В Epic Games Store роздають бойовик Saints Row IV Re-Elected

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Slon_76Kg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить В Epic Games Store роздають бойовик Saints Row IV Re-Elected

Підскажіть, як можна охарактеризувати явище - коли ігрульки є, і пограти на чому в них є, але ліпши подивится як хтось грає на ютубі, а ніж самому розібратися як в оту штуку грати.. :puzzle: 32 роки - то наче ще не дід... але не можу змусити себе ані Відьмака 3 пройти, ані Казаки 3, у стімі свого часу придбав. В років 10 назад - було цікаво :baby: ..а зараз :think:

В єпіку багато хітів задарма забрав, напевно вже підростаюче покоління на них гратиме :laugh: Хлопці, шо за фігня коїться?
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Ну як на деяких ютубі ресурсах казали Ваше явище схоже на "ігрову імпотенцію". Ні в якому разі не хотів образити, проте відповів як воно є! :beer:
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Slon_76Kg: 09.12.2022 10:00В єпіку багато хітів задарма забрав, напевно вже підростаюче покоління на них гратиме :laugh: Хлопці, шо за фігня коїться?
всё что раздают в егс либо хлам, либо хорошая игра, но стара настолько что неактуальна. Хотя иногда бывают относительно неплохие раздачи, но редко
Vatrushka
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Slon_76Kg: 09.12.2022 10:00 Предлагаю обсудить В Epic Games Store роздають бойовик Saints Row IV Re-Elected

Підскажіть, як можна охарактеризувати явище - коли ігрульки є, і пограти на чому в них є, але ліпши подивится як хтось грає на ютубі, а ніж самому розібратися як в оту штуку грати.. :puzzle: 32 роки - то наче ще не дід... але не можу змусити себе ані Відьмака 3 пройти, ані Казаки 3, у стімі свого часу придбав. В років 10 назад - було цікаво :baby: ..а зараз :think:

В єпіку багато хітів задарма забрав, напевно вже підростаюче покоління на них гратиме :laugh: Хлопці, шо за фігня коїться?
Ну, може, просто не ваші ігри. Я Відьмака 3 не осилив, просто не сподобався і все. Нудно. А Кіберпан 2077 проходжу втретє, награв близько 500 годин. 29 років.

Відправлено через 9 хвилин 11 секунд:
П.С. А от зараз гра на мобілці затягнула, Car Parking. З братаном в неї разом грали по мережі, класно.
Ostin
Member

Повідомлення

З віком ігрова імпотенція - це, загалом, закономірно. Наслідок емоційної/моральної перевтоми. Якщо ігри закинути - то є імовірність перейти на інші хобі взагалі, з кінцями.
Але інтерес до ігр повернути можна.
По-перше, забути про довгі ігри на сотні годин. Є емоційна втома, і зовсім не варто втягуватись в гру-роботу, яка буде щоденним навантаженням замість відпочинку.
По-друге, забути про календар новинок, про гучні проекти, про список в стімі, який необхідно пройти. Це знову ж робота. Не треба цього.
По-третє, просто зіграти в щось просте і не довге, що раптом захотілось. Спонтанно, без планів завершувати. Просто заради геймплею, чи заради ностальгії в щось старе, чи в щось невідоме, але що зацікавило картинкою чи геймплеєм.
Особисто я у моменти, коли ніби не до ігр, але й іншого нічого робити не хочеться (читати, дивитись, гуляти і т.д.) можу запустити щось з довгого списку того ж ЕГС. Так влітку відкрив Axiom Verge. Потім ще й другу частину пройшов. Я вже вивчив, що мене у норму повертають геймплейно багаті ігри, метроідванії наприклад. Hob епіковський - гарний приклад. А от кіно типу сучасного опенворлду - це скука смертна, навіть не пробую вже.
Можна знайти якісь цікаві пазли. Наприклад, Gorogoa. Просто геніальна гра, не схожа взагалі ні на що. Чи Swapper, вельми цікава головоломка.
А можна деградувати в якомусь Loop Hero, кругами намотуючи лут в сумку) Чи в борду третю, яка теж безкоштовна у епіків.
Коротше кажучи, менше правил, більше експериментів. І головне, забути про важливі ігри. Просто грайте у що-небудь, що цікаво саме в цей момент.
P.S. Ні в якому разі не сидіти на ютубі, дивлячись проходження. Це вже повна деградація, як на мене.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Знакомое чувство. Появляется более менский компьютер а ты продолжаешь играть в то что игралось и на более слабой сборке. Просто с возрастом меняются приоритеты и начинаешь задумываться об том чтобы убить время за игрушками или заняться другими делами. Иногда конечно затягивает, как кп2077, прошел его трижды. А вот пытаюсь сыграть в рдр2 и прям чувствую как заставляю себя это делать, хотя игру очень хвалят. С Ведьмаком таже ситуация, ну не идёт и все.

Отправлено спустя 3 минуты 36 секунд:
Вспомнил, ещё хзд полностью закрыл. Понравилась сильная предыстория мира до катастрофы, сам сюжет конечно с кучей повесток но я закрыл на это глаза.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Slon_76Kg
в 32 роки вже час грати з дітьми а не з комьютером)
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack: 09.12.2022 14:35 в 32 роки вже час грати з дітьми а не з комьютером)
Чекаю, коли зможу пограти з своїми в які крутіші ігри ніж Hedgewars :gigi:
Minecraft i Genshin Impact не пропонувати! :lol:
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

В свои 54 остались две игры для фана, убить время и нервы: PUBG и BF-3. Последние лет 10 поигрывал в игры только если там был онлайн. Проходилки не интересны ввиду их коридорности. После установки 11-й Винды ставить игровые магазины включая Эпик не стал, Стим и Ориджин для двух указанных игр и всё. Тоже импотенция на игры, которые ничем не цепляют.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скайрим, Ведьмаки, — не осилил. Нудно. Понял, что любая рукопашная боёвка не моё. На крайняк стрельба из лука, но она редко попадается и редко одним луком возможно обойтись. Ассасин про Египет, затянул на полное прохождение. Там стрельба(из лука) есть. И пирамиды с бегемотами и крокодилами. — Излазил вдоль и в поперек.
На пол года затянул Фаллоут 4. — Но после того, как осознал что в него быстро проходить, не интересно. Даже начинал заново, — как осознал, что наделал многовато ошибок в прокачке. Но оно того стоило. И постройка селений там интересно сделана, так как строится все интуитивно понятно, и достаточно удобно. А! И главное: там адекватный открытый мир. Его почти реально новичку весь обойти, если не подставляться.
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

VovaII: 09.12.2022 19:52 Ассасин про Египет, затянул на полное прохождение.
В мене десь років 5 основна відеокарта була 7850 1gb :gigi: Зрозуміло що не дуже пограєшь. Та й не дуже страждав. Але ось цього року обновив комп, купив нормальну карту, та кайфанув від Shadow of the Tomb Raider. От наступною певне буде якійсь з Ассасінів :)
Slon_76Kg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack: 09.12.2022 14:35 Slon_76Kg
в 32 роки вже час грати з дітьми а не з комьютером)
От мінусатори, за що? :-/ Є малий, 1,5 рочки :baby: :) На нього майже весь час і витрачаю з сім`єю. В хорошому сенсі. Напевно, як тут користувачі писали вище: це закономірне явище, - втрата зацікавленності грулями з часом.
Але хлопці - я не імпотент :D Все ж таки повністю пройшов у літку GOD of War на профільній машинці, на весні Перепройшов Doom Ethernal та Додатки Ancient Gods з променями від Хуаніто (застряв наприкінці з двома мародерами - не можу ніяк тих гадів замочити :insane: ) А нещодавно здолав ШІ "обычний" у Warcraft 3 Reforged, вперше за 15 років :teacher:

Ostin: 09.12.2022 12:25 З віком ігрова імпотенція - це, загалом, закономірно..
В Загалі з Вами згоден. Лише про деградацію не зовсім. Іноді, після насиченої праці та грульок з лялькою - просто не висачає сил ще щось там кнопати та вдумуватися у той клятий пк :gigi: Як на мене - Ліпше піддивитися як хтось замочив швидко "босса" та так само швидко його кокнути, а вільний час витратити на шось корисне. Мені Досягнення типу "я три дні витратив щоб здолати оту тварюку, в Doom на максимальній складності" - до лампочки :shuffle: В родині завжди щось треба робити корисне не тільки для себе. :) Імпотенція і деградація - то скоріше про тих, в кого багато вільного часу та немає дітей з об'єктивних причин (кар'єра, молодий, тощо..) З Повагою :up:
Ostin
Member

Повідомлення

Slon_76Kg: 10.12.2022 11:11 Ліпше піддивитися як хтось замочив швидко "босса" та так само швидко його кокнути
Я мав на увазі перехід від особистої гри до перегляду гри на постійній основі. Краще вже фільми дивитись.
Але це лише моя думка. Можливо, дивитись ігри теж цікаво буває. Якось не практикував. Ну і перегляд ігр він тільки посилює імпотенцію, а я писав, як вибиратись із застійного періоду, якщо все ж є бажання повернути смак до геймінгу.
А піддивитись це норм. Всі так робимо, бо час він не безмежний ;)
slv
Member

Повідомлення

MessiaH: 09.12.2022 10:34
Slon_76Kg: 09.12.2022 10:00В єпіку багато хітів задарма забрав, напевно вже підростаюче покоління на них гратиме :laugh: Хлопці, шо за фігня коїться?

всё что раздают в егс либо хлам, либо хорошая игра, но стара настолько что неактуальна. Хотя иногда бывают относительно неплохие раздачи, но редко

Мне ваши перлы на сайте напоминают охотников из анекдота про то, как они раз за разом лезли в берлогу, а медведь всегда оказывался сзади , и не выдержав, задал вопрос :gigi:
Відповісти