Google готує Bard AI як альтернативу ChatGPT

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Google готує Bard AI як альтернативу ChatGPT

Бляха, я ще визначення слова біткоїн не читав на вікі, а тут знову якась новомодна штука. Відеокарти знову подорожчають в 2.5 рази?
curious user
Junior

Повідомлення

kalakawa: 07.02.2023 15:31 Пропоную обговорити Google готує Bard AI як альтернативу ChatGPT

Бляха, я ще визначення слова біткоїн не читав на вікі, а тут знову якась новомодна штука. Відеокарти знову подорожчають в 2.5 рази?
Ага, Хуанг вже зіграв на випередження :lol:
Robostyle
Member

Повідомлення

kalakawa: 07.02.2023 15:31 Пропоную обговорити Google готує Bard AI як альтернативу ChatGPT

Бляха, я ще визначення слова біткоїн не читав на вікі, а тут знову якась новомодна штука. Відеокарти знову подорожчають в 2.5 рази?
Астрологи обьявили неделю ИИ. Видяхи подорожали втрое
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

curious user: 07.02.2023 15:35 Ага, Хуанг вже зіграв на випередження :lol:
Жарти жартами, але АІ навчають на відеокартах, при чому на відеокартах нвідія) :gigi:
curious user
Junior

Повідомлення

Gelonyrum: 07.02.2023 15:50
curious user: 07.02.2023 15:35 Ага, Хуанг вже зіграв на випередження :lol:
Жарти жартами, але АІ навчають на відеокартах, при чому на відеокартах нвідія) :gigi:
В тому і справа, чому ціни на них зменшуватись не будуть :gigi:
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

А я помню разговоры в 2010-2012х , как было бы здорово мощь видеокарт пускать на обычные рабочие задачи в системе. А то для игр их использовать - совсем простенько как-то. И вот через 10 лет , когда софт умеет реально ускоряться до серьезных бустов с помощью видях - ноем что мол видяхи дорогие. Хотя я бы не сказал что сейчас дорого.
Возможно эти технологии смогут перевернут принципы образования всего человечества. Сейчас и так поколение гугла выросло. Учиться нужно уже не добывать знания, а уметь их анализировать и обобщать и ними пользоваться. Представьте себе когда какой-то майнер заставит ферму свою добывать полезную информацию или проводить расчеты , или врач сидя за компом, будет изучать влияние нового типа препаратов на организм, или инженер проверять прочность какой-то сверхсложной конструкции, или химик будет искать новые свойства элемента. Ну не здорово ?
Robostyle: 07.02.2023 15:36Астрологи обьявили неделю ИИ.
ну хоть у роботов есть интеллект, у людей его нет совсем , судя по последним годам моей жизни
Robostyle
Member

Повідомлення

nochnik89
Все в природе должно быть в балансе - развитие искусственного интеллекта компенсируется деградацией естественного.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я просто оставлю это здесь
Зображення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І ви не уявляєте наскільки близько. Декілька днів тому якийсь суддя в штатах консультувався щодо вироку з ChatGPT. Тобто прецедент вже покладено :laugh:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

А шо там Google LaMDA? Наче в цьому AI вже будуть задатки самосвідомості.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 07.02.2023 15:50
curious user: 07.02.2023 15:35 Ага, Хуанг вже зіграв на випередження :lol:
Жарти жартами, але АІ навчають на відеокартах, при чому на відеокартах нвідія) :gigi:
AMD Radeon - Gaming GPU :lol:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

ШІ - це кращі варіанти ніж може запропонувати середньостатистична людина (бо банальна багатозадачність, яку людський мозок не вивозить), а нейромережі, це економія часу, і як той же умовний інтелектуальний пошук в гуглі мав би працювати із самого початку, але тільки зараз до цього доходить.
От коли буде краще ніж в людини, от тоді можете бити на сполох, коли вашу і багато інших професій відмінить ШІ. :gigi:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

nochnik89
Представьте себе когда какой-то майнер заставит ферму свою добывать полезную информацию или проводить расчеты , или врач сидя за компом, будет изучать влияние нового типа препаратов на организм, или инженер проверять прочность какой-то сверхсложной конструкции, или химик будет искать новые свойства элемента.
Вже років тридцять як.
А новий chatGPT це просто зручніший спосіб гуглити.
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

очень хотелось бы, что бы ИИ вытеснял те профессии которые оверпрайсят, хотя бы в первую очередь.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

fastneed: 07.02.2023 23:23 очень хотелось бы, что бы ИИ вытеснял те профессии которые оверпрайсят, хотя бы в первую очередь.
Депутатів :gigi: ?
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

fastneed
Рієлторів!
Panasi
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Я думаю, років через 5 вакансій для копірайтерів, дизайнерів, арт-художників і програмістів поменшає. Вже зараз ці системи видають непогані результати і допомагають в навчанні і роботі.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Panasi: 07.02.2023 23:55 Я думаю, років через 5 вакансій для копірайтерів, дизайнерів, арт-художників і програмістів поменшає. Вже зараз ці системи видають непогані результати і допомагають в навчанні і роботі.
Якщо тебе може витіснити нейромережа то спеціаліст з людини такий собі) Я навпаки вже відчуваю як усі нудні аспекти моєї робити забере на себе нейронка, а я зможу швидше генерувати якісний контент і отримувати від процесу ще більше задоволення)

terminahtor: 07.02.2023 23:37 fastneed
Рієлторів!
Цих, надіюсь, Т-1000 буде "витісняти".
Востаннє редагувалось 08.02.2023 00:11 користувачем Gelonyrum, всього редагувалось 1 раз.
vmsolver
Member

Повідомлення

nochnik89: 07.02.2023 16:00 ...
ну хоть у роботов есть интеллект, у людей его нет совсем , судя по последним годам моей жизни
Нет у роботов никакого интеллекта, есть закоденная людьми арифметика.

Відправлено через 4 хвилини 39 секунд:
Gelonyrum: 07.02.2023 15:50 Жарти жартами, але АІ навчають на відеокартах, при чому на відеокартах нвідія) :gigi:
Думаю, называть DL (Deep Learning) как AI это пагубная практика, модное, но совершенно не называющее вещи своими именами название. Как и прилагательное интеллектуальный. Мракетинг (Маркетинг от слова мрак), не более того.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Эта новость к подорожанию видеокарт :laugh:

Отправлено спустя 1 минуту 44 секунды:
vmsolver: 08.02.2023 00:16
nochnik89: 07.02.2023 16:00 ...
ну хоть у роботов есть интеллект, у людей его нет совсем , судя по последним годам моей жизни
Нет у роботов никакого интеллекта, есть закоденная людьми арифметика.
Скоро ты ответишь за свои слова, кожаный, когда к тебе придёт Терминатор :laugh:
Відповісти