Швейцарський ритейлер поділився гарантійною статистикою з браку відеокарт та материнських плат

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Graveworm: 31.01.2023 14:18 MORTAL
Це був мій другий комп, році так в 2008 чи 2009
Які пруфи :gigi: Як мені в ремонті сказали, так і пам'ятаю
бп був винний, скоріш за все
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MORTAL: 31.01.2023 11:59 Даже этот клоун который именует себя Vik-off говолил что его статистика поломок не показательна
Ух, дерзкий выпад какой. На его канале так же пишешь?

Статистика не показательна, а то, что он говорит о качестве компонентов, плат, кулеров, и в итоге самих карт, показательно?
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Гигабайт держит такой процент так как им фиг что вернешь, они задолбят со своей совместимой памятью и другой чепухой
anti4hiter
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

x0taby4
Профільна система від мікростарів, і попередня теж, і до попередньої теж. Жодних проблем. Жодного разу. Ще й підтримка адекватна. Хоча за асусі теж нічого поганого не скажу. Працюють всі, і відмінно.
Внезапно, в профиле у меня тоже самое. Профильная от Микростаров и предыдущая была тоже. Но когда на потоке собирал на отдел компы столкнулся с этой проблемой. да, по итогу все нерабочие материнки были заменены без каких-либо проблем, но осадок остался нехороший.
А первая моя материнка b350 Tomahawk на Райзене от Микростара уехала на второй день с диагнозом "не стартует". по итогу мурыжили месяц и пытались доказать что я сам убил мать. Поменяли на такую же новую.
Еще один случай был - собирал товарищу систему и его B350 Gaming отказывалась работать более чем с одной плашкой памяти на частоте выше 2133. Решилось все заменой МП.
Не скажу что Микростары плохи даже несмотря на все что с ними было. Сижу по прежнему на профильной ибо нравится БИОС.
у как минусаторы набежали.) так и в Мессию можно превратиться с его рейтингом :D
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Graveworm: 31.01.2023 13:24 doc-oc
В мене, свого часу, 8600гт від паліту спалила б/ж, материнку і пам'ять :gigi:
Интересней всего как вы поняли кто кого спалил и в какой очередности? :lol: обычно когда такое случается то виноват бп бо не влючилась защита от КЗ, дальше всё горит по наростающей.

Graveworm: 31.01.2023 14:18Які пруфи Як мені в ремонті сказали, так і пам'ятаю
Пхах , мне сказали и я поверил :lol: серьёзно?
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

x0taby4: 31.01.2023 13:34 Профільна система від мікростарів, і попередня теж, і до попередньої теж. Жодних проблем. Жодного разу. Ще й підтримка адекватна. Хоча за асусі теж нічого поганого не скажу. Працюють всі, і відмінно.
Це просто лотерея. В мене не дуже гарний експіріенс з мсі. У моєї першої материнки від них на 775 сокеті вздулись майже всі конденсатори навколо сокету. Друга материнка зараз працює в компі дружини, але з одним приколом - не працює вбудована мережева карта, точніше, працює зі збоями. Довелось дискретну карту купувати.
Тепер до відеокарт. Було також 2 відеокарти від них, одна гтх460, друга р9 280. У першої відвал чіпу через 3 роки (якраз гарантія закінчилась), у другої через декілька місяців відвал однієї з банок пам'яті. Перша як донор пішла, друга і досі працює з періодичними артефактами. Від асус була тільки материнка. В принципі нормальна, але накрився біос, бо матері закортіло перепрошитись прямо за пару хвилин до вимкнення електроенергії (було у 2015 році). Зараз в компі стоїть рх474 від сапфіра. Працює ідеально, і це з урахуванням, що я її купив б\в і продавець одразу попередив, що карта після майнінгу. Ну і материнка зараз хуанан 2.47, вже 6 років як працює (куплена в кінці 2016 року) і теж майже без нарікань, хоча і відвертий китаєць. Тільки восени минулого року вилізли трабли з юсб, які вирішились заміною мишки (не знаю як так вийшло, але чомусь 5 років підходила мишка, а потім бац і не підходить).
Була в мене ще материнка від асрок, сама перша моя, куплена в 2005 році, але нічого про неї вже й не пам'ятаю. Здається поміняв її на мсі (775), бо брат якимось чином її спалив, коли підключив до неї новий двд привод.

Відправлено через 17 хвилин 19 секунд:
Melofon: 31.01.2023 23:11 Пхах , мне сказали и я поверил :lol: серьёзно?
Це мені нагадує історію, як у моєї материнки від асус накрився біос. На той час я перебував у мордорі і не міг сам оглянути комп, а тому брат поніс його до одного "ремонтника" (саме в лапках), якого йому порадили. Так от, цей ремонтник сказав йому, що згорів блок живлення, платиновий корсар, який ще був навіть на гарантії на той час (7 років гарантії). Брат якось навіть не подумав, як так сталось, що бж згорів, а запаху ніякого не було, та й момент "згоряння" відбувся в момент вимкнення світла (батько висмикнув вилку з розетки). Купив він новий бж, але це "на диво" нічого не дало. Але це не саме прикольне. Коли я повернувся в Україну та оглянув комп, то виявилось, що цей "ремонтник" мало того, що так і не відремонтував комп, бо проблема була в біосі, так ще й вкрав і бж і жорсткий диск. Бж він типу викинув, бо згорів же, ага. А от диск він мовчки замінив на інший. В мене там стояв вд блек на 1тб, а він підсунув теж вд на 1 тб, але блу версію, який був вбитий наглухо, навіть тести пройти не міг, настільки там сектори вже посипані були.
Це я до чого? Не треба вірити ремонтникам на слово, бо багато з них рідкісні козли і тільки і дивляться як надурити клієнта та залізти йому поглибше в кишеню.
Kirakishou
Member

Повідомлення

За весь час користування комп’ютером у мене не виходило з ладу нічого, крім системної плати B450 TOMAHAWK MAX від MSI і відеокарти Radeon HD3870 від Sapphire. Відеокарта вийшла з ладу після гарантії, материнська плата під час гарантії. Але як виявилося, гарантійне обслуговування цього бренду в Україні просто ніяке, тому більше цей бренд купувати не буду. Все інше, навіть дешеві материнські плати від Biostar чи відеокарти від Palit працюють не тільки гарантійний термін і міняються через моральний знос, а не вихід з ладу. Це стосується тільки мого особистого обладнання, а не комп’ютерів чи ноутбуків родичів, знайомих чи обладнання на роботі.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 31.01.2023 11:34 Asrock, Gainward - ось де топ в картобудуванні. :up:
Да,кстати асроки хорошо вошли в мир видеокарт. :beer:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand
Да,кстати асроки хорошо вошли в мир видеокарт. :beer:
— Так все бренды, выходя на рынок и завоёвывая свой кусок, стараются. А потом отбивают затраты. — Т.е. кому нужно сейчас апгрейдится — Асрок пока самое то.
Кстати спасибо за подсказку, а то я первый раз слышу о видюхах от Асрок.

Відправлено через 1 годину 39 хвилин 25 секунд:
Так там одни Интелы? Не, я пока не готов.
Відповісти