Протестована «турбінна» відеокарта GeForce RTX 4090

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ДядяСаша: 19.01.2023 12:34Може я зараз напишу дурню, але чого не поставить кулера перпендикулярно, як у башнях на процах один на вдув другий на видув. Можна й 3 штуки - один посередині.
Вже ж наче ширна 4 слотових ВК дозволяє 8-10см кулера поставить.
І тиша тобі і видув гарячого повітря за межі корпусу і рівномірність потоків і інші компоненти ПК менше будуть гріється, одні плюси.

Все по заїзжаній схемі, затянуло!
Оце щось інженерів з Nvidia прорвало, що зробили плату ззаду надрізану, що в одного кулера прямий потік повітря став. Все на цьому ентузіазм вичерпався :D
А ні ось китайці турбіну втулили :lol:
Досить дивні претензії. Головна причина - раціональне компонування комплектухи і сумісність зі стандартами.
Рush-pull на тонких радіторах не має сенсу.

Якщо хочеться рівномірності потоків, є корпуси з продувом знизу вгору або СРО.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я собі таку турбіну взяв би, але 4070
l-m
Member

Повідомлення

elek: 19.01.2023 14:20
Li: 19.01.2023 13:58 Раньше HIS ставили тихие и эффективные турбины, более подобного не видел.
спойлер
cardfront-big.jpg
Реально тихая была ? В детстве хотел такую, но пришлось довольствоваться 9600 :)
Так.
Або принаймні так тоді здавалось на фоні інших відях того часу :)
Сашко
Junior

Повідомлення

В заголовку помилка. Відеокарта не "протестована", натомість її "протестовано". ;)
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Stray: 19.01.2023 12:55
ой, та камон, всесвіт почув ваші молитви (навіть до того, як ви їх сформулювали, бо час є відносною концепцією :lol: )
зустірчайте GTX 680 Windforce 5X :rotate:
Зображення

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
тут тільки крутілятори направлені трошки не туди... але ідейно наче все вірно :yes:
а чому Ви так думаєте?
якраз правильно, від материнки дують, а не на неї )
хоча, ідеально було б щоб в решітку РСІ- слотів видувало, але конструктивно не бачу як таке можливо реалізувати,
+ якщо на боковині кейсу докрутити вентиль видувний - то взагалі бімба :up:
Lynch
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Міг просто купити трішки просторніший корпус + відеокарту з нормальною СО, але «геній» вирішив придбати цього «літака», бонусом отримавши нереальний шум + додаткові трати на навушники з шумодавом - комфорт. Браво!
Li
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

elek: 19.01.2023 14:20
Li: 19.01.2023 13:58 Раньше HIS ставили тихие и эффективные турбины, более подобного не видел.
спойлер
cardfront-big.jpg
Реально тихая была ? В детстве хотел такую, но пришлось довольствоваться 9600 :)
Тихая и холодная,особенно на фоне рефа.
спойлер
his1.jpg
elek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Li
Серьезная разница.
Помню был у меня гнилобайт 1080ти с турбиной, шумела даже после андервольта и в открытом корпусе.
Брал чисто, чтоб влезла в itx сборку, так как другие по высоте не влазили, потом сильно жалел :)
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mr-enic: 19.01.2023 11:43
Користувачеві навіть довелося використовувати гарнітуру з придушенням шума, щоб нормально працювати за ПК.
еталонний мазохізм :D
Це невід'ємна частина перфекціонізму :dontknow:
DiGiTaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

elek: 20.01.2023 15:22потом сильно жалел
видимо каждому надо попробовать турбинную видуху, чтобы больше на это не наступать :)
я купил когда-то турбинную 980ti, выла знатно, андервольта тогда еще не было.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

DiGiTaL: 23.01.2023 19:25я купил когда-то турбинную 980ti, выла знатно, андервольта тогда еще не было.
как это не было андервольта? еще как был! был даже круче чем сейчас - прямо в vBIOS.
Maxwell и Kepler BIOS Tweaker делал и андервольт и кривую охлада прямо в БИОСе видяхи, а МСИ Афтербернер использовался чисто для мониторинга, а сейчас да... он нужен уже как управление напряжением\охладом ибо сейчас как раз андервольта и "нету", он есть только сторонними средствами.
DiGiTaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Crossbow: 23.01.2023 19:30как это не было андервольта? еще как был! был даже круче чем сейчас - прямо в vBIOS.
у меня карта была 15-17 годы, я немного помониторил тему на оверах.ру, не помню там андервольтинга через биос. это щас на ютубе море роликов, тогда как-то это в тренде не было. хотя, может то я пропустил.
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Stray: 19.01.2023 12:55
ДядяСаша: 19.01.2023 12:34 Може я зараз напишу дурню, але чого не поставить кулера перпендикулярно, як у башнях на процах один на вдув другий на видув. Можна й 3 штуки - один посередині.
Вже ж наче ширна 4 слотових ВК дозволяє 8-10см кулера поставить.
І тиша тобі і видув гарячого повітря за межі корпусу і рівномірність потоків і інші компоненти ПК менше будуть гріється, одні плюси.
ой, та камон, всесвіт почув ваші молитви (навіть до того, як ви їх сформулювали, бо час є відносною концепцією :lol: )
зустірчайте GTX 680 Windforce 5X :rotate:
Зображення

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
тут тільки крутілятори направлені трошки не туди... але ідейно наче все вірно :yes:
у меня такая есть :super:
Vermeer
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Megaclite: 19.01.2023 15:53 Я собі таку турбіну взяв би, але 4070
https://www.overclockers.ua/ua/news/har ... 02/132770/
поделись отзывом плиз как потестишь :)
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

на самом деле, турбинное охлаждение можно сделать грамотно,как в свое время делала компания ХИС, а так, эта что в теме, то такое ощущение что конструкция от р9 290Х рефа :facepalm: . Юзеру легче было сменить корпус и на сдачу купить норм видяху., но нет, видимо очень принципиальный человек. :lamer:
Востаннє редагувалось 02.06.2023 14:34 користувачем Firebrand, всього редагувалось 1 раз.
anyname
Member

Повідомлення

DiGiTaL: 23.01.2023 19:25
elek: 20.01.2023 15:22потом сильно жалел
видимо каждому надо попробовать турбинную видуху, чтобы больше на это не наступать :)
я купил когда-то турбинную 980ti, выла знатно, андервольта тогда еще не было.
Андервольт на Нвидиа массово появился на Ферми (105 градусов под нагрузкой норма). До них большинство вольтаж все таки повышало , для стабильности разгона
.у АМД же надобность в андервольте появилась гораздо раньше.
Відповісти