The Last of Us Part 1 вийде на ПК третього березня

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Zzzz
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить The Last of Us Part 1 вийде на ПК третього березня

Ну щож, прощай PS5, досить тобі збирати пилюку :lol:
Дякую соні за знишки на торентах :gigi:
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Хороша гра пройду на пк, хоча їй років то, но нарешті і на комп добереця. Соні знає як заробити 100 заз на тому самому. З іншого боку і так ігор не має толкових.
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

когда то купил пс4 ради этой игры, дальше пс5 ради 2 части...
voldemarcik
Member
Аватар користувача
Звідки: БандерШтат

Повідомлення

Ось це є хороша новина 👍
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Zzzz: 09.12.2022 10:12Ну щож, прощай PS5, досить тобі збирати пилюку
Ну так, всього то треба було зачекати якихось 9 років :)

Насправці це якраз не "кінець ПС" , як деякі подумають. А дуже хитрий хід одним пострілом вбити 2 жирних зайців :
1. Ще раз продати стару гру (і на огого якому ринку - ПК!!!)
2. Підсадити ПКшників на "голку" сонівських екзів.
Типу ось яка офігенна гра (а перша частина таки офігенна!) Хочеш не чекати 9 років? Купляй ПС!
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Sanьka: 09.12.2022 10:39 Ну так, всього то треба було зачекати якихось 9 років :)
какие 9 лет? это ремастер он в сентября вышел
Kotan92
Member

Повідомлення

Sanьka: 09.12.2022 10:39
Zzzz: 09.12.2022 10:12Ну щож, прощай PS5, досить тобі збирати пилюку
Ну так, всього то треба було зачекати якихось 9 років )))

Насправці це якраз не "кінець ПС" , як деякі подумають. А дуже хитрий хід одним пострілом вбити 2 жирних зайців :
1. Ще раз продати стару гру (і на огого якому ринку - ПК!!!)
2. Підсадити ПКшників на "голку" сонівських екзів. Типу ось яка офігенна гра (а перша частина таки офігенна!)
Хочеш не чекати 9 років? Купляй ПС!
Всі вірно сказав :up:
Тим паче, зараз з'явилась підписка, за приблизно 10$ в місяць грай майже у що хочеш. Зручно і ціна еквівалентна одному походу в АТБ :rolleyes:

Пекарі, обов'язково пограйте у цей шедевр :up:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 09.12.2022 10:42это ремастер он в сентября вышел
І що? Від цього сюжет змінився? Головні герої стали іншими чи Еллі стала хлопчиком? :laugh:

Це гра 13го року, і консольщики вихвалялись нею починаючи з 13го року. А я, як ПКшник, заздрив їм довгий час, поки в компанію КП не купив ще консоль.
Востаннє редагувалось 09.12.2022 10:47 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Sanьka: 09.12.2022 10:44
bes: 09.12.2022 10:42это ремастер он в сентября вышел
І що? Від цього сюжет змінився? Головні герої стали іншими чи Еллі стала хлопчиком? :laugh:
То что это отдельная играм которая на плейстешен сейчас продается по фул прайсу. И не надо уже покупать приставку чтоб в нее поиграть. Также в начале 2023 выходит returnal которому всего 2 года как эсклюзиву.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 09.12.2022 10:46То что это отдельная играм которая на плейстешен сейчас продается по фул прайсу.
Ти не розумієш мову чи не уважно читаєш?
Те що там покрашили графіку та бажають зрубати ще бабла, не робить її новою грою.
Сюжет, головні герої, все інше - там як в оригіналі. Змінили тільки графіку на актуальну.
Притому на момент виходу графа там була революційна + анімація обличча реальними людьми(яке тоді тільки починали вводити)
І от увесь цей час консольщики могли грати, а я ні.

Отправлено спустя 7 минут 33 секунды:
З.І, І якби вони тільки спробували змінити саму гру, зробити знеї "нову", то їм би руки відрізали по локті.
ЛоА1 сюжетно шедевральна саме така яка є.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

bes: 09.12.2022 10:46 То что это отдельная играм которая на плейстешен сейчас продается по фул прайсу. И не надо уже покупать приставку чтоб в нее поиграть. Также в начале 2023 выходит returnal которому всего 2 года как эсклюзиву.
Returnal та десятки інших ігор вже давно доступні по підписці на PS+, яка коштує копійки у порівнянні з ціною ігор у PS Store. Але я радий, що жлобська практика "ексклюзивності" потроху відходить у минуле :super:
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Sanьka: 09.12.2022 10:55
bes: 09.12.2022 10:46То что это отдельная играм которая на плейстешен сейчас продается по фул прайсу.
Ти не розумієш мову чи не уважно читаєш?
Те що там покрашили графіку та бажають зрубати ще бабла, не робить її новою грою.
Сюжет, головні герої, все інше - там як в оригіналі. Змінили тільки графіку на актуальну.
Притому на момент виходу графа там була революційна + анімація обличча реальними людьми(яке тоді тільки починали вводити)
І от увесь цей час консольщики могли грати, а я ні.
зачем ты расписываешь этот бред? ты не понимаешь что это новый продукт в который вложено деньги, время и который даже не собственное платформе разработчика сейчас стоит 70 баксов ? Это игра даже не относится к пастгенам потому что ее нету на пс4
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

С удовольствием сыграю, как и многие прошёл игру на ютубе, но со временем подзабылось да и самому интересно сыграть.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Telcontar: 09.12.2022 11:04
bes: 09.12.2022 10:46 То что это отдельная играм которая на плейстешен сейчас продается по фул прайсу. И не надо уже покупать приставку чтоб в нее поиграть. Также в начале 2023 выходит returnal которому всего 2 года как эсклюзиву.
Returnal та десятки інших ігор вже давно доступні по підписці на PS+, яка коштує копійки у порівнянні з ціною ігор у PS Store. Але я радий, що жлобська практика "ексклюзивності" потроху відходить у минуле :super:
в украине для большинства подписка сейчас вообще бесплатная
Zzzz
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sanьka: 09.12.2022 10:39
Zzzz: 09.12.2022 10:12Ну щож, прощай PS5, досить тобі збирати пилюку
Ну так, всього то треба було зачекати якихось 9 років :)

Насправці це якраз не "кінець ПС" , як деякі подумають. А дуже хитрий хід одним пострілом вбити 2 жирних зайців :
1. Ще раз продати стару гру (і на огого якому ринку - ПК!!!)
2. Підсадити ПКшників на "голку" сонівських екзів.
Типу ось яка офігенна гра (а перша частина таки офігенна!) Хочеш не чекати 9 років? Купляй ПС!
9 років соні бімбіла гаманці :lol:
Оригінал в мене є, але купувати ще раз ту ж саму гру...
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Zzzz: 09.12.2022 11:08Оригінал в мене є, але купувати ще раз ту ж саму гру...
Ось, а тепер спробуй втовкмачити це bes, бо він не може це догнати :banghead:
Розповідає тут якісь нісенінтиці :laugh:

Деякі консольщики що пройшли оригінал, куплять, деякі не будуть заморачуватись купляючи одне і те ж двічі, хай і з оновленою графою.
А ось для ПКшників це повнісю новий досвід, вони не могли грати ніяку версію весь цей час.
Востаннє редагувалось 09.12.2022 11:19 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

а я мрію про бладборн і демонсолс на пк :rolleyes:
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Могу поздравить ПК бояр, поиграете в нормальную сюжетную игру. Проходил на пс3 и на пс4 ремастер. Покупать не буду, ибо уже купил два раза )
Podolyanin
Member
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Улюблена гра на ПС, проходив 5 разів точно, радий, що виходить на ПК і ще чекаю серіал від HBO.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Sanьka: 09.12.2022 10:44
bes: 09.12.2022 10:42это ремастер он в сентября вышел
І що? Від цього сюжет змінився? Головні герої стали іншими чи Еллі стала хлопчиком? :laugh:

Це гра 13го року, і консольщики вихвалялись нею починаючи з 13го року. А я, як ПКшник, заздрив їм довгий час, поки в компанію КП не купив ще консоль.
Это тот случай, когда ни ремейк ни ремастер игре не были нужны. Версия TLOU 13 и 14 Годов прекрасно сохранилась и отлично бы игралась на РС и сейчас. Видимо вопрос в исходниках и тяжести самого порта скорее всего. Порт ремейка не куплю, оригинал возможно купил бы.
st0k: 09.12.2022 11:19 а я мрію про бладборн і демонсолс на пк :rolleyes:
совсем не долго осталось, еще каких то 3-5 лет потерпеть :gigi:
Відповісти