюся в дома на пк i711700k+3070+32gb ram ddr4 на конських таймінгах, в мене без трасування на макс+ десь від 73фпс в новіграді, а ноуті 12700+3060+16ram ddr5, від 60. Може якісь трабли з самим пк? І ще раз це без рт, на максимальній якості в версії 4.01 чи 4.1 (точно не пам’ятаю)
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

den888: 19.03.2023 17:17
penetrator: 14.03.2023 12:41 Смешно, что даже без РТ с запредельным+, который является интеграцией хд мода, фпс проседает на 30-40 кадров по сравнению с оригиналом+модом.
Я граюся в дома на пк i711700k+3070+32gb ram ddr4 на конських таймінгах, в мене без трасування на макс+ десь від 73фпс в новіграді, а ноуті 12700+3060+16ram ddr5, від 60. Може якісь трабли з самим пк? І ще раз це без рт, на максимальній якості в версії 4.01 чи 4.1 (точно не пам’ятаю)
В каком разрешении?
Если не 4к, то это очень мало.
den888
Junior

Повідомлення

Wonderboy: 14.03.2023 07:45
penetrator: 14.03.2023 00:04Те же 25 фпс на 3080 со всем РТ и запредельным+
Вмикав РТ. Гра і так занадто контрастна, а з променями взагалі біда. Та й мазохізм це, на QHD в лісі на 3080ті і без променів завантаження до 95% доходить.
А якою прогою міряли завантаженість? мені цікаво, бо я дивився за допомогою внутрішньої утілити nvidia, на ноуті з 3060, в мене чомусь всередньому 80% завантаженість карти, з деякими ривками до 90%, можливо звісно тротлінг (проц 12700h)
Але в нових патчах це найгарніший ліс, що я бачив у іграх.
В мене на ноуті з 3060 завантаженість в середньому 80%, зі стрибками до 90%, мабуть тротлінг заважає.
Отправлено спустя 30 секунд:
penetrator: 19.03.2023 17:19
den888: 19.03.2023 17:17
Я граюся в дома на пк i711700k+3070+32gb ram ddr4 на конських таймінгах, в мене без трасування на макс+ десь від 73фпс в новіграді, а ноуті 12700+3060+16ram ddr5, від 60. Може якісь трабли з самим пк? І ще раз це без рт, на максимальній якості в версії 4.01 чи 4.1 (точно не пам’ятаю)
В каком разрешении?
Если не 4к, то это очень мало.
full hd :dontknow: але це мінімальний фпс
DiGiTaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

den888: 19.03.2023 17:17 І ще раз це без рт
а с макс рт и dlss сколько фреймрейт?
Alpesyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Решил перепройти на профильном железе. Из того что бесит. Паутина видимо с туманами превращается в фиолетовые пятна, рандомно сыпется картинка и начинается дикий фриз. А так красивенькая получилась картинка.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alpesyn: 24.03.2023 12:45Паутина видимо с туманами превращается в фиолетовые пятна, рандомно сыпется картинка и начинается дикий фриз.
У нас схоже залізо, на DX12 жодних проблем навіть після кількох годин безперервної гри. У лісі завантаження 3080ті доходить до 98%, але все плавненько. Там максимальне завантаження відеопам'яті не доходить і до 8 Гб.
den888
Junior

Повідомлення

DiGiTaL: 19.03.2023 18:07
den888: 19.03.2023 17:17 І ще раз це без рт
а с макс рт и dlss сколько фреймрейт?
О, там залежить від якості профілю dlss. Те що мінімально я бачив жах, (графон макс+) та rt с dlss на авто, на ноуті 25, в середньому 30-35, на пк від 35, в середньому десь 46.
Що цікаво з таким ж налаштуваннями в кіберпанку набагато вище, на пк стабільно від 60 і більше, на ноуті точно не пам’ятаю.
Відповісти